2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar aşı oldunuz mu hamilelikte olcak olanlar tetanoz gibi şeyler koronadan bahsetmiyom🤣 hiç arayan soran yok ta sağlık ocağından
Ben ilk gittiğimde takip kartı vermişti bana ebe orada yazıyor aşı tarihi bakalım ayın 21inde randevum var gidicem sağlık ocağına o zaman daha net belli olur
Kızlar çok stresliyim bayadır bebeği görmüyorum ya henüz harekette hissetmiyorum ben herhangi bir sıkıntım yok ama yarım kontrolüm var ya korku aldı içimi😢inş herşey yolundadır bi sıkıntı olsa kendini belli ederdi dimi kızlar
Ben de 1 ay oldu görmeyeli yarın ben de doktora gidicem benimkini de hissetmiyorum daha erkenmiş zaten içini rahat tut ben başından beri hiç böyle korkular yaşamadım zaten allaha emanetiz iyi düşünelim ki herşey yolunda olsun inşallah 🤗

Tansiyon da 10-6 çıkmıştı normal demişti ama acaba herkes mi böyle oluyor diye merak ettim çünkü normal değil bence de
10/6 hamilelikte çok iyi gözüyle yorumlanıyor. Her muayenede ölçülüyorum sabah hep öyle çıkıyor aa süpee falan yapıyo hemşire 😬 benim gün içinde 8/4 lerde geziniyor hatta geçen 3e düştü fenalaştım. Doktor düşük tansiyonda sorun yok diyor. Yüksek tansiyon tehlikeymiş

Eklentiler

• EC0A6AC6-603C-4FA5-B676-87C947B5ED85.jpeg
    EC0A6AC6-603C-4FA5-B676-87C947B5ED85.jpeg
    91,2 KB · Görüntüleme: 31
Kızlaar şifa mantraları frekansları dinliyordum henüz 14. Haftada olmama rağmen çok net 4 tekme hissettim. Elim karnımda uzanıyordum bir iki tıkladım karnıma resmen karşılık verdi. Çok heyecanlıydıııı

Selam arkadaşlar .. İyi akşamlar

Ben bugün 11+6’ydım son kontrolden bu yana.. Ve bugün kontrolüm vardı.. ikili test ve ölçümler için.. Öncelikle her şey yolunda çıktı, burun kemiği ense kalınlığı mide baş el ayak vs her şeye baktı doktor ve iyi dedi.. ikili test için kan da verdim..

Cinsiyet için bi tahmin istiyordum tabiki ama daha çok erken diye düşündüğümden bişey sormayacaktım.. Muayene sonuna doğru “maşallah her şey çok güzel, burda bi pipi bile var gibi” dedi ben şooook 😆 “net değil henüz küçük ama” diye de ekledi sonra.. Böylece tahmin gelmiş oldu.. Değişmezse cinsiyetimiz “erkek” 😍

Ultrasonda da 12+2 çıktı bu arada..
1 hafta sonraya tekrar çağırdı.. Bu kez çok ara açmadan hemen yine gideceğim için çooooook mutluyum 🤗💛

Haberler böyle bizden ☺️

Ben bugün 11+6’ydım son kontrolden bu yana.. Ve bugün kontrolüm vardı.. ikili test ve ölçümler için.. Öncelikle her şey yolunda çıktı, burun kemiği ense kalınlığı mide baş el ayak vs her şeye baktı doktor ve iyi dedi.. ikili test için kan da verdim..

Cinsiyet için bi tahmin istiyordum tabiki ama daha çok erken diye düşündüğümden bişey sormayacaktım.. Muayene sonuna doğru “maşallah her şey çok güzel, burda bi pipi bile var gibi” dedi ben şooook 😆 “net değil henüz küçük ama” diye de ekledi sonra.. Böylece tahmin gelmiş oldu.. Değişmezse cinsiyetimiz “erkek” 😍

1 hafta sonraya tekrar çağırdı.. Bu kez çok ara açmadan hemen yine gideceğim için çooooook mutluyum 🤗💛

Haberler böyle bizden ☺️
Ya sevindim adınıza gayet net bir şekilde de söylemiş doktor erkek diye sağlıklı olarak doğsun inşallah

Suwene bakayım canım 😊Güle güle kullan 🌺 bizim ev çok soğuk, ben şuanda bile battaniyeyle uyuyorum 😅 Bebek bu evde donar diye endişem var, inşallah taşınırız sıcak bir eve bebek doğana kadar 🙏🏻

acaba önü düğmeli pijama takımlarının da belleri bu hamile pantolonları gibi yüksek olanları var mıdır 😊
Anladım canım sen daha iyi bilirsin tabi evinin durumunu 🌸Benim siparişlerim geldi o kadar yumuşaklar ki iyi ki almışım dedim 😉Düğmelilerin yüksek olanları var ama ben bir beden büyük almıştım rahat olsun diye

Haberler böyle bizden ☺️
Ay masaAllah 🧿 ne güzel sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza alalım insaAllah 🤲🏼 bende ayın 26 sini iple çekiyorum 🤲🏼🤲🏼 insaAllah cinsiyetini öğrenmek istiyorum artık 😍😍

Ya sevindim adınıza gayet net bir şekilde de söylemiş doktor erkek diye sağlıklı olarak doğsun inşallah

Teşekkür ederim.. Hepimizin inşallah 🥰

Ay masaAllah 🧿 ne güzel sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza alalım insaAllah 🤲🏼 bende ayın 26 sini iple çekiyorum 🤲🏼🤲🏼 insaAllah cinsiyetini öğrenmek istiyorum artık 😍😍

16.Hafta , e öğrenirsin heralde artık 😀
Sağlıkla gelsinler de önceliğimiz o 😍

Haberler böyle bizden ☺️
Sağlıkla gelsin inşallah ama kesin değil yine de yanılma payı olabilir bana doktor kesin kız dedi ama yinr de emin olamıyorum yarın kesinleşir bizimki de hayırlısı olsun bakalım değişecek mı senin bebiş 🤗

Sağlıkla gelsin inşallah ama kesin değil yine de yanılma payı olabilir bana doktor kesin kız dedi ama yinr de emin olamıyorum yarın kesinleşir bizimki de hayırlısı olsun bakalım değişecek mı senin bebiş 🤗

Benim haftamda hiç beklemiyordum zaten. Kendim bile sormadan doktor söyleyince de şaşırdım. Biyandan da diyorum “kandırdı mı acaba” 🤣 Neyse görücez bakalım

Benim haftamda hiç beklemiyordum zaten. Kendim bile sormadan doktor söyleyince de şaşırdım. Biyandan da diyorum “kandırdı mı acaba” 🤣 Neyse görücez bakalım
Bende de öyle olmuştu 11+4te ben sormadan söylemişti hiç beklemediğim bi anda sonra nub a baktım eve gelince gerçekten de kız görünüyodu demekki ordan tahmin etti galiba 😄

Ben ilk gittiğimde takip kartı vermişti bana ebe orada yazıyor aşı tarihi bakalım ayın 21inde randevum var gidicem sağlık ocağına o zaman daha net belli olur

Ben de 1 ay oldu görmeyeli yarın ben de doktora gidicem benimkini de hissetmiyorum daha erkenmiş zaten içini rahat tut ben başından beri hiç böyle korkular yaşamadım zaten allaha emanetiz iyi düşünelim ki herşey yolunda olsun inşallah 🤗
Bende unutmazsam dr sorayım oraya gidince nutkum tutuluyo mal gibi oluyom sorcak çok şey var sormadan dönüyom🤣

Kızlar ben bugün

Ben bugün doktor kontrolüne gittim ıyi geçti. Orada bahsettikte 16+4 um daha bir ay sonrası için önerdi doktorum tetanoz aşısını. Sağlık ocagı 19 mayıs haftası demişti ama kendi doktorum daha sonrayı önerdi.aramadilar beni henüz bakalım arayacaklar mi 19 mayıs gelince.kol ağrısı yapar dedi doktor.
Neden sonraya attı dr

Bende de öyle olmuştu 11+4te ben sormadan söylemişti hiç beklemediğim bi anda sonra nub a baktım eve gelince gerçekten de kız görünüyodu demekki ordan tahmin etti galiba 😄

Çin, rus, maya, japon, ramzi, yüzük..
Bütüüüüüün teorilerde kız çıkıyordu benim oysa 😁

X