2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Evet canım ben ise döneceğim için süt sağma makinesini almayı dusunuorum.Ucretli iznim sanırım 8 ay.Sonrasinda ücretsiz alabiliorum ama almayi pek düşünmüyorum.Ucus programım süt iznine göre olacak bebek iki yaşına gelene kadar.Sendika bu süreyi daha da uzatmayı hedeflio.Ayda Max 40 saat uçuş ve 7 buçuk saati aşmayan mesai.Yani toplasan ayın 1 haftası uçuş o da iç hat.Rahat yani.Donerim diye dusunuorum.Esim söyledi sterilizasyon cihazını da ben bilmiodum doğrusu.E bebekten güzele benzeyen bı cihaz buldum.Ayrica oyuncak,kaşık,tabak falan da sterilize edio.Aklima yattı gibi.Arastiriorum daha.Teknik alışveriş giyimden daha zevkli geldi bana 😃
sağma makinesi ne düşünüyorsunuz ben lansinoh kullandım kızımda ama benim değildi arkadaşa verdim şimdi o pahalı geldi. Başka arkadaşlarım mamajoo önerdi onu almayı düşünüyorum

sağma makinesi ne düşünüyorsunuz ben lansinoh kullandım kızımda ama benim değildi arkadaşa verdim şimdi o pahalı geldi. Başka arkadaşlarım mamajoo önerdi onu almayı düşünüyorum
E bebekten baktım.Elektrikli düşündüm yorumları da güzeldi.Markalari aklımda değil ama.Bi bebek arabası markası aklımda anex☺️❤️

Kızlaarrr tahmin alayım 😍😍 doktor 3 hafta sonra söylecekmiş ama merak ediyorum 😂

Eklentiler

• 519E00FA-1CE2-438C-B430-821639592F82.jpeg
    519E00FA-1CE2-438C-B430-821639592F82.jpeg
    111,2 KB · Görüntüleme: 53
merhaba bende hala aynı durumdayım prılam ıle duruorum ama pek etkılemıyor bana doktorum mıde ılaclarıda verdı pulset ıcıorum arada ama benım daha 12 haftalık kızımda zofran ıcıodum o ıyı gelıyordu denemedysen onerırım
Bugün kontrole gittik lansor yazdı mide koruyucu sanırım bulantı ilacı vermedi artık fayda yok diye şuan kusman var mı

Ya maşallah 🥰 Bende böyle yorumları görünce içimde bir umut kırıntısı oluyor🙏🏻 11+5 te erkek demişti bana da dr erkek olduğunu düşünüyorum demiştiniz siz hatta bana ultrason görüntüsünden ☺️ Size erkek dediğinde kesin mi konuşmuştu acaba doktorunuz bana çok yüksek ihtimal demişti erkek demişti çıkıntı var diye..
11-4 te yüksek ihtimal erkek dedi bacak arası gösterdi. Bugün kız diyorum ama haftaya gel netleştirelim dedi

Daha bırakmadınız mi yuzustu yatmayı. Ayni haftalardayiz. Drum gecen hafta artik yuzustu sirtustu yatmak yok bebek için tehlikeli dedi. Dikkat edin lütfen yapmamaya calisin. Beni de sirtustu yatmamak zorluyor ama alışmamiz lazim

Bırakamadım malesef birde 5. Aya kadar sıkıntı yok diyen doktor yorumları da alınca sanırım zorlamadım kendimi😔 ben tam yüzüstü yatmıyorum kafam ne tarafa dönük ise o ayağımı kendime çekiyorum tam yüklenmemiş oluyorum diye düşünüyordum😑yavaş yavaş vazgeçmeye çalışayım

X