2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Artışı normal görünüyor canım doktoruna sormadın mı en iyi o söyler. Önemli olan katlanması şu aşamada onun dışında beta nın anlamı yok kuzum
Yok sormadım aradım da açmadı sorayım oranlama felan yaptım normal gibi ama bilemiyorum ya çok teşekkürler ikiz felan olur mu diye heveslenmiştim neyse olsunda sağlıkla inşallah

Bişey sormalıyımm burcun ikizler mi
Yok oğlak aslında kati kararlarımın önüne bişe geçemez çoğu zaman. Ama işin içine maddiyat ve bebişler için sağlık kalite olarak incelediğimde ikili birli oluyoruz. Bir şeyi yanlış alsam onunla uğraşma ve ikinciye alma şansım yok. Herşeyi çift ve tek başımıza yapıyoruz tüm bunlar birleştiğinde böyle Bi cins çıkıyo ortaya

Bu alışveriş konusundaki tutumumuzu çok benzettim de alışveriş bende tam bir kafa karısıklıgıı

Bu arada benim de geçen gün detaylı vardı güzel geçti çok şükür. Sıra beklerken bayılcak gibi oldum tansiyonm düştü beni odaya aldılar orda yatarak bekledim kalp incelemesi uzun sürdü cnku istediği gibi dönmedi git gez ye gel vs baya zaman geçti. Onun haricinde kaburga kramplarım aldı başını gidiyor en sonnda dayanamadm hastaneye gittik dahiliye doktoru baktı tahliller vs kansızlıktan olabilir dedi kan ilacına başladım. Bi Dr mideden vurabilir dedi. Kadın doğumcum bebek yer açıyor desem daha cok erken dedi. Perinatolog sinirsel olabilir dedi. Kafam allak bullak. Yakın bi arkadasım kesnlkle hamilelikten benm de öyle çok şiddetliydi dedi ilerleyen aylarda daha şiddetleniyor dedi. Çok zorlandıgım bir wc den sonra bir de hemoroid oldum Allah yardımcmız olsun insallah 3.5 ay daha ya sabır ya selamet. Sonu güzel olsun inşallah dayanıcam

Canım magnezyum başladı mı doktorun sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…