2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Sivilcelenen var mı sivilce kızda oluyo diyolar bide kız annenin güzelliğini alırmış ben çirkinleştim sanki🤣
Bende de 2 adet çıktı yine başsız bir sivilce ama kızımda hiç yoktu benim bakalım cinsiyet ne bende merak ediyorum doğrusu yediklerimizle alakalı bence ben çok çikolata yedim bu ara

Bende de 2 adet çıktı yine başsız bir sivilce ama kızımda hiç yoktu benim bakalım cinsiyet ne bende merak ediyorum doğrusu yediklerimizle alakalı bence ben çok çikolata yedim bu ara
Haklısın canım olabilir ben ekşi şeyler yağlı cips aburcubur yiyom belki ondan

Ooo bende polisiye hastasıyım. Varsa tavsiyen alirim:KK66: ama böyle katil bulmak cinayet çözmek onlardan hoşlanmıyorum. Kurgu polisiyeleri seviyorum. Eger Simon Kernick okuduysaniz onun kitaplari gbi

Ben aslında polisiye sevmezdim ama John Verdon’un ilk kitabı “Aklından bir sayı tut” ile tanışıp kendisinin hastası oldum. Yazı dili, kurgusu, karakterleri, olaylar ce çözüm yöntemleri öyle bir sardı ki. Ben bu tarz sevmiyor bile olsan kesinlikle John Verdon serisini öneririm, eğer okumadıysan. Şu an yeni kitabı çıktı, son seri ona başlayacağım.

Bende 34 yaşındayım, dediğin gibi testler kesin yanıltıcı olacaktır bir sürü moral bozukluğu 3 haftam var daha düşünmek için

Son kontrolümde ikili test için konuşurken doktorumla, “yaşın daha ileri sayılmaz ikili yaptıralım o yüzden” dedi. Ben de 34 yaşındayım 🤗

Ben aslında polisiye sevmezdim ama John Verdon’un ilk kitabı “Aklından bir sayı tut” ile tanışıp kendisinin hastası oldum. Yazı dili, kurgusu, karakterleri, olaylar ce çözüm yöntemleri öyle bir sardı ki. Ben bu tarz sevmiyor bile olsan kesinlikle John Verdon serisini öneririm, eğer okumadıysan. Şu an yeni kitabı çıktı, son seri ona başlayacağım.
Onu aldim yarim biraktim cunku cok isim vardi zihnim bulandı.😃 ben cok severim polisiye. Okumadığım yazar kalmadı desem yeridir. Sunu anladim kurgu polisiyeleri seviyorum.

Bende 34 yaşındayım, dediğin gibi testler kesin yanıltıcı olacaktır bir sürü moral bozukluğu 3 haftam var daha düşünmek için
Canım bu konuyu takıcaksan kafanda bence yaptır. Ben 2 liyi yaptırdım şimdi hep tedirginim. Ya yanlışsa ya bi hata olduysa. Keşke nifty yaptırsaydım şüphem olmazdı bari

Bütün hamileliklerimin en sevdiğim tarafı bakınız göbek 😂 ayın 10 na yeniden randevu aldm riskli gebelikle görüşmem gerekiyormuş ünv hastanesine aldım hadi bakalım hayırlısı 🥰

Eklentiler

• Tezza_2021_05_04_174308469.jpg
    Tezza_2021_05_04_174308469.jpg
    83,9 KB · Görüntüleme: 89
Bütün hamileliklerimin en sevdiğim tarafı bakınız göbek 😂 ayın 10 na yeniden randevu aldm riskli gebelikle görüşmem gerekiyormuş ünv hastanesine aldım hadi bakalım hayırlısı 🥰
Maşallah tatlış anne 🥰
Hep böyle erkenden mi büyüdü vücut alisincada erken büyürmüş şişkinlik de vardır gerçi bende yok henüz kilo vermişim zaten bugün sağlık ocağına gittim. Biz kilo almani bekliyoruz sen kilo vermişsin diyo ebe☺️

Ben de sevdim galiba bu göbek olayını 😁 tabi seninki kadar olmasa da biraz çıkmış benim de göbek ama tabii senin 4.olduğundan bu kadar hızlı büyüdü belki de 😊

Bizimki de küçük aslinda sizinki daha küçük ben ultrason cihazından ve o anda bebegin tamamen duruş açısından net göründüğünü düşünüyorum,sizde çok erken bence ama
Aynen doğru diyorsun canım zaten uyuyordu 🥰♥️
iki hafta sonra hem ikili taraması var hemde belki gösterir tahmin eder doktor 🤲🏻♥️

X