2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ama bu senın yavrunun ilk alısverıslerı azıcık heyecan yukleyelım sana

Ah daylercim senin herkes pervane ondan böyle diyorsun ben takıyı gectım takarlar takmazlar ama kızımda kayınvalidemler 1 parca heves etsın bunuda biz aldık desinler istedim acıkcası mendil bile olurdu yani maddi degeri degilde düşünülmek istedim düşünecekleri ben bile degildim gerci annem sagolsun hep heveslendi cinsiyet belli degilken örgülere baslamıstı ama şimdi minnak kızın için annem de hevesli degil

İnşallah öyle olup ablasıyla seni yormaz. Uyumayan çocuk çok zor çünkü. Bizimki de saat başı uyanırdı inanılmaz yorulurdum bu biraz uyusun inşallah amin
Amin canım gercekten su mınnaklar uyusa cok kolay gelır hersey

Ben direk ağzıma damlattırıyordum tadı o kadar kötü değil meyveli.bir anda yutuyordum kabızlık olunca bıraktım zaten dibinde az kalmıştı fayda etmiştir diye düşündüm.sen en azından yarılamaya çalış

Zeytinyağına damlatılıp içildiğini biliyorum.Tiksinmezsen deneyebilirsin.

Biz pek bişi görmediğimiz için bekliyoruz size göstermişler ki doymuşsunuz demekki incik cincik değil bi takı taksın gerisini biz hallederiz
Benim annemin durumu iyidir, bolca alır, kayinvaldemin pek iyi değildir, o da butcesinin elverdigince mutevazi bsyler yapmaya çalışır. Sanırım karşılıklı iletişimle alakali, hiç beklentimiz olmadi, ben de cogu kez özellikle belirttim istemiyoruz sakın kendinizi zora sokmayn diye. Ama karşı tarafın niyeti kötü ise, ayrımcılık yapiyorsa, varken sakınıyor ozellikle yok sayıyorsa o farklı tabii bizim oyle degil. İki taraf da sag olsun

Kuzum karşılıklı niyet önemli, iki taraf da iyi niyetli, gönülleri zengin insanlar, biz de genel olarak kurallı, adetli, olması lazımlı bir cift olmadık hic, ondan da hep kendimize güvenerek bsyler yapmaya calistik, hem cok takılmıyoruz hem de diyalogumuz iyi, onun da etkisi var elbette. O beni kizi bilir ben onu annem. Keza kendi tarafim da oyle. Nasil bir ilişki olduğu gerçekten onemli boyle durumlarda. Karsi tarafin niyeti kötüyse başka oluyor..

Bizde tam tersi canım eltim mesela vermezlerse ortalıgı ayaga kaldırır o yuzden ona alınır hersey. Bizse tam tersi ilk istemeye geldıklerınden beri önemli olan mutluluk dedik babamlarda öyle bizimkilerde böyle dedikce daha cok rahatlama oldu sanıyorum. Dedigim gibi bir agız mendili bile olsa heves etmıs derdim 10 tl yi aşmayan birşey kız onu bırak hadi şimdi pandemi var. ilk hamileligimde ölüyorum bir kez corba yapıp getırmedi. Hatta bi kere bizdeydi yarın sana börek yapayım dedi bende nasıl heveslendım hamileyım canımda baya cektı o dıyınce annemde uzukta el acması börek yicem dedim sonraki gün oldu börek yapmaktan vazgecti hamileyim ve karnımdaki torunu insan el olsa canı cekmiştir der yapar hamile sonucta buraya nasıl geldim ben
Yani bizimkilerde biz herseye olsun canınız sagolsun diye bakan tarzda oldugumuz için isteyen tarafa veriyorlar kayınvalidemler
Annemlerin maddi drumu iyi olmadıgı halde onlara nazaran hem dogmadan hem dogduktan sonra bir cok seyını onlar aldı kızım 4,5 yasında hala kızıma 8 saatlık mesafe var aramızda görüşemiyoruz diye hediye yollarlar. Sonuc adaletli oldu ama annaneci ve dedeci bir torun

Ama iste burda niyet belli canim ya, ne kotu bi yaklasim, o kadar haklisin ki. Önemli olan gercekten iyi niyet. O zaman herkes aglasin ağladigi kadar alsin, ne kötü... Burda ikili tavir var... Börek mevzusu ise iyice saçmalık olmus ya... Yazık yani.... Cok can sıkıcı tavirlar .

Ya bi anda dertlestım ama bu börek mevzusunu yara oldu içimde
Sen naptın gittin mi degiştirmeye

Günaydın az uyudum ama çok enerjik kalktım hayır bebe doğunca 10 dakika daha uyusam diye rüşvet vereceğim sağa sola ama şu an boş boş uyanıyorum. Nasıl bir tezatlik bu yahu

Neden çok az uyuyoruz ya sabaha kadar 5dk arayla sağ sol dönüyorum dönerken mutlaka uyanırım hamilelikte uyuku gelir derlerdi hani şimdi böyle doğduktan sonra hiç uyuyamıcaz
Uyku hali ilk aylarda oluyor o da vücut çok fazla çalıştığı için yorgunluktan sonrasında da kendini uykusuzluğa alistiriyor sanırım.oyle deniyor ama ben hiç alışamadım oğlum 2 ay öncesine kadar emmek için uyandırdı en az 5 defa. 20 ay boyunca alışamadım valla

Teşekkür ederim canım doktoruma danışamadan gün alındığı için doktor raporu olmadan yapmadılar bir dahakine soracam burda biontech herhalde pfizer olan genelde Pfizer yapılacak. Ülkelere giriş çıkış kısıtlaması olmasa düşünmezdim böyle bi şartta koşuyorlar.

Kızlar sizin hareketler nasıl ben gene bu gün bir hareket hissetmiyorum size sorayım dedim bilemedim gene stres oldum

Kızlar sizin hareketler nasıl ben gene bu gün bir hareket hissetmiyorum size sorayım dedim bilemedim gene stres oldum
Senden nerdeyse 2 hafta öndeyim hissetmiyorum ve gerilmiyorum. Kizimida 24 haftadan sonra hissetmeye başlamıştım. Bunlar canımızı sikicak şeyler değil nasipse yakında bolbol hissedecegiz zaten

Merhaba hanımlar ben de katılabilir miyim acaba?

hellloooooo cinsiyet haberiyle geldim, kızımız oluyormuş @ygmygm listeye ekler misiiin

Merhabaaaa hayırlı olsun. Hoşgeldin aramıza

Valla ben direk çay kaşığına damlatıp direk kaşıkla içiyorum

Evet oğlumda da 5.ayina kadar göremedi ve kız gibi yüksek ihtimalle kız dedi hep sonra detaylı da öğrendik ki erkek şimdi de öyle olur diye emin olana kadar bekliyorum

Bende pazartesiden beri 2 defa pıtpıt duydum
Bende duydum ama bu gün yok gene bir var bir yok enteresan böyle böyle zamanla kuvvetlenecek herhal de bende çok takıyorum kafaya ama bi aksilik olsa belli olurdu demi 2 haftadıe gitmiyorum Dr a pazartesi gidiçem nasipse
Bende salı günü bişey yoktur inşallah mesela çocuk kötü durumda biz nasıl anlıyoz kan mı geliyodu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…