2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

canım iyyim yatıyorum hastanede kanama azaldı lekeye döndü damar yolu elimden açtılar serum takılıydı okudum burayı ama hiç yazamadım inşallah sabah taburcu olucam gece kanama biterse bebeğin hareketlerini hissediyorum ama ağrımda var dualarınızı eksik etmeyin yazan herkese çok teşekkür ederim

Canımm insallah sabaha hersey düzelmis olarak evine gidersin cok gecmis olsn

Çok şükür ins o lekede kalmaz sağlıkla geçer ve eve dönersin bebeğinle duamizdasin cnm bu günler geçsin gitsin ..

Bu tarz şeyleri gebelik boyunca yaşayanlar var. Hiçbirşey olmaz Allahın izniyle içini ferah tut kuzum bol bol oku biz de burdan dua gönderiyoruz

Canım Rabbim yardımcın olsun. Dualarımız seninle sağ salim evinize dönün inşallah

Sağ işaret parmagını göbegıne koyup 40 defa fatıha oku canım

Off kızllarr yaa benım gıbı midesini karıstıranlar var mı bu saatte
Makarna salatası
Cokoprens
Ve kornıson
Uzerıne de bolll su ınsallahh alıskanlık yapmaz mıdem bıanda bosalmıs gıbı oluyor yemezsem mıdem bulanıyor azcık şundan azıcık bundan derken bı tuzlu bıttatlı bı eksı 3 ü bi arada oldu

Ay öyle yapmadım da canım aşırı tatlı çekiyor aşırı ama. Ne yapsam bilemiyor haldeyim. Şeker yüklemesi yakınlaşıyor korkuyorum ailem de var zaten normalde, bende de çok düşük değildir. Tamam hasta değilim şükürler olsunda şekeri de çok düşük olan biri de değilim. Meyve yiyorum hiç gidermiyor

Bende şimdi ASM den geldim hem rrutin kan verdim 7. haftalik ta bakıldı o zamandan beri bakilmamisti bakılsın istedim hemde tetanoz aşımı oldum ikincisi 1 ay sonra olacağım .bu arada bebeğimin kalp atışını dinledim aşk de küçücük makine var hemen dinliyorsun ebe panik olduğunda gel dinleriz dedi dünkü korkum geçti çok şükür.

Benimde ailemde var annem şeker hastalığından bir gözünü kaybetti ve vefat etti babam da şeker var anne tarafımda var yememege dikkat ediyorum bende neyseki tatlı istemiyor cnm ama şeker yüklemesi den de korkuyorum Dr ne dicek ona göre yapicam..

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun canım. Başta canım istemiyordu ama son günlerde çok çekiyor. Ailede olunca istiyorlar rutin olarak testi keşke hiç gerek kalmasa ama maalesef…

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun canım. Başta canım istemiyordu ama son günlerde çok çekiyor. Ailede olunca istiyorlar rutin olarak testi keşke hiç gerek kalmasa ama maalesef…
Amin cnm saol
İns yapılırsa da şeker çıkmasin şeker hastaligi bizzat yaşayarak öğrendim bu hastalık surunduruyor insanı az kararında yemeğe gayret etmekten baksa yolumuz yok ...

Allah rahmet eylesin, sana da sabırlar versin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…