2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

kızlar bu arada ben 18 tane 3 ay zıbın 6 tane yenidoğan aldım ama 12 tane daha yeni doğan alacam yeter mi acaba
Yaa lütfen şunların ne kadar yeteceğini biri söyleain 😁 kolları nasıl seninkilerin epey almışsın maşallah.
Ben karışık almıştım da
8 yenidoğan sıfır
3 yenidoğan yarım kol
5 (3-6 ay) yarım kol var
Uzun hiç yok nasıl yapayım sizce kaça tamamlayım 2 bebek olarak

Pek ona önem vermiyorlar kilo konusunda özellikle ilk aylarda kuzum. Resmen beşinci kiloyu teğet geçtim 😅😅😅 nasıl 66 oldum şaşkınım 😂😬
Görünüşe yansıdı mı peki kuzum. Ben de 62.5 la başladım en son 67.5dum 5 kilo almışım. Valla doktor çok değil dedi ama ben boyum da var baya her taraf çıktı maşallah ömrümde görmediğim kilolar 😂😂

Yaa lütfen şunların ne kadar yeteceğini biri söyleain 😁 kolları nasıl seninkilerin epey almışsın maşallah.
Ben karışık almıştım da
8 yenidoğan sıfır
3 yenidoğan yarım kol
5 (3-6 ay) yarım kol var
Hepsini yarım kol aldım kuzum kış bebeği olacakları için ama işte sayı konusunda bende çok kararsızım iki bebeğe yetecek mi diye 😂

Ben karışık almıştım da
8 yenidoğan sıfır
3 yenidoğan yarım kol
5 (3-6 ay) yarım kol var
Kış bebeklerine hangi zıbın giydiriliyor 🥴 şunun bi kuralı olsun herkes ona uysun ya kafam allak bullak 😅

Pek ona önem vermiyorlar kilo konusunda özellikle ilk aylarda kuzum. Resmen beşinci kiloyu teğet geçtim 😅😅😅 nasıl 66 oldum şaşkınım 😂😬
😂 Bi de son 2 ay gör sen bir çıkıyorsun 3er 3er geliyor kilolar 😁🙈 ben kızımda 15 kilo almıştım bunda da 20 alırım herhalde sanki bilemedim

Hepsini yarım kol aldım kuzum kış bebeği olacakları için ama işte sayı konusunda bende çok kararsızım iki bebeğe yetecek mi diye 😂
Evet yaa😁 36 tane oluyo senin yeter. Sadece şunu biliyorum yenidoğanı çok almayın 3 6 ay alın. Ama bu da bize uymuyor çünkü bizimkiler büyük ihtimal minik olurlar. Erken doğumve ikiz olması dolayısıyla. Yani aslında bizim aldığımız yenidoğan alar onlara 3 6 ay olabilir 😂😂

Evet yaa😁 36 tane oluyo senin yeter. Sadece şunu biliyorum yenidoğanı çok almayın 3 6 ay alın. Ama bu da bize uymuyor çünkü bizimkiler büyük ihtimal minik olurlar. Erken doğumve ikiz olması dolayısıyla. Yani aslında bizim aldığımız yenidoğan alar onlara 3 6 ay olabilir 😂😂
Bence birilerinin bize yardımcı olması gerekiyor 😂

Görünüşe yansıdı mı peki kuzum. Ben de 62.5 la başladım en son 67.5dum 5 kilo almışım. Valla doktor çok değil dedi ama ben boyum da var baya her taraf çıktı maşallah ömrümde görmediğim kilolar 😂😂
Kol göğüs filan pek almadım canım bacaklarım biraz kalınlaştı en fazla göbüş çıktı. Ben 60 ile başladım şimdi 66 çıktım sabah 😬 boyum kısa da değil uzun da 1.67 filan. En sevdiğim kilo 57 ler. Daha fazla zayıflığı da daha fazla kiloyu da sevmiyorum ama son yıllarım hep 60-63 arasında gitti geldi. 60 adeta baraj gibi durdu önümde evlendikten sonra 😅 Doğumdan sonra da en azından 60 a geri dönsem yeter ya. Doğuma gideceğim kilo da 75 i geçmezse sevinirim. Almam gereken maksimum kilo o çünkü uygulamalara göre 😅 yarısını doğumda versem yarısını da bebelere koşturma ve biraz hareketle gider inşallah diye kuruyorum kafamda. Hayırlısı olsun inşallah şu an bebeklerin bana maksimum ağırlığı 1.5 kilodur hadi bir iki de öyle aldık desek kan hacmi arttı vücut bir miktar bebekleri korumak için yağlandı filan 4-5 kilo idealdi benim bir iki kilo kendime yağ diye gelen vardır işte 🥴 hayırlısı kuzular sağlıklı olsun inşallah da çok hızlı almayalım 😅🙂

Olmadı mı faydası onun ya. Genel kemik kaburga ağrıları ya d a kasılmalara iyi geliyor diyorlardı. Biliyorsun benim de var kaburga ağrılarım hala. Magnezyum da başladım ama bakalım ne olacak
Yani bi an geçiyor gibi oluyor oh diyorum geçti hooop bi geliyor Allahhımm diyorum ölüyorum galiba

Kış bebeklerine hangi zıbın giydiriliyor 🥴 şunun bi kuralı olsun herkes ona uysun ya kafam allak bullak 😅
Kışı yazı fark etmiyor zıbın konusunda üstte ek bir iki parça daha giydirmek gerekiyor eviniz soğuksa ama bizim ev genelde kısa kolluyla durulacak kıvamda mesela. Kış bebeği olgusu beni de baya düşündürdü baktım yenidoğan kıyafetlerinde pek fark yok 😅 içlerine kalın giysiyi zaten uygun görmüyorlar bir kaç parça triko hırka filan iş görür heralde 🙄

Kışı yazı fark etmiyor zıbın konusunda üstte ek bir iki parça daha giydirmek gerekiyor eviniz soğuksa ama bizim ev genelde kısa kolluyla durulacak kıvamda mesela. Kış bebeği olgusu beni de baya düşündürdü baktım yenidoğan kıyafetlerinde pek fark yok 😅 içlerine kalın giysiyi zaten uygun görmüyorlar bir kaç parça triko hırka filan iş görür heralde 🙄
Herkes ne alyorsa yazsın atsın lütfen saçma sapan bir sürü şey alıcam diye korkuyorum 😅😅

X