2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Maalesefff cok sinir oldumm hırs yaptım yegenıme gotur benı dedım

benimde kayınvalide sürekli benim içime kız doğuyo kız bence deyip duruyordu (kız olur inşallah demek istiyor ) bende sinir oluyodum bebeğim erkek

Nadiren popişini mi dayıyor kafasını mı bilmem göbeğimin bir tarafında şişlik oluyor dayanamayıp hemen dokunuyorum. Ne kurtlu anamız var rahat bırakmıyor diyordur
Bende aynısını yapıyorum bir taraf yumruk gibi oluyor ekliyorum kaçıyor
Hayırlı güzel günlerde güle güle kullansın bebiş ins Ayetel Kürsi de okudum ins dolandırıcı cezasını bulur..

Merhaba kızlar ilk buraya yazıyorum çıktık Rabbime şükürler olsun rahat geçti hem bebişler uğraştırmadı hem de çok şükür sorun görünmüyor dedi doktorum Darısı tüm bekleyenlere Ve cinsiyetler konusunda ikisi de erkek iyi ki bir şey almamışım kız için bir sürü şey beğenmiştim yine de tuttum kendimi ayrıntılıyı bekledim.

Oyyyy adamcıklar geliyooo deseneeee vay vay vayyy çok şükür kuzum çok sevindim sağlıklı olsun kız da erkekte birrr erkek anası olmak ohh hükümet kadın

benimde kayınvalide sürekli benim içime kız doğuyo kız bence deyip duruyordu (kız olur inşallah demek istiyor ) bende sinir oluyodum bebeğim erkek
Hahah hala mı kabul etmiyoo anlamadım gene kayınvaliden annen falan yakınlar yanii bunlar dıdının dıdısı çok komik sağlıkla al kucağına inşallah tosun olsun oğluşun

Ahh canım nasıl sevindim valla burda kırk yıllık arkadaş gibi birbirimize sevinip üzülüyoruz. Gerçekten çok mutlu oldum bin şükür darısı biz bekleyenlere de.
İki dünya tatlısı oğlunu sağ salim kucağına almak nasip olsun inşallah
Kendi Doktorunun tahmini tutmuş mu oldu yani

Aaa masallah cok iyi cok sevindim valla kac dk sürdü simdi tam olarak kacinci haftaydn canım valla darisi bizlerin basina insallah

Oyyyy adamcıklar geliyooo deseneeee vay vay vayyy çok şükür kuzum çok sevindim sağlıklı olsun kız da erkekte birrr erkek anası olmak ohh hükümet kadın
Öyle kuzum ama moda endüstrisi kızlara çalışıyor aynen öyle Rabbim hepimize sağlıkla huzurla kavuşmayı nasip etsin Hakkıyla yetiştirmeyi nasip etsin

Oyoyyooyyy masallahhh canımm rabbımm askerliğini sonra evlılıklerınıde goster sın

Allah razı olsun kuzucum amiiin valla öyle ilk buraya yazdım Kendi doktorum bir kız bir erkek dedi canım göbek kordonu bacak arasında idi kız dediğinin çok incelemedi zaten de yine de kız diye düşündüm. Perinatolog artık kesin belli organı dedi

canım gözünaydın maşallah sağlıkla kucağına al oğluşlarını

Hahah hala mı kabul etmiyoo anlamadım gene kayınvaliden annen falan yakınlar yanii bunlar dıdının dıdısı çok komik sağlıkla al kucağına inşallah tosun olsun oğluşun
sağol canım hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah yok artık kabul ediyo etmeyipte napsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…