2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynen aşırı inat yarın nasipse beş haftayı geçti görmedim. Nasıl heyecanım vardı yarın için bir anda günüm ne hale geldi Neyse Rabbim beterinden korusun buna da şükür laf söz önemi yok. Rabbim yeterki sağlık versin kuzuşlarıma bana ailelerimize. Yarın detaylı işte dua edin inşallah güzel geçsin Bebişler iyi olsunlar sorunsuz bir şekilde gelelim inşallah

Ayyyy yerim o bebişleri bennn mis kokulular onları hayal edip uyu gecen nur dolsun güzel kalpli arkadaşım inşallah güzel haberlerini bekliyoruz sağlıkla dön inşallah çok heyecanlı iyi dayanmışsın valla üç haftadan uzun dayanamadım daha ben ağlayarak gittim görmeye iyi mi diye gene üçüncü hafta da gidio olcam bu cumartesi daha benim ikili test nifty test aşaması çook gerideyim sizden ama bu grup benim uğurum siz can yoldaşı oldunuz bana

Canım yaa Allah razı olsun bende hep burada sizlerle konuşup paylaşıp dertleşiyorum yeri geliyor İnşallah merak ediyorum ben de baya oldu göbeğim kocaman oldu yavrular nasıl oldu diye. İnşallah sağlıklı olsun yavrularım çok strese girdiler onlarda canım 12.haftalardasın o zaman. Ne yaptırmayı düşünüyorsunuz nifty yaptıracak mısınız?

Oyyy annesi çok tatlı olmuşsundurr göbüşşş inşallah sağlıklıdırlar annelerinin kalbi pamuk içten biliyo onlar kuzum 12+2 bugün işte ben nifty yaptırcam yani sonucu hiç önemli değil ama en azından bilmek istiyorum risk var diyemem ama doktorum yaptırsanız içimiz rahat eder dedi imkanımız varken yaptırmak istedim bende,cinsiyette öğreniriz bu şekilde herhalde

Allah razı olsun canım inşallah öyle güzel anneler olur hakkıyla yetiştirebiliriz Aklın kalacaksa yaptır elbette kuzum. Cinsiyet tahmini yapar belki. Bana yapmıştı doktor

Allah razı olsun canım inşallah öyle güzel anneler olur hakkıyla yetiştirebiliriz Aklın kalacaksa yaptır elbette kuzum. Cinsiyet tahmini yapar belki. Bana yapmıştı doktor
Bakalım görür belkii ultrasonda da artık delircem alışveriş diye zor tutuyorum kendimi sizden de burda takip ediyorum ne alıyosunuz napıyosunuz diye iyi oluyo zaten siz doğurcaksınız ben iki ay sonra doğurcam Allahın izniyle o arada da gerekli gereksiz şeyleri yazarsınız artık babyler nurselek Yasamademek123 ZEYNEPP5555 ve diğer kızlar aklımdakileri ekledim yanlış olmasın canımsınız

Yavrum dur alacak çok şey var öğren inşallah da doğana kadar ancak biter zaten tecrübe kıymetli ya insan bilemiyor o güzel günleri görelim inşallah paylaşırız burada

Anlatsam faydası olur belki de olabilr ben genelde anlamasını bekleyenlerdenim beklentim karşılanmasınca da son raddede beklentini de güzel yansıtmamış oluyosun
Gerçekten çocuklar yaa eminim
Ya benim de halim olmuyor biliyor musun çok kızdığım bir şey olduğunda açıklayacak anlatacak halim olmuyor sonrada sinirim geçiyor

Kilya bende yoldaydm bakamadm telefona hic sıkma canını yarın aodaklan insallah bebisleri görünce hepsi gecer ha cok hak veriyorum sana inan anlıyorum da benim esim tarafıda cok sıkıntılı anlatsam roman olur valla ama napym diyorum artık sende bosver en azından esin seninle en güzeli bu bence oda arada kaliyordur benimde esim hep öyle çünkü basa gelen cekiliyor malesef napalim

Öyle kuzum Rabbime şükürler olsun eşimden yana sıkıntım yok. Ufak tefek olabilen şeyler elbette var ama genel anlamda huzurumuz yerinde. Onun haline üzülüyorum da görmezden geliyorum zaten çoğu şeyi. Ya kalabalık bir ailesi de yok neler çekiyor insanlar biliyorum. Bizi yoran kayınvalidemin kuru inatları işte. Dediğin gibi ne yapalım öyle böyle idare etmeye çalışıyoruz. Önce çok gözüme gelmiyordu ama şimdi evdeyim ya yedi yirmidört bir de hamilelik hali sakinleşmem zaman alıyor

Kız ne güzel maşallah Öyle düşünme bak inşallah sağlıkla kullanacaksın. O kadar yoldan düşünmüşler bir de çok daha uyguna daha kaliteli şeyler almışlardır. Güle güle kullanın

Kız ne güzel maşallah Öyle düşünme bak inşallah sağlıkla kullanacaksın. O kadar yoldan düşünmüşler bir de çok daha uyguna daha kaliteli şeyler almışlardır. Güle güle kullanın
Aminn insallah valla sagolsunlar keselerine bereket insallah biz hep herseyi tek basimiza yaptigimizdan sasirdim acikcasi tuhaf geldi birazdaya bide ben 18+2 yim suan sizde de böylemiydi bu haftalarda karnım hızlı büyumeye basladi gergin ve sert anlamadm normaldir heralde

Ayyyy cok duygulandımm ben bile burdaa helal olsun abinee yaaa süperrr İyi düşün kuzum nolurrr

Bak bunda katılıyorm bendedl daha dusunuyorm kuruyorm kafam esim diyo ki sen böyle kurtlu degildin calismaktan firsat kalmiyordu evd eolunca valla daha bi farkindaym

Az adet başlangıcı gibi iğneyi yaptık kahverengi hemşire normal demişti ama korkuyorum ya. İnşallah çok teşekkürler
Kahverengi lekeyse korkma tabi ama o an çok korkuyor insan ins sağlıkla hamileliğin devam eder..
Oyyy ne güzel abin dayisi yapmış yapacağını demekki ins sağlıkla kullansın evladın hepsini..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…