2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İnşallah güzel geçer kuzum. Doktor muayenen de olumsuz bir şey yoktu. Büyük bir sorun olsa kesin görürdü öyle düşünüp rahatlamaya çalış. İnşallah güzel olacak 🙂❤️
Orası öyle doktorum da güveniyor kendine de ben hiç Bi tarama yapmadım ya Bi tırsıyorum yani. Allahtan hayırlısı. Daha randevu alamadım yaa onlara da randevu almak zor olur 😑

Orası öyle doktorum da güveniyor kendine de ben hiç Bi tarama yapmadım ya Bi tırsıyorum yani. Allahtan hayırlısı. Daha randevu alamadım yaa onlara da randevu almak zor olur 😑
İçimizi ferah tutalım canım bende hiç bir tarama yapmadım benimde daha var ama hiç kötüyü getirmiyorum aklıma inşallah herşey yolunda gider 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Taramaların çokta anlamı yok zaten kuzum. Valla zor oluyor özele mi gideceksin bilmiyorum ama özele gitmeme rağmen bulamadım. Önceden ayarla bence.

Arkadaşlar beta değerlerime bu bakarmısınız korkulacak birşey var mı
7. Gün 51
9.gün 148
12.gün 372 daha tecrübelisiniz diye buraya yazdım
Artışı normal görünüyor canım doktoruna sormadın mı en iyi o söyler. Önemli olan katlanması şu aşamada onun dışında beta nın anlamı yok kuzum

X