2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
sağlıkla gelsin kuzucuklar, benim 10+0daki ultrasonda bacak arasında bir çıkıntı görmüştüm ama doktor yorum yapmamıştı..o yüzden kesin erkek diyordum ama çok erkenmiş demek :)
Evet bana 12.hafta erken geliyo ama bizim doktorlar tahminde iyi çıktılar demekki internette 16.haftada kesin belli oluyo diye görmüştüm hep 😊

Kızlar benimde tsh yukselmiş yine dolayısıyla ilaçta yukseldi hayırlısı bebiş çok iyi elleri ayakları oynuyordu 🙏🧿 cinsiyeti öğrenenler hayırlı evlat olsun inş. Bakalım bizimkiler ne olaçak bende merak etmeye başladım artık🧿♥️
TSH kaça yükselmiş ne kadarlık ilaç kullanıyorsunuz acaba

O zaman yakın tarihlerde gidicez bende persembe 😍 Ben hic degiştirmedim ,otomotik hesaplayıcı ne gösteriyorsa o.Zaten bu tarihler izafi olucak.Kesin sezeryan olucaklar mesela ben gibi , normal dogumu bekleyip 42 haftayı bulacak olanlar 😇 çok degisken olur.Bizim grup ekimde başlar doguma ,aralıkta bitirir 😇 inşallah o günlere sağlıkla gelelim de 🙏🙏
Ben de hic degistirmedim canim, otomatik hesaplayıcinin gosterdigi gibi benim de🥰 hafta hesabi icin dedim aslında tarihi, kesin tarih mümkün değil ztn, bebek de belirliyor ne zaman geleceğini az çok ☺️😍 aynen oyle canım, amin insallahhhh 🥰🤗 ben de önümüzdeki hafta ici persembe, cuma hangi tarih uyacaksa eşime ona göre alacagm bakalım 😍😍😍😍

teşekkür ederim sonunda biri gördü acaba görünmez miyim dedim Allah razı olsun 😂😍
Kiz sen niye boyle dusunuyon hep, gebelik seni alingan mi yapti🤣🤣 boyle zamanlarda bana cevap gelmediğinde muhtemelen yasayan yok, varsa da görmemis olabilir diye düşünüyorum ahshahsh cok tatlisin🤣🤣

X