2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Peki ben bu baş ağrısı için parol içiyorum ya bi sıkıntı yok demi
Parol zararlı değilmiş gebelikte ve emzirirken ama bir de türk kahvesi içmeyi dene başın ağrınca 1 fincan bakalım geçecekmi benim ablam da öyleydi günde 1 fincan içebilirsin demiş doktor her gün değil ama baş ağrısı olunca içiyodu geçiriyodu

kızlar son adet tarihimi sağlık ocağında yanlış yazmışlar e-nabızda 11 gün geride çıkıyor aradım hiçbir şekilde düzeltilemeyeceğini söylediler bilginiz var mı?

kızlar son adet tarihimi sağlık ocağında yanlış yazmışlar e-nabızda 11 gün geride çıkıyor aradım hiçbir şekilde düzeltilemeyeceğini söylediler bilginiz var mı?
Canım hiç bilgim yok. Ben sağlık ocağındaki ebeye işletmiştim ama e nabızda benimki çıkmıyor mesela. Bilemedim.

Kızlar ben 12+0 dayım ve ayağa kalkınca elim ayağım titriyor. Yani sanki vücudumda hiç enerji yok. Oturursam sorun yok ama ayağa kalkıp iki adım dahi atsam aşırı halsiz ve bitkinim. Makineye iki çamaşır atmak demek enerjimin tükenmesi demek.. acaba doktor vitamin ilacı verirse kendime gelir miyim siz de böyle misiniz ?

Günaydın kızlar haftada bir baş ağrısı yaşıyorum artık parol içmek zorunda kalıyorum tansiyonuma bakıyorum normal sizde de oluyor mu sıcaklardan mı acaba Diyarbakır’da yaşıyorum
Sıcakla alakası varmı bilmiyorum ama hormonlarla alakali bence bugün benimde catliyor resmen 🤕

Sağlık ocağındaki ebe düzeltebilir bence eğer o yanlış girdiyse mantıken düzeltmesine izin vermesi lazım sistemin 🌺

Kızlar ben 12+0 dayım ve ayağa kalkınca elim ayağım titriyor. Yani sanki vücudumda hiç enerji yok. Oturursam sorun yok ama ayağa kalkıp iki adım dahi atsam aşırı halsiz ve bitkinim. Makineye iki çamaşır atmak demek enerjimin tükenmesi demek.. acaba doktor vitamin ilacı verirse kendime gelir miyim siz de böyle misiniz ?
Aynı haldeyim. Halsizim ve prilamı içmeyi unutmuşum dün gece, gene kusmalar devam bugün burnumdan geldi. Sağda solda yolda çıkardım resmen 🤭

ay kızlaar aşı olacam diye çok heveslenmiştim benim doktor biraz daha bekleyelim erken hem başka çalışmalar da netleşsin bence dedi 😕 Olma demiyorum ama biraz sabır demeye getirdi 🙈Hevesim kursağımda kaldı 😞

Bence polar tarzı bakma hiç kullanışlı olmuyor canım ,hem hastanelerde evlerde kaloriferli üzerinde sabahlık olan önü düğmeli tarzda seçebilirsin.Emzirmekte kolay olur,polar emzirirken hem seni hem bebişi bunaltır .Ben suwenden indirimden aldım iki takım gecelik hastane için,ev içinde önü düğmeli pijama takımı alıcam
Suwene bakayım canım 😊Güle güle kullan 🌺 bizim ev çok soğuk, ben şuanda bile battaniyeyle uyuyorum 😅 Bebek bu evde donar diye endişem var, inşallah taşınırız sıcak bir eve bebek doğana kadar 🙏🏻

acaba önü düğmeli pijama takımlarının da belleri bu hamile pantolonları gibi yüksek olanları var mıdır 😊

bazı günler çok çıkardığımda halsizlik oluyor ama sürekli değil belki dediğiniz gibi kan değerleriyle alakalıdır ya da tansiyonunuzu ölçtünüz mü?

Sağlık ocağındaki ebe düzeltebilir bence eğer o yanlış girdiyse mantıken düzeltmesine izin vermesi lazım sistemin 🌺

Aynı haldeyim. Halsizim ve prilamı içmeyi unutmuşum dün gece, gene kusmalar devam bugün burnumdan geldi. Sağda solda yolda çıkardım resmen 🤭

ay kızlaar aşı olacam diye çok heveslenmiştim benim doktor biraz daha bekleyelim erken hem başka çalışmalar da netleşsin bence dedi 😕 Olma demiyorum ama biraz sabır demeye getirdi 🙈Hevesim kursağımda kaldı 😞
bence de düzeltilebilir bir şeydir kendisi bilmiyor geldi aksi halde çok uğraştıracak gittiğim her doktora açıklama yapmak zorunda kalıcam bi de doktora sorarım bakalım.. Aşı konusunu Prof Dr Güner Sönmez'e sordum ''Tüm bilim insanlarının önerisi aşı olunması yönünde çocuğa ve anneye olumsuz bir etkisi olmadığına dair makaleler yayınlandı'' dedi bende her gün kontrol ediyorum çıkarsa olucam

X