2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bende hamile kalmadan bir ay önce kucağımda kızım varmış senin adın ney diyorum Zeynep diyor kim koydu diyorum sen koydu anne diyormuş 🥰🥰🥰 hayırlısı inşallah çok şükür 3. Ayın içindeyiz güzel heyecanlar 🥰

hey kurban oldugum Allahimmmmmmm!!!!
Hikmetinden sual olunmaz bilirim fakat benim bünyem cok dengesiz 😕 Bir sabah uyaniyorum masallahim var 🤹‍♀️ pire gibi yerimde duramiyorum kanlaniyorum canlaniyorum. 🏃‍♀️💃 baska bir sabah bi uyaniyorum bitkiiinnn yorguuuunn bulantiliii uykuluuuu 🤦‍♀️😴 bedensel dengesizligim ruhsal dengesizlige yol aciyor. o bisey degil bir gun mutfaktayim 3 gun wcde kusmada. Af Allahimmm Aaaaafffff

Sanıyorum benim minnak kız 😁
Kızıma hamile bile degılken rüyamda kız gormustun kızım oldu ❤️ bu seferde hamılelık yokken erkek gördüm bakalım 🤔
Ramzimiydi kesede sagda duruyorsa kız demiştin 🤔
Ve hislerime gelince daha dogrusu belirti olarak sen demiştin ya kızımda bulantım vardı bunda daha az diye o zaman senin demek ki erkek demiştim öyleymiş 😁 benimse ilk hamileligim ile bulantı durumu aynı ilerliyor ondan aynı cinsiyet galiba diyorum 😁 Tabi belkide kişinin bünyesi ile alakalıdır hamilelik ama bir arkadasım daha kızına hamılryken ılk 3 ay bulanmıs oglunda öyle degilmiş :)

Bunu merak ettim gercekten her iki cinsiyette bulantı farklı mı oluyor kızlar? Kızda çok erkekte az yada hiç mi?
Benim annemde tam tersi erkekte daha çok bulantı olmuş :) benim de oğlumda çok bulantım olmuştu şimdi de çok kötüyüm brnce cinsiyetle bulantının pek ilgisi yok 😊

Sanıyorum benim minnak kız 😁
Kızıma hamile bile degılken rüyamda kız gormustun kızım oldu ❤️ bu seferde hamılelık yokken erkek gördüm bakalım 🤔
Ramzimiydi kesede sagda duruyorsa kız demiştin 🤔
Ve hislerime gelince daha dogrusu belirti olarak sen demiştin ya kızımda bulantım vardı bunda daha az diye o zaman senin demek ki erkek demiştim öyleymiş 😁 benimse ilk hamileligim ile bulantı durumu aynı ilerliyor ondan aynı cinsiyet galiba diyorum 😁 Tabi belkide kişinin bünyesi ile alakalıdır hamilelik ama bir arkadasım daha kızına hamılryken ılk 3 ay bulanmıs oglunda öyle degilmiş :)

Bunu merak ettim gercekten her iki cinsiyette bulantı farklı mı oluyor kızlar? Kızda çok erkekte az yada hiç mi?
oğlumda nerdeyse hiç bulantı yaşamadım çok rahat bir hamilelik geçirdim ama şimdi kız bekliyorum daha hamileliğimi öğrenmeden koku hassasiyeti başladı ve hala ilaçsız duramıyorum bulantılarım geçmedi.. bilmiyorum ki belki gerçekten bağlantısı vardır 🤔

oğlumda nerdeyse hiç bulantı yaşamadım çok rahat bir hamilelik geçirdim ama şimdi kız bekliyorum daha hamileliğimi öğrenmeden koku hassasiyeti başladı ve hala ilaçsız duramıyorum bulantılarım geçmedi.. bilmiyorum ki belki gerçekten bağlantısı vardır 🤔
aynı bünye hemde ikinci hamilelik :) bilmiyorum ki googleye yazıncada bu şekilde cıkıyor erkekte rahat olacagı :)
Ama demek ki her hamilede tutmuyorda :) tatlı - ekşi meselesi gibi

Ev yapımı limonata dene cnm bende işe yaramisti
Hmn yaptim bile icine birde pirtakal ekledim,teşekkür ederim😘
Bende de akşam saatlerinde çok çok kötü oluyor. Neden bilmiyorum önceki gece içtiğim prilam öğlene kadar harika idare ediyor öğleden sonra bulantı başlıyor ama gün içinde içtiğim prilam hiiiiç etki etmiyor ve sonucunda kendimi zorlayıp biraz çıkarıyorum ancak öyle rahatlıyorum ve uyuyorum. Akşam 5ten sonrası tam bir işkence
Ben bugun daha iyim,az da olsa biseyler yiyabildim.
Ben de aynı senin gibiyim canım ve sanırım 9. Haftada pik yapıyormuş bulantı, inşallah azalır bizimkisi de, ben de çok kötüyüm elimde sürekli poşetle dolaşıyorum
Dün cok kotuydum bugun biraz daha iyim çok şükür.

hey kurban oldugum Allahimmmmmmm!!!!
Hikmetinden sual olunmaz bilirim fakat benim bünyem cok dengesiz 😕 Bir sabah uyaniyorum masallahim var 🤹‍♀️ pire gibi yerimde duramiyorum kanlaniyorum canlaniyorum. 🏃‍♀️💃 baska bir sabah bi uyaniyorum bitkiiinnn yorguuuunn bulantiliii uykuluuuu 🤦‍♀️😴 bedensel dengesizligim ruhsal dengesizlige yol aciyor. o bisey degil bir gun mutfaktayim 3 gun wcde kusmada. Af Allahimmm Aaaaafffff
Allah kolaylık versin canım geçecek az kaldı sabır 😊

Kızlar,biz bugun dr a gittik.bebiş haftasıyla uyumlu 8+1 kalp atışını duyduk tekrardan sorun yok dedi,3-4 hafta sonra gel 2li testi yapalım dedi.bulantim ve midem için ilac verdi folik asite dvm dedi ama ben buara pek kullanmadim folik asitibi sorun olmaz umarim.

Maşallah minnağına 😍
Folik asiti niye kullanmıyorsun ki?
İlk haftalarda önemli diye biliyorum. Doktorun kullan dedikçe kullan bence.

X