2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Sivilcelenen var mı sivilce kızda oluyo diyolar bide kız annenin güzelliğini alırmış ben çirkinleştim sanki
Benim kız olduğunu söyledi doktor ama sivilcelenme çok yok bir iki tane çıkıyo geçiyo çirkinleştim mı bilmiyorum ama yüzüm değişti biraz bakalım sonrasında neler olur

Selam canım . Ben henüz almadım ama birkaç kitap favorilere aldım. Bilinçli bebek, bir annenin doğuşu , mahallenin en mutlu bebeği gibi kitaplar

Çok tatlısın. Ben de normalde bilim kurgu seviyorum ama şu ara bebişe ve ebeveynliğe yönelik kitapları okumanın vakti geldi diye düşünüyorum

Ben ilk hamileliğimde de hiç almadım okumadım. Neden bilmem ama gerekte duymadım O yüzden bu kez de bişey almadım yani.

Ben kullandım 1 ay boyunca her gün bişey olmaz zararı yok ilaç değil çünkü bayağı da rahatlatmıştı nefes alamamak çok kötü
Valla çok kötü canım gebelikte normalde burun tıkanıklığı oluyor bir de alerji oldum ben mahvoldum ilaç da vermedi doktor sadcee burun spreyi verdi çok kötü olursan kullanacaksın diye onu da çok kullanmak istemiyorum karbonat ve Tuzla burnumu temizliyorum gündüz idare ediyorm ama gece zor doktorun verdiği spreyi de 1 fıs sıkıyorum sadcee bebeğe zarar verme korkusu var

Kızlar bir şey danışacağım geçen hafta ikili için verdiğim kan çıkmış gözüküyor doktorum bayramdan sonraki hafta 24 gibi burdayım dedi.ama çok var daha.şimdi başka bir doktorun yarın boşluğu olduğunu gördüm yarına ona alsam mı ki yoksa her hafta ultrasona girmek sakıncalı mı olur? Sonucu da merak ediyorum ama yarın gideceğim doktor pek önerilen biri değil.sırf bebişi merak ettiğimden gitmek istiyorum bilemedim

Oran olarak çıkmıyor mu sonuç

Kıymetli dostlarım enbiya suresinin son sayfasını Ramazan'ı Şerif'te 70 kişi bir defa olmak suretiyle okunursa biiznillah çocuğu olmayan hanımın çocuğu olur. Sizden ricam bir tane okuyup ve okuyabilirim diyenlere dağıtabilir misiniz Allah razı olsun

Eklentiler

• 1620124280928.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 21
Benim oglumda bir kac kez uykuda karnıma vurdu canim bendr korktum ama Allah korur ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…