2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Selam güzel anne adayları 😊🥰
Bende 9 haftaluk gebeyim de bu ikili tarama testleri vs ne zaman yapılması gerek devlet hastanesi yapiyor mu ozelde ücreti nedir bilgisi olan uardimci olursa sevinirim ❣
Canım merhaba 11 ile 14 haftalar arasında yapılıyor ikili test devlette yapılıyor ücretsiz randevu alıp git mutlaka

Maşallah canım 🧿🥰hayırlı olsun prensesin 😍ilk prenses haberi senden sanırım dimi .
Dinlen cnm bol bol ilerleyen haftakarda yukarı çıkar insalalh sıkma canını ,🥰
Teşekkür ederim inşallah 😘 şimdi baktım da kızlar artıyo yavaştan demekki erkekler daha erken belli oluyomuş gerçekten de 😊

25 mg arttırrdı canım ilacı

100 lük kullanıyordum ben ilacı evet çok çok yüksek değilmiş ama korktum bir an 2.5 üzeri ya. İnşallah düşmüştür. Daha 20 gün önce 1.33 tü oysa..

Gebelikte max 2.5 olması gerekirmiş canım, senin kaç ?
Benim de 1 ay önce 1.87 olan tsh bugün 3.67 çıkmış endokrin doktorumla görüştüm 4 gün 50mg 3 gün 25 mg ye dedi her hafta aynı yicekmişim 1 ay sonra tekrar bakıcaz bu arada her gün 25 lik yiyodum zaten
Hayirli olsun.banada doktor kiz dedi ama yuzde vermedi gecen hafta.90 dan geri donmez bence,prensesimiz hoş geliyor😘
Teşekkür ederim 😘 bana da kız bu kesin dedi ben dedim belki değişir bazen öyle oluyo heveslenmiyim şimdi o da çok düşük ihtimal değişmesi ama kız geliyo belli dedi zaten eve gelince baktım ultrason resimlerine nub teorisine göre kız görünüyo hayırla sağlıkla gelsinler kızlarımız artıyoooo😄
Kızlar benimde tsh yukselmiş yine dolayısıyla ilaçta yukseldi hayırlısı bebiş çok iyi elleri ayakları oynuyordu 🙏🧿 cinsiyeti öğrenenler hayırlı evlat olsun inş. Bakalım bizimkiler ne olaçak bende merak etmeye başladım artık🧿♥️
Maşallah hepimize de sağlıklı hayırlı evlat olsunlar inşallah 😊 ben de cinsiyetlerin bu kadar erken belli olacağını düşünmüyodum ama herkesin belli oluyo erken erken senin ne zaman kontrolün ben de bugün yükselttim ilacı 3.67 çıktı tsh
Yaaa 😍 bizim doktorlar iyi tahmin yapıyo demekki bak prens geliyo işte sağlıkla gelsin hayırlı olsun 😊

kızlar sanırım ilk kesin cinsiyet haberini ben veriyorum :) az önce fetal dna sonucum çıktı kızım olacakmış, sağlıkla gelsin minnoş :KK200:
Sağlıkla gelsin prenseslerimiz😍 bana da doktor kesin kız dedi ama çookk az bi ihtimal değişebilir diye yüzde 90 dedim ama bariz belli kız dedi bana da 😊

Canım hayırlı olsun. Fetal dna sonucunda cınsıyet hariç neler cıkıyor başka ? Hangi bilgiler yer alıuor?
trisomy 21,18,13, trisomy x, monosomy x, xxy - xyy ve xxyy constitution hastalık değerlerine bakılmış canım..tam anlamlarını bilmiyorum ama içinde down sendromu riski de var..

Sağlıkla gelsin prenseslerimiz😍 bana da doktor kesin kız dedi ama çookk az bi ihtimal değişebilir diye yüzde 90 dedim ama bariz belli kız dedi bana da 😊
sağlıkla gelsin kuzucuklar, benim 10+0daki ultrasonda bacak arasında bir çıkıntı görmüştüm ama doktor yorum yapmamıştı..o yüzden kesin erkek diyordum ama çok erkenmiş demek :)

X