2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Mutlu huzurlu pazarlar herkese 💖
Dün yağmurlu bir hava vardı çocuklar sıkıldı hiç durmadı, sinirden migrenim tuttu gözüme vurdu yine 😔 ilaç pek almamaya gayret ediyorum şükür uyuyunca geçti 🤲 çok berbat bişey 😕 bu aralar benim karnımda şiş hele yemek hazırlamak için ayakta 4-5 saat geçirince oluyor 😒 şükür az kaldı mübarek günlerde bitti. Benim karnımda son üç ay büyüyor karnımın içi epey geniş 😂😂😂 pek öyle kıyafete ihtiyaç duymuyorum 😂😂
Bas ağrısı cok kotu ya...bende gecen hafta gece 4e kadar uyuyamadım. Tülbent bağladım olmadi buz koydum olmadi nane yagi sürdüm olmadi en son nöbetçi eczaneden minoset aldık oyle uyumuşum sukur
Günaydın tatlış analarrrr ♥️🐣😂
Benim iki gündür sol tarafıma agrı girip çıkıyo dün 2 kere oldu
Bugün 1 kere acaba neden oluyo ki 🤷🏼‍♀️
Cok normal. Benimde sık olmasada oluyor

Ahhshahs ama zaten artik almaya baslarim normal yani bu saatten sonra 🤣 laktozsuz urunler tuketmeye calis canım, bana siskinlik yapiyor dikkat et bakalim🥰

Evet ya kisa aralikla bir daha gorecegim icin mutluyum🙈 evet sirada detayli varrr🥰🥰
deniyim 😌
Cuma günü bende hamileliğin başından beri yiyemediğim bi şeyi eski tadıyla yedim düzeliyorum yaşasın yazmıştım 1 saat sonra iş yerinde kustum hemde ne kusma 😂🤦🏼‍♀️ Dedim insanın kendi kendine bu kadar nasıl nazarı değer diye yıldızım düşük demekki 😂
kız insanın kendine değer mi hiç yazma bir daha öyle şeyler 😂 ben de yazmam bir daha tövbe hala düzelemedim 😌 iyi gözde olsa değiyor bizim gibi yıldızı düşük insanlar hiç birşey anlatmamalı 😌

Canım ben biraz baktım araştırdım filan aktardan yağlar alıp karışım yapmayı uygun buldum. Kremlerin içerikleri pek temiz gelmediği için güvenmedim açıkçası. Sonuçta amaç orayı nemli tutmak. Umarım işe yarar 😄
Sana yaptığım karışımı söyleyeyim:

Kayısı çekirdeği yağı
Avakado yağı
Badem yağı
Kakao yağı
Buğday ruşeymi yağı

Bunları hemen hemen eşit oranda spreyli boş bir şişeye karıştırdım şuan için sadece banyolardan sonra nemliyken sürüyorum. Arada da Hindistan cevizi yağı. Bu şekilde 😊
Çok iyi aklımda olsun benim de teşekkürler :)

deniyim 😌

kız insanın kendine değer mi hiç yazma bir daha öyle şeyler 😂 ben de yazmam bir daha tövbe hala düzelemedim 😌 iyi gözde olsa değiyor bizim gibi yıldızı düşük insanlar hiç birşey anlatmamalı 😌
İyi bşyler oluncada tutamıyorum kendimi herkesle paylaşmak istiyorum hemen ama sonuç hep aynı oluyor 😂

Kızlar nub için fotoğraflar atılınca bi heveslendim benim fotoğraflar uygun mu bilmiyorum 11+6 hafta burda tahmininiz neler 😍Eki Görüntüle 2839523
erkek bence 😍
İyi bşyler oluncada tutamıyorum kendimi herkesle paylaşmak istiyorum hemen ama sonuç hep aynı oluyor 😂
evet bebişi de paylaşmışsın maşallah Allah nazarlardan korusun 😍 ben iyi tutuyorum kendimi de ağzımdan yani elimden kaçmış bulundu 😂 sürekli nas felak ayetel kürsi okumamız lazım 🙏🏻

Kız diyenler çoğaldı ☺️ Etrafımdaki herkes erkek hissediyor baba dahil hatta ultrason fotoğrafından kendine benzetti nasıl oluyorsa artık 😂😂😂

Bazı yakalanan açıdan, özellikle renkli ultrasondan bildiğin benziyo ama. Benim oğlum da aynı babasıydı, doğdu yine öyle. Aynı ultrasondaki gibiydi 😬

Günaydın tatlış analarrrr ♥️🐣😂
Benim iki gündür sol tarafıma agrı girip çıkıyo dün 2 kere oldu
Bugün 1 kere acaba neden oluyo ki 🤷🏼‍♀️
Selam canım, benim de arada oluyor. Özellikle sağ tarafa veya sırt üstü yatınca da böyle karnında balon varmış gibi hissediyorum :-)
Kızlar merhaba 13. Haftanın bitmesine bir kaç gün var. Bu hafta gitsem cinsiyet belli olur mu? Yoksa bir iki hafta daha beklesem mi bilemedim 😊
Canım benim doktorum bir tahminde bulundu ama bir daha geldiğinde kesin konuşurum dedi. 😂
Bazı yakalanan açıdan, özellikle renkli ultrasondan bildiğin benziyo ama. Benim oğlum da aynı babasıydı, doğdu yine öyle. Aynı ultrasondaki gibiydi 😬
Renkli ultrason belirli bir haftada mı yapılıyor canım?

Kızlar merhaba 13. Haftanın bitmesine bir kaç gün var. Bu hafta gitsem cinsiyet belli olur mu? Yoksa bir iki hafta daha beklesem mi bilemedim 😊
Selam canım ben cinsiyeti feta dna ile öğrendim ama 13+0’da gittiğimde nubdan ve bacak arasından kız olduğunu çok net gördük, tabi pozisyonu çok müsaitti.. belli olmaz öğrenebilirsin ☺️

X