2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar konuyu bölüyorum ama mantı yemiştim sanırım zehirlendim çok kötü istifrağ ettim inanılmaz baş ağrım var napiyim acil e mi gidiyim bilemedim, bebeğe bişey olmaz dimi ?
Canım benimde basıma geldi cok siddetliyse hemen bir dr git ben cok arastirmistim belirtiye yönelik tedavi yapılıyormus bol sıvı tüketmen gerek birkac gün bulantı kusma devam ediyor ama sen yemene icmene dikkat etmelisn yinede

Kızlar konuyu bölüyorum ama mantı yemiştim sanırım zehirlendim çok kötü istifrağ ettim inanılmaz baş ağrım var napiyim acil e mi gidiyim bilemedim, bebeğe bişey olmaz dimi ?
Canım geçmiş olsun geç gördüm inşallah iyisindir. Bebeğe geçmez kuzum kustuysan da vücut atmıştır yine de sen bilirsin. Ben de geçen sütten oldum. Gebelikte en hafif bayat olan şeyler zehirliyor Vücut daha hassas

Dün doktoruma tetanozu sordum onu da yaptırma diyor, covid için de istemiyor doğumdan sonra istersen yaparsın dedi.
3 Eylül detaylı var bakalım tekrar soracağım. Ne diyecek yine kesin hayır diyecek de

Kuzum günaydın dün 2 kere çıkartınca rahatladım hemen uyudum sonrada dokundu herhalde eşim de bir şey yok çünkü off herşey e dikkat etmek lazım o kadar da evden yemeye dikkat ediyorum da işte olcak olan oluyo dediğin gibi süt olur o olur bu olur sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Ayy canımcım herhalde dokundu midem e eşimde bişey olmadı çünkü sabah daha rahat kalktım çok şükür Allah a emanetiz hepimiz saol kuzum ilgine

Canım vücudun harika mekanizması ufacık zararı olacak şeyi uzaklaştırıyor koruma güdüsü. Normalde benim mide işkembe gibidir yani rahatsız olduğunu bilmem pek şükürler olsun. Ama şu an bir kelebek kadar narin hepsi vücudun bebekleri korumak için savunmaya geçmesi ile ilgili. Başkasını rahatsız etmeyen seni ediyor ben de yaşıyorum. Bak insanın nasıl aklı çıkıyor demi. Ben de öyle oldum ne senaryolar kurdum bir de nefeste alamıyordum. Kendime kızdım hasta oldum diye. Bebekleri dinledim hep onlar nasıl diye. Ay ay inşallah sağlıkla atlatırız kuzum

Dün doktoruma tetanozu sordum onu da yaptırma diyor, covid için de istemiyor doğumdan sonra istersen yaparsın dedi.
3 Eylül detaylı var bakalım tekrar soracağım. Ne diyecek yine kesin hayır diyecek de
tetanozda mı olma diyor ya onu da yaptırmayan çok kafam karıştı iyice benim de zamanı geldi

Kızlar bu marka nasıl trendyilda gördüm ve set halinde bende set istiyorum böyle fikir verin bana

Eklentiler

• Screenshot_2021-08-19-12-49-55-545_trendyol.com.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 27
Benim dr.um tetanozu 20_24 arası yaptır dedi her Dr demek ki istemiyor

Kızlar bu marka nasıl trendyilda gördüm ve set halinde bende set istiyorum böyle fikir verin bana
Hiç bilmiyorum canım bu markayı. Biberon çok önemli bence araştırılmış ve önerilen bir şey almakta fayda var. Tarak, tırnak makası seti de çantalı çok güzel satılıyor set olarak onu zaten alabilirsin. Böyle almayı düşünmüyorum ben kendi adıma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…