2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Canım hayırlı olsun 🥰😍 Allah tamamına erdirsin 🙏

Canım çok gecmis olsun 💐 hoşgeldin ,paylaşımlarını takip ediyoruz instadan 😊

Canım gecmis olsun nasılsın şimdi ??

Canım tebrik ederim 💙💙 Allah sağlıcakla kucagina almayı nasip etsin🥰 ilk bebiş mi olucak ? 🤗
Evet ilk bebiş, oğluşum oldu🤗😍

Görüyordum bu robotları da gerek yok kendi işim daha temiz olur diye hiç düşünmüyodum almayı ama doktor işi yasaklayınca gözüme battı öyle çok ayrıntılı da araştırmadım olabilir aslında moplu olanlar da mantıklı
Zaten çok süper ince iş yapmıyor ama günlük temizlikte de epey iş görüyor, haftada 1-2 de kendim dip köşe süpürüyorum kirlilik durumuna göre. Ama şöyle ki mesela markete çıkmam gerekiyor çalıştırıyorum o temizlerken ben diğer işlerimi hallediyorum geldiğimde en azından süpürülmüş silinmiş oluyor. Temizliği bitirince şarj istasyonuna kendisi dönüyor. Haznesi küçük olduğu için sık sık boşaltmak gerekiyor belki bu bir dezavantaj olabilir ama bu şekilde normal elektrkli süpürge gibi de toz üflemiyor. Eviniz çok eşyayla halıyla dolu değilse ben öneririm😁

Genelde bu tabloya göre bakıyorlar ama benim tuttu da arkadaşımın tam tersi çıktı yanlış yazmışım 😁
Doğumgünü ocak ya da şubatsa anne yaşına yıla göre +1 ya da +2 ekleniyor belki ondan farklı çıkmış olabilir :) benim önceki doktorum tahminden önce çin takvimi ne diyor demişti 😄😄işin esprisi tabi hiçbiri kesin değil

Canım ben mantığı oluşturamadim. Yıla gore hesaplarsam yaşım farklı aya göre hesaplarsam farklı oluyor. O yüzden otomatik hesaplatmistim ama her iki sitede de farkli cıktı. Amaann yaa ne fark eder işin gırgırı işte bizimkisi sırf meraktan 😍😍 her ikisine de raziyim rabbim ayıpsız kusursuz sagliklisini versin inşallah. 🙏🙏
Amin inşallah tabi en önemlisi sağlıklı olmaları 🤗 ama gırgırına bıçak makas testini deneyebilirsin ben kime yaptıysam o testi hepsi doğru çıktı kendime de eşime söyledim ben başka odaya geçtim al dedim bıçağı bi yastığın altına koy makası da diğer yastığın altına sonradan geldim bi tanesine oturdum baktım bende de makas çıktı yani kız eğer bıçak olsa erkek oluyodu sonuç 😂

O kadar korkuyla başladım ki bu maceraya tabloya yazdırmakta hep sonra üzülür müyüm diye bekliyordum inşallah bundan sonra hepimizin güzel sağlıkla gider süreçler🙏Hemen yazayım yaş 35, beklenen doğum 3 kasım,ilk çocuk, kese 5 hafta kalp atışı 6+2
Yaaaa harikaaa hayırlı uğurlu olsun oğluşun canımm maşallah 🤩🧿💙 hemen ekliyorum tabloya 🤗 bilgilerini yazarmısınnn

Zaten çok süper ince iş yapmıyor ama günlük temizlikte de epey iş görüyor, haftada 1-2 de kendim dip köşe süpürüyorum kirlilik durumuna göre. Ama şöyle ki mesela markete çıkmam gerekiyor çalıştırıyorum o temizlerken ben diğer işlerimi hallediyorum geldiğimde en azından süpürülmüş silinmiş oluyor. Temizliği bitirince şarj istasyonuna kendisi dönüyor. Haznesi küçük olduğu için sık sık boşaltmak gerekiyor belki bu bir dezavantaj olabilir ama bu şekilde normal elektrkli süpürge gibi de toz üflemiyor. Eviniz çok eşyayla halıyla dolu değilse ben öneririm😁
Kesinlikle büyük kolaylık olur 😁👍

Kızlarr 🎈🎈🎈Sonuçlarım erken çıkarak beni de şaşırttı , bir erkek bebiş haberi de benden gelsin ♥️♥️♥️
Hayırlı olsun canm sağlıkla gelsin paşa
Tuttu 😂😂 bende bütün takvimler erkekti birtek ramzi tutmadı
Sende bitek ramziye güveniyodun😀
Tutmasa bari🤭😜
O değilde eşim gönlüm kızdan yana ama erkek hissediyorum diyor bende kız hissetmek istiyorum ama oğlum diye seslendiğimi farkediyorum 🙈 nasıl geçecek bu günler bilmiyorum 👻

Amin inşallah tabi en önemlisi sağlıklı olmaları 🤗 ama gırgırına bıçak makas testini deneyebilirsin ben kime yaptıysam o testi hepsi doğru çıktı kendime de eşime söyledim ben başka odaya geçtim al dedim bıçağı bi yastığın altına koy makası da diğer yastığın altına sonradan geldim bi tanesine oturdum baktım bende de makas çıktı yani kız eğer bıçak olsa erkek oluyodu sonuç 😂
Hahahha 😍😍 yarın mutlaka denicem canım. Eşim az önce göreve gitti bakalım bana hangisi denk gelecek. Merakla bekliyo olacam 🥰🤗

Kızlar ya sizin de karnınızda hafif kabarma var mı bana bir doygunluk geliyor :emir_bebek:
Benim göbeğim okadar sert ki, pantalonlarıma giremiyorum 😕 hamile pantolonlarına geçeceğim erkenden.
Ay’ın evreleri ocak 2021 - Ay takvimi RhythmOfNature.net Kızlar yumurtlama döllenme zamanınız hangisine denk geliyor böle bişey buldum demin sanki bende tutuyor Hilal şeklindeydi erkek dördün ve dolunaysa kız bebek miş 🤪
Burada dolunaya ramak kala gibi bir şey, kız diye yorumluyorum 💗
Yaaa çok basitt takvimde yumurtlamanızı bulun yeni ay ve hilalse erkek son dördün dolunaysa

ygmygm ygmygm cihilek cihilek S spooke
Ne güzel haberler gelmiş 🥰🥰 Hepsi sağlıkla gelsinler inşallah 🙏🏻

34 yaşındayım ama yıla göre hesaplarsak 35’in içerisindeyim 🙈 sanırım Çin takvimine göre de kız mı oluyor ozaman🤔

Benim göbeğim okadar sert ki, pantalonlarıma giremiyorum 😕 hamile pantolonlarına geçeceğim erkenden.

Burada dolunaya ramak kala gibi bir şey, kız diye yorumluyorum 💗

ygmygm ygmygm cihilek cihilek S spooke
Ne güzel haberler gelmiş 🥰🥰 Hepsi sağlıkla gelsinler inşallah 🙏🏻
Ben gectim hamile pantolonlarina midemde bulanıyor ya digerleri iyice sıktıkça daha kötü oluyorum sanki

Hayırlı olsun canm sağlıkla gelsin paşa

Sende bitek ramziye güveniyodun😀

Tutmasa bari🤭😜
O değilde eşim gönlüm kızdan yana ama erkek hissediyorum diyor bende kız hissetmek istiyorum ama oğlum diye seslendiğimi farkediyorum 🙈 nasıl geçecek bu günler bilmiyorum 👻
Evet ramzi çok fazla tutunca ona daha çok güvenmiştim hayırlısı böyleymiş hayırlı sağlıklı evlat istedim hep 🙏🙏🙏💙💙💙 Sanada herkese sağlıklı hayırlı evlat versin Allahım 🙏🙏

X