2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Lohusayken daha çok batıyomuş insanın kendi annesi dahi olsa kuzum bütün arkadaşlarım öyle söylüyo herşey herkes batıyo diyo boşver hadi bozma sinirleriniiiii eşler de şimdi anlamıyolar baba olunca anlicaklar şimdi ne dese ne yapsa bizim gibi hissedemezler sonra öğrencek babalığı hepsi inşallah hep destek olurlar Anne baba muhabbetine hiç kırmaya değmez birbirini herkes gidicek siz ikiniz çocuklarınız kalcak evde

Canım annem zaten gelir. Erkek kardeşim bile ben bile ilgilenirim sen tek bakamazsın diyor. Benim çok şükür o konuda sıkıntım yok. Allah başımdan eksik etmesin. Herkesinkini de benimkileri de. Burada mevzu annem benim yanımda dursun ki eşimde annesinde kalsın bir iki hafta.

Anladım kuzum ben de diyorum ordan daha ne karışıyolar kendi evleri bitmiş size mi karışıyolar Eşin de kalmak mı istiyo orasını kaçırdım

Yok yok benim anlattık da konultuklarımda yangına körükle gitmek için değil beni yanlış anlamayasın. Ben de bu tarz şeyler yaşadığım için anlıyorum seni. Ama dicen işte annem hasta dicen. Mesela eşin bir kez teklif etti mi annem gelsin mi biraz ilgilensinmi senle diye. Annen genç yardımcı olur demek hoş değil. Bir d ebiz sinirlendiğimizde onların gayriihtiyari gülmeye vermeleri. Hadi bizimkiler yapsın bakim mangalda kül bırakıyorlar mı

Ay benim olay taze değil de kız anlatınca sinirlendim ben de yani. Yazık günah canını sıkmışlar hamile kızın yani.
Bazan senin dediğin gibi içimdeki melek ve şeytan böyle çatışıyolar biliyomusun. Kalcaz en sonunda baş başa diyorum ama işte o dönemlerde de hasar kalmaması gwrekiyo. Özellikle eşlerin davranışları olaylara tepkileri bu dönemlerde benim kalır aklımda kesin. O konuya gelince de umarım eşlerin doğum sonrası babalık psikolojisine girecekleri doğrudur valla

Ya hepimiz insanız herkesin bir anı bir anına tutmayabilir hele ki hamilesin ve lohusa olcaksın yani bunların ileri derece de sıkıntılı olma durumu direk depresyon… ben kendi ablamdan biliyorum ilaç kullandı ki annem biz hep destektik hep yanındaydık ama eşinden istediği desteği göremedi vs vs. eşine güzel güzel anlat hikaye gibii böyle ihtiyacım var sana şöyle destek olsan mutlu olurum falan filan daha onlar çocuk zaten bebekler olunca onları bile kıskananlar varmış yaa bunlar gerçek hikaye

Anladım kuzum ben de diyorum ordan daha ne karışıyolar kendi evleri bitmiş size mi karışıyolar Eşin de kalmak mı istiyo orasını kaçırdım
Yok canım o da kalmak istemiyor. Mevzu şöyle eşimin annesinin evine hırsız girdi. Hatta darp etmişti yazdım. Annemler biletlerini aldı eşim annesinde kalır diye sonra eşim annesini bize getirdi bende annemlere gelmeyin dedim. Çünkü kayınvalidem rahat edemez dedim. İki hafta bizde kaldı evini yakınımıza taşıyalım dedik. Yakın bir şehirde aslında bir şehirin ilçesi gibi mesafe. Yıllardır gel diyoruz inatla gelmiyor. Biraz kendini toplayınca başladı oflayıp puflamaya ben evime gideceğim diye. Yemek yememeye başladı filan eşimi bir dakika yanından ayırmadı. Hatta toplantısını unutmuş patronu azarladı. Darladı baya. Balkona çıktık. Belim kopuyor canı sıkılmasın diye içeri geçip uzanmıyorum bile. Eşim dedi böyle olmayacak evine götüreceğim dedim iyi kötü deme taşı evini bak yıllarca mahvolduk yollarda. Git geller ile şimdi götürürsen gelmez yine. Baksana konuşmuyor bile psikolojisi bozuldu dedi. İyi dedim gitti. Evini filan düzenledi bakıcı arıyoruz işte. Biraz huysuz biri zor yani biriyle geçinmesi. Bardağı orada ise alıp bir yanına koyamazsın. Eşimde ben evde tek hamile olunca döndü yani. Mevzu bu akrabası aramış annen gelsin eşin gitsin oraya biraz diyor. Siz gidin bu kadar düşünüyorsanız. Bu kadar keyfilik olmaz

Kız ben de kayınvalideme gittim saçma sapan takıldı bi isime devamlı bebeği öyle çağrıo öyle konuşuo bir iki üç derken ufak bi tersledim ki en doğal hakkım erkek değil bişey belli değil neyse ertesi gün bana diyoki bana böyle davranırsan küserim , allahım bide ciddi dio ya hamile olan benim kapris yapcak olan benim bütn vücudum mosmor olmuş hormondan ne hale gelmişim küsermiş küs te göriyimm dibimizde oturuo görür bebeği rüyasında sonra anca

Hatırlıyorum o olayları da yaniii bencilliğin bu kadarı yaaa kayınvaliden de de suç ama eşin de napsın bir evlatsa offf zor işler be kuzum napıyosun işte sevdiğin için ailen olduğu için idare ediyosun kuzum inatçı oluyo bu yaşlılar ama yardımcı olması lazım niye huzursuzluk boşver kuzum hadiiii bebişleri anlat ne zaman gidiosun ayın kaçınca doktorun ???

Anlatsam faydası olur belki de olabilr ben genelde anlamasını bekleyenlerdenim beklentim karşılanmasınca da son raddede beklentini de güzel yansıtmamış oluyosun
Gerçekten çocuklar yaa eminim

Anlatsam faydası olur belki de olabilr ben genelde anlamasını bekleyenlerdenim beklentim karşılanmasınca da son raddede beklentini de güzel yansıtmamış oluyosun
Gerçekten çocuklar yaa eminim
Kız yapma o huyu değiş inan ki anlamıyolar kendi üzüldüğünde kalıyosun kocan da olsa anlamıyo çok benciller benim kayınvalidemin huyu bu herkesden anlamasını bekler ama bu yaşına kadar kimse de anlammaış hep üzüldüğü hep sıkıldığıyla kalmış ne oğulları ne kocası ne annesi kimse anlamamış kadını huyuda değişmediği için işte işi kapris trip gibi şeylerle iş yaptırıo, kendine edersin be kuzum yol yakınken dön

Ben kapris triple de yaptıramıyorum
Kadın ilmini öğrenmiş ama helal

Yok kuzum zaten kendi kendime sinir olup duruyorum. Kimseye bir şey diyemiyoruz. Annesinden beklentim yok yaşı büyük. Ben istemem rahat edemem. Zaten eşimde beni bırakıp annesine gitmek istemiyor. Gülerek yumuşatmaya çalışıyor ama ben daha çok kızıyorum. Ailemden biri öyle yapsa ben ondan önce tepkimi koyarım ki. İşte o da arada kalmış kıyamıyorum da ama benim de halim ortada ne yapayım. Ne zorluklarla elde ettik bu gebeliği. İnsan rahat geçirmek istiyor. Zaten stresimiz yüksek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…