2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
3boyutlu ile bakıldı canım ama hiç kimildamadi tam göremediği için de kesin bir şey diyemedi haftaya tekrar gidicem bakalım 🤗

Evet biz de ikidir aynı dedim ki tedirgin bir şekilde bacakları sıkıntılı değil demi dedim Allah korusun hiç pozisyon değişmemiş yok dedi Dr rahatlattı beni ama evet %90 kız demesine rağmen emin olamıyoruz aynısı oğlumda da olmuştu
Yaa. Peki oğlunuzda da kız mı demişti ki. Ay inşallah netleşir valla ben merak içindeyim. Bır oğlum var onda hiç böyle olmamıştı ama kız deyip de oğlan olursa ya da oğlan deyip de kıznolursa korkum o 😀 kuzenim de aynısı oldu doğana kadar kız dedıler bı doğdu erkek. Ben sabredemem heralde büyük konuşmayayım da kesin olması lazım yaa. Bu arada evet ben de bacaklarında problem mi bar DİE düşünmedim değil aklımıza kötü şeyler getirmeyelim

Mide bulantılarım da geçmiyor prılam alıyordum ondan da tiksindim artık kokuyor resmen. Napacagımı şaşırdım.sizde nasıl durumlar geçse artık

Mide bulantılarım da geçmiyor prılam alıyordum ondan da tiksindim artık kokuyor resmen. Napacagımı şaşırdım.sizde nasıl durumlar geçse artık
Ben ilacı 12. Haftada bıraktım canim sersemlik yapıyordu ama ondan öncesi cok kötüydüm kusmalar kesilmisti bıraktığımda simdi de kusma yok ama ne yersem sonrasinda bulanti oluyor

Oyyy hadi bakalım, takımı esitlemissin🤭 hayırlısı olsun insallah saglikla gelsin kuzucuk🥰🥰

Elbette katılabilirsin, hos geldin 🥰🌼
İlk sayfadaki bilgileri ygmygm ygmygm yi etiketleyerek yazarsan o da musait bir zamaninda seni ekler🌻
Hoşbuldumm kızlar herkese sağlıklı gebelik, çok güzel geçen bi süreç diliyorum inş.🥰

Dr kız dediğinde dr a valla mı dedim 😂 Kızım çok istiyordu 🥰 ona bir kız kardeş fikri iliklerimi ısıttı evet sağlıklı ve hayırlı olması en büyük temennim ama oğullarım birbirlerine arkadaşken neden kızımında bir bacısı bir sırdaşı olmasın ki dimi ❤️ araları 5 yaş olacak inşallah çok iyi anlaşırlar ❤️ Rabbim herkesin gönlüne göre versin en önemlisi evlat çok güzel anne için hepsinin tadı başka ❤️

Dr kız dediğinde dr a valla mı dedim 😂 Kızım çok istiyordu 🥰 ona bir kız kardeş fikri iliklerimi ısıttı evet sağlıklı ve hayırlı olması en büyük temennim ama oğullarım birbirlerine arkadaşken neden kızımında bir bacısı bir sırdaşı olmasın ki dimi ❤️ araları 5 yaş olacak inşallah çok iyi anlaşırlar ❤️ Rabbim herkesin gönlüne göre versin en önemlisi evlat çok güzel anne için hepsinin tadı başka ❤️
Sağlıcakla gelsin ne güzel olmuş maşallah 4.geliyo sanırım baya tecrübelisinizdir siz ya benim daha ilk acaba hissettim mi gaz mı ikilem bitmiyor hiç sağlam Bi tekme yemem lazım sanırım ☺️

Sağlıcakla gelsin ne güzel olmuş maşallah 4.geliyo sanırım baya tecrübelisinizdir siz ya benim daha ilk acaba hissettim mi gaz mı ikilem bitmiyor hiç sağlam Bi tekme yemem lazım sanırım ☺️
Evet ilkinde bende öyleydim ama hareket olunca acaba demiyosun anlamamak mümkün değil 🙈 sabırlı ol ben ilk tekmeyi sofrada yemek verken hissettim ve tepkim çok komikti 😂 aaaaa! Yaptım eşim noluyor diyor 😂 sora bide Hadi dışardan belli olsun diye bekliyosun 😂 hamilelik= beklemek 🥰

Benim bı gün bulantım olmadı dün çok kötüydüm yemeğe dikkat ettim salçalı ve yağlı soğanlı yemedim olmadı ondan mı bilemedim bazen kahvaltı sonrası da başlıyor gerçi

Evet cnm kıyafet, ay ben daha bir seye ozenemedim erken diye ama annemle görümcem sürekli aliyor🤣🤣🤣 anne yeter cikalim daral geldi e bebekten dedim, kaptigini aldi, sonra eve gelnce icerigine baktim polyesterliler de varmis. Hiç de sevmem alışverişi 🥴
Ya cok sanslısınız 😀 ya bende sevıyo sevmıyo arasıyım. Magaza sakin olacak birde aradıgım şeyler olacak 😀begendıgım şeyler olmayınca başım dönüyo resmen 🤷‍♀️

X