2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benimde çok elerjik bir bünyem var doktorum zytrec kullanabilirsin dedi ama ilk 3 ay çok zorda kalırsan iç dayanabiliyorsan dayan dedi

Arkadaslar cok kaşınmaya başladim. Goguslerim ozellikle. Buyumeye basladigi icin mi acaba ? Catlak kremi siparis ettim surmeye baslasam mi
Bazen alerjide olabiliyor.Eger catladigini dusunuyorsan kullanmaya başla bence de.
Hanımlar tecrübeli anneler cinsiyet tahmini yapabilir mi acaba

Merhaba cinsiyet tahmininde bulunabilirmisiniz acaba doktorum önce kız sonra erkek dedi Eki Görüntüle 2839553
Maşallah canım ne guzel bir resim ben bacak arasında bisey gordum sanki
Maşallah canım gözünüz aydın
Bugün karnımdan belime vuran sancım var dünden beri de çok yoğun ve katı kıvamlı akıntım var normal midir acaba
Nasıl oldun canım ,gecmis olsun
Kızlarcım yakın arkadaşım kadın doğumcu ona bahsettim illa gel dedi tekrar gittim de perinatologa git dedi 20. Haftada herkesi gönderiyormuş o herkes gidiyor mu
Evet canım 20. Haftada detaylı ultrason oluyor
Canım çok gecmis olsun ,aman dikkat et kendine bu sıcaklarda.
Hoşgeldin canım eğer görürse söyleyebilir ama benim ki söylemedi
Selam güzel anne adayları,
Nifty testi yaptıran var mı aranızda? Fiyat soracaktım yaptıran varsa. Yarın ikili tarama testim var, acaba doğrudan nifty mi yaptırsak diye bi düşündük ama karar veremedik.
Evet canım, 3 bin civarı ve üstü

-bridget- B balarisi1 ve nifty yaptıran diğer arkadaşlar Siz ekstra perinatoloğa gittiniz mi ? Sadece kan mı verdiniz ? Ense vs ölcumlerinizi kim yaptı acaba ?
Canım 35+ olduğum için nifty yaptır dedi doktor o yüzden direkt kan verdim sonucunu bekliyorum ikili yaptırmıcam, perinatoloğa da şimdilik ihtiyaç duymadık o yüzden.

Benim tüm gebeliklerimde karnm biraz absürt büyük oluyor ve midem çok rahatsz genelde şişkinlik çabası

Benim tüm gebeliklerimde karnm biraz absürt büyük oluyor ve midem çok rahatsz genelde şişkinlik çabası
Yapıyla da alakalı demekki ben oğlumda 6. Ayda kilo almaya başlamıştım 7. Aydada göbeğim belirginleşmeye başlamıştı. Şimdilik bişey yok buda aynı olur belki de bilmiyorum

Yapıyla da alakalı demekki ben oğlumda 6. Ayda kilo almaya başlamıştım 7. Aydada göbeğim belirginleşmeye başlamıştı. Şimdilik bişey yok buda aynı olur belki de bilmiyorum
Büyük karın aslında çok zor gece asla uyku yok nefes alamadğm için uyuyamıyodum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…