2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bu arada ikili test sonucu çıkmış ama sisteme düşmüyor yollar mısnnız dedim yarım gelecek misiniz dedi sekreter evet dedim şuan orada değilim filan dedi salladı beni hayır olsun inşallah

Doktoruma anlattım çağırdı bugün ne diyecek bakalım ben ilaç kullanmıyorum normalde
Canım ne yaptın gittin mi
Geçmiş olsun tekrar. Benimki de iyiymiş eşi aşağıdaymış biraz risk var dedi ilaç verdi bana da kendimi yormamam gerekiyormuş tamamen yat demedi ama ayakta kalma dedi . İnşallh geçer bu günler sağlıkla
grçmiş olsun kızlar benimde bugün tekrar pıhtı şeklinde kahverengi kanamam oldu çok korktum . Doktor bi kanama alanı yok dedi ama önlem amaçlı haftada 1 iğne verdi. Sizinde kasıklarınızda ağrı ve genitalde ara ara zonklama var mı. Bu arada bebiş ters duruyordu benim başı aşağıda doktora sordum sıkıntı yok keyfine göre takılıyor bu haftalarda dedi. Sağ Salim bi kucağımıza alsaydık

Bu arada ikili test sonucu çıkmış ama sisteme düşmüyor yollar mısnnız dedim yarım gelecek misiniz dedi sekreter evet dedim şuan orada değilim filan dedi salladı beni hayır olsun inşallah
Canım sisteme düşmüyor diye biliyorum sadece ppap ve beta değeri oluyo tablo düşmüyor doktor kendisi tablo yapıyo sorular sorarak onun için demiştir belkide

Kızlar şimdi akıntı sandım ama kan geldi. Benim için dua edin olur mu 1 saat sonra hastanede olurum çok morelim bozuk

Kızlar cok sagolun
Cok şükür birşey yok içeride dedi. Kendi doktorum degildi nöbetcı bir doktordu. 1 hafta sonra kendi doktorumada giderim. Çok korktum gercekten
Cok geçmiş olsun. Anlık birseyse olabilir ama devam ederse kendi drunuza görünün mutlaka. En tehlikeli haftalar geride kaldı artık ins hep iyi sonuçlar alirsiniz

Bu arada ne gibi spor yapıyorsunuz nasıl sağlıklı besleniyorsunuz 🥰 artık 4. Aya girdim iki gündür yürüyorum tabi hava şartları önemli en azından psikolojik olarak çok iyi 👍
Her gün yürüyüş yapıyorum ve arada yoga yapmaya çalışıyorum. Biraz kilo fazlam olduğundan ve ailede şeker hastası çok olduğundan diyetisyene danıştım. Şimdiden kontrol altına almak istedim, çok da iyi etmişim baya sağlıklı besleniyorum. Sebzesi meyvesi, eti sütü karbonhidratı her şey yiyorum, dengeli besleniyorum.

Arkadaşlar bebeğin eşi aşağıya yerleşen var mı hiç?
Benim var, geçen gün yazmıştım buraya. Başka arkadaşlar da varmış. 1,5 cm boşluk var kapamamış rahim ağzını, bu haftalarda olabilir sonra çıkar yukarı dendi ama ben genelde yatıyorum, uzanıyorum mümkün mertebe. iş yerinde de müsait oldukça uzatıyorum ayağımı.

Gecmis olsun insan cok korkuyor. Bu haftalarda bebek gobek kordonu ile oynuyormus bazen cekistiryormus ama kendine zarar vermeyecek kadar. O da kucuk kanamalar yapabiliyormus. Belki oyle bir seyler olmuştur azicik yaramazlik yapmistir icerde ☺️
Ya kıyamam minnaklara 🙂 belkide öyle birşeydi doktor bir sürü sebep saydı ıkınma, öksürme vs bir kac gun önce olup şimdi kan gelmıs olabılır dedi 🤷‍♀️
Geçmiş olsun tekrar. Benimki de iyiymiş eşi aşağıdaymış biraz risk var dedi ilaç verdi bana da kendimi yormamam gerekiyormuş tamamen yat demedi ama ayakta kalma dedi . İnşallh geçer bu günler sağlıkla
Sagol canım sanada gecmıs olsun insanın yüregi agzında gecıyor gunler 😐 her bos zamanda uzan sen yinede

Çok çok geçmiş olsun 🙏🏻

Sagol canım 🙂
Cok geçmiş olsun. Anlık birseyse olabilir ama devam ederse kendi drunuza görünün mutlaka. En tehlikeli haftalar geride kaldı artık ins hep iyi sonuçlar alirsiniz
İnşallah devam etmez 🤷‍♀️ inşallah bende tam zorlu haftalar gecıyo derken böyle oldu 🤦‍♀️

Gelmiş geçmiş olsun canım
Sagol canım

Kızlar etikette unuttugum arkadasım yoktur inşallah tekrar çok sagolun Allah hiç birimize evlat acısı yasatmasın

Cinsiyeti belli olan annecikler minnakları için alışverişe basladı mı 😍
Kızımdan kalan minnak kıyafetler bazanın altında agır kaldırmayım diye bekliyorum 16 olup cinsiyeti tam ogrenmeyı 😍
Yaaa onları cıkarıp hem güzel kızımın anılarını hatırlamak ❤️ hemde minnagımızın içinde olacagı anların hayalini kurmak için sabırsızlanıyorum 😍
Sonra eksikleri almak 😍 dünden beri bir istek basladı 🤰 büyüyoruz ❤️ inşallah hepimiz saglıkla kavustugumuzu yazarız buraya 🤰
Bizim de kız ama daha başlamadık bana erken geliyo şimdilik herşeyi ağustos ta alışverişleri yaparız heralde şimdi yapsam nereye koycam ki zaten odayı önce ayarlamam lazım evi temizletip öyle başlamayı düşünüyorum inşallah sağlıkla o günleri de görürüz 😍🤗
Kızlar cok sagolun
Cok şükür birşey yok içeride dedi. Kendi doktorum degildi nöbetcı bir doktordu. 1 hafta sonra kendi doktorumada giderim. Çok korktum gercekten
Çok şükür devam etmez inşallah kendi doktorunla da görüş bence ne olur ne olmaz dikkat et yine de haftaya kadar dinlendir kendini her ihtimale karşı bu afacanlar korkutuyo bizi bazen ❤
Aynen yaa.Ben sabaha kadar dönüyorum uyku haram.Bu arada 4 aylık oldum ve aileme daha az önce söyledim😂😂😂😂😂
Biz de bayramda söyledik herkese 4 ay dolmadan 1 hafta önce 😁

Kızlar bugün kontrol e gittim tetanoz aşısını sordum doktora sağlık ocağında son adet tarihini 11 ocak verdiğim için 18 gün erken görünüyorum sonradan öğrendim geç döllenme olduğundan 29 ocak olarak düzenledi doktorum aşı için de 20.haftayı beklemeli miyim diye sordum bekle 20.haftada vurulursun dedi

Benim çocuk namaza durmuş bende yüzüstü yatmayı sevenlerdenim hatta tek yatış şeklim o şimdi dön sağ dön sola isteksiz olunca çocuk kesin ondan döndü 🤣anormal bi durum değil dedi bacakları makas yapmış göremedik tam net cinsiyeti yorgun düşmüş yavrucak o kadar yemememe rağmen kusmamla besleniyo 1hafta ilerde çıkıyo bide 15lerde şuan 14haftalardayım maşallahı var direniyo çıkıntı vardı erkek gibiydi ama bakam netleşsin biraz daha beklicez

Eklentiler

• Screenshot_20210525_213407.jpg
    Screenshot_20210525_213407.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 53
Ayy içime kurt düşürdü bir sıkıntı yoktur inşallah
Boşuna telaslanmayin bu testleri telefonda söylemek istemiyorlar. E nabizada düşmediği için mecbur gününüz gelince çıktı alıyoruz. Misal beta hcg değerimi öğrenmek için ne dil dökmüştüm nafile soylememis drun watsabina atmışlardı. Bunlarda öyle. Telaş edecek.birsey yoktur eminim. Hadi güzel haberlere inşallah

Kızlar cinsiyeti için doktorum daha önce kıza benziyor demişti ama bugün erkek olduğunu öğrendik 🥰💙💙😊 biraz şaşkınız şuan 😊 Rabbim sağlıkla kucağımıza nasip etsin hepimize🙏🙏

@ygmygm bizim de cinsiyetimizi ekler misin💙💙💙

hayırlı olsun 🥰🥰🥰

Benim çocuk namaza durmuş bende yüzüstü yatmayı sevenlerdenim hatta tek yatış şeklim o şimdi dön sağ dön sola isteksiz olunca çocuk kesin ondan döndü 🤣anormal bi durum değil dedi bacakları makas yapmış göremedik tam net cinsiyeti yorgun düşmüş yavrucak o kadar yemememe rağmen kusmamla besleniyo 1hafta ilerde çıkıyo bide 15lerde şuan 14haftalardayım maşallahı var direniyo çıkıntı vardı erkek gibiydi ama bakam netleşsin biraz daha beklicez

yaaaa poza bak 😍😍😍😍 maşallah

X