2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlarrrr kafamda deli sorulaarrr 😀

kan ilacı içenler bakabilir miii 🥰🥰🥰
Kuzum bende mıde bagırsak rahatsızlıgı oldugundan ben toz hakınde suda erıtıp ıcıyorum
Fertamir 100 mh sabah aksam
Vısne suyu gıbı oluyor mıdeme de dokunmuyor
Ama duzenlı ıcemıyorum
Sabahbac karnına alınca bebegım de guzel oynuyor meyve suyu gıbı oldugu ıcın 😅

Kızlarrr ben cıktım cokk şükür 🤲 hersey iyi dedı %90 dedı kalan %10 kısmıda allah bilir bız herseyı göremeyız dedı
Kalp
Beyın
Karın içi organlar
Cınsel organı
Omurgası
El kol ayak bacak
En son kafası dönsun dıe 3 saatte cıktım hastaneden cok şükür bıraz ölçüm aldı
Damak dudak burun ense göz
Dedım napalım hocam saglıgı yerınde olsun da resım cok net alamasak ta olur
Tabı daha net resım alabılseydık ıyı olur du ama napalım dedım
Boy 24,5
Kılo 423
Allahım ısteyyen bekleyen herkese nasıp etsın ınsallah 🤲 🤩👼🥰
Kuzum benim hadi hayırlı olsun ❤️ Bu aşamada geçmiş oldu inşallah. Bir dahaki muayenelerde görürsün kuzum net resim alırsınız. Bizimkiler göstermesine rağmen net değil. Bir de çoook küçükler daha yüz hatları oturmamış. Asabi mi bakıyor nedir dedim doktora güldü ilerleyen haftalarda belli olur dedi 😂😅 kafalarını kaldırmadıkları için size öyle geliyor dedi ama bilemiyorum 😅

Kuzum benim hadi hayırlı olsun ❤️ Bu aşamada geçmiş oldu inşallah. Bir dahaki muayenelerde görürsün kuzum net resim alırsınız. Bizimkiler göstermesine rağmen net değil. Bir de çoook küçükler daha yüz hatları oturmamış. Asabi mi bakıyor nedir dedim doktora güldü ilerleyen haftalarda belli olur dedi 😂😅 kafalarını kaldırmadıkları için size öyle geliyor dedi ama bilemiyorum 😅
Benım kızım tebessüm lü ifadeydı ama dr daha net alamayız dönemedi dedı neyse cok şükür 🤲 🥰

Kızlarrrr kafamda deli sorulaarrr 😀

kan ilacı içenler bakabilir miii 🥰🥰🥰
Ben de kan ilacı içince kabızlık oluyor illaki
Kızlarrr ben cıktım cokk şükür 🤲 hersey iyi dedı %90 dedı kalan %10 kısmıda allah bilir bız herseyı göremeyız dedı
Kalp
Beyın
Karın içi organlar
Cınsel organı
Omurgası
El kol ayak bacak
En son kafası dönsun dıe 3 saatte cıktım hastaneden cok şükür bıraz ölçüm aldı
Damak dudak burun ense göz
Dedım napalım hocam saglıgı yerınde olsun da resım cok net alamasak ta olur
Tabı daha net resım alabılseydık ıyı olur du ama napalım dedım
Boy 24,5
Kılo 423
Allahım ısteyyen bekleyen herkese nasıp etsın ınsallah 🤲 🤩👼🥰
Çok şükür 🧿🧿🧿olsun yuzunu gene görürsünüz darısı başımıza haftaya cuma da benim var ister istemez kafada deli sorular oluyor..cnms emin haftam tam kaç

Ben de kan ilacı içince kabızlık oluyor illaki

Çok şükür 🧿🧿🧿olsun yuzunu gene görürsünüz darısı başımıza haftaya cuma da benim var ister istemez kafada deli sorular oluyor..cnms emin haftam tam kaç
Haklısın canım bende cok korkkarak gıttım sende ınsallahh saglıklı haberlerle dönersin 🤲 benım haftam tam 22+0 oldu gece 12 den sonra 22+1 olcak

X