2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ben okurum inşallah canım arkadaşın adınıda söylersen ismine dua edelim

Selam canım . Ben henüz almadım ama birkaç kitap favorilere aldım. Bilinçli bebek, bir annenin doğuşu , mahallenin en mutlu bebeği gibi kitaplar
Çok teşekkür ederim canım, ekledim ben de

Ben ilk hamileliğimde de hiç almadım okumadım. Neden bilmem ama gerekte duymadım O yüzden bu kez de bişey almadım yani.
Anladım canım. Benim şu ara çok okuyasım var bakalım

Çok teşekkür ederim canım, ekledim ben de

Anladım canım. Benim şu ara çok okuyasım var bakalım
Canım bana arkadaşımın önerdiği Bi kaç kitap var bilmem ilgini çeker mi

- Ayşe Öner hamilelik doğum ve bebek bakım kitabı
-otuz milyon kelime kitabı
-koşulsuz ebeveyn olma kitabı
-etkili anne baba eğitimi kitabı

Ben daha başlamadım en kısa zamanda başlayacağım inşallah

Anladım canım inşallah sorunsuz geçiririz ben doktorun özel muayenehanesine gidiyorum en son gittiğimde testlerini yaptır devlette bana da Bi göster sonucu dedi kendisi de ölçebilir o zaman ense ve burunu

Bide devlette yaptıran var mı arkadaşlar ikili testi internette ücretli falan yazıyo doğrumu

Merhaba cumartesi doktora gitmiştim 11+2,doktora cinsiyet görünür mü dedim,sen söyle dedi çünkü net bir şekilde erkek olduğu belliydi ama yine de güvenme belki kilitoristir dedi ama gayet net görünüyordu.Sizde de bu haftalarda görünüp hep aynı kalan var mı?

Kızlarrr slm bugün kontrolüm vardı şükür bebişim iyi..Doktor ikili dörtlü testler yerine DNA testinden bahsetti kesinmiş sonuçları fiyatı 3 BİN TL buradada bahsediliyordu bir ara sanki yaptıran oldumu ne yapsam bilemedim ben

oğlumu 11+4'te öğrenmiştik ama ultrasonda 12+3 çıkıyordu.. pipi direk ortadaydı öyle klitorise dönecek gibi değildi :)

Ben yaptırdım canım, yaşım 37 olduğundan ikili test oranımın yüksek çıkma ihtimali vardı.. kafamda soru işareti kalmasın diye yaptırdım

Evet yaptıran arkadaşlar oldu. Fiyatta o civarda, doğru. Ama mesela benim doktorum bebek ölçümleri ve ikili testte eğer sorun görünürse (Allah korusun) o zaman onu yaptırırız dedi. Doktorlar neye göre öneriyor acaba? Yaşla ilgisi var mı desem onla da ilgisi yok

Ayşe öneri aldım o kadar kötü ki reklam dolu ünlüler kadını övmüş falan çok kötü bebeğinizin ilk yılında sizi neler bekler güzel bilimsel

Ayşe öneri aldım o kadar kötü ki reklam dolu ünlüler kadını övmüş falan çok kötü bebeğinizin ilk yılında sizi neler bekler güzel bilimsel
Yaa öyle mi ben daha okumaya fırsat bulamadım göz önünde bulunduruyum bu yorumunuzu peki başka okuduğunuz memnun olduğunuz kitap var mı

Ben yaptırdım canım, yaşım 37 olduğundan ikili test oranımın yüksek çıkma ihtimali vardı.. kafamda soru işareti kalmasın diye yaptırdım
Bende 34 yaşındayım, dediğin gibi testler kesin yanıltıcı olacaktır bir sürü moral bozukluğu 3 haftam var daha düşünmek için

Bana kesin sonuç için onu önerdi doktor ama dediğim gibi kararsızım..Allah korusun bişey çıksa bile ne yapılırki çok zor durum Rabbim hepimizin bebeklerine sağlık versin inş

Biz 10+4 olduk acaba küçük olduğu için mi görünmedi cinsiyeti
Yoksa kız mı

2li testte mi söyledi fiyat ne kadar
Ben ikili test yaptırmadım ense burun ölçümü yaparken söyledi
Sprey olduğu için yine ilaçtan daha iyidir bence doktor vermiş zaten ne ilaçlar kullananlar var bişey olmaz inşallah allah şifamızı versin
Ben okurum 1 tane allah hayırlı sağlıklı evlât versin isteyenlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…