2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Aynen bende heyecanla bekliyorum 😍

Diger arkadasların kesin olmadıgı icin yuzdelere guvenmiyorum ,cinsiyet icin cok erken cunku degisebiliyor sonuçlar 😇 Ama kan testi veren arkadaşlardan erken ögrenicez gibi gözüküyor 😍
evet canım degısebılme oranı var. ama az kaldı 16. haftalara yaklasanlar var, yavas yavas kesınlesmeler olacak ayy cok heyecanlı yaa :KK68:

bugün itibariyle 11+0 olduk ama hala alttan alttan bir batma yaşıyorum bu haftalarda bunu yaşayan var mı normal midir 😌

Seninle yakınız biz 4 gün var aramızda sadece 😍 kontrol ne zaman ,ben 12+0 da gidicem inşallah 🥰
kuzum onumuzdekı hafta cuma gıbı gıdecegım, 3 hafta sonra gel demıstı cunku doktorum:) benım en son ultrasonda 20 kasım gorunuyordu, sureklı degıstıgı ıcın gunu degıstırmedım henuz, reglıme gore 15 kasım. bu kontrolde yavas yavas netlesır herhalde :KK68: az kaldıııı

Selam güzel anne adayları 😊🥰
Bende 9 haftaluk gebeyim de bu ikili tarama testleri vs ne zaman yapılması gerek devlet hastanesi yapiyor mu ozelde ücreti nedir bilgisi olan uardimci olursa sevinirim ❣

Benim de öyle geçer artık derken bir gün bakıyorum daha şiddetli geciyo 😢
Sen benden öndesin birde ben o haftalard gecer diye bosa ümitleniyorum 😔kızımda tam haftasını hatırlamasamda 3 aylıkken gecmıstı ınsallah bundada gecer. Umarım bir an önce saglıklı enerjık olacagımız doneme gelırız 😔 kızımla ilgilenemiyorum onada cok uzuluyorum. Zaten korona var sürekli evdeyız şöyle cıkıp bir hava almak istiyor benım halim yok 😔 haftadonu babasıyla cıksa yasak var 😔

kuzum onumuzdekı hafta cuma gıbı gıdecegım, 3 hafta sonra gel demıstı cunku doktorum:) benım en son ultrasonda 20 kasım gorunuyordu, sureklı degıstıgı ıcın gunu degıstırmedım henuz, reglıme gore 15 kasım. bu kontrolde yavas yavas netlesır herhalde :KK68: az kaldıııı
O zaman yakın tarihlerde gidicez bende persembe 😍 Ben hic degiştirmedim ,otomotik hesaplayıcı ne gösteriyorsa o.Zaten bu tarihler izafi olucak.Kesin sezeryan olucaklar mesela ben gibi , normal dogumu bekleyip 42 haftayı bulacak olanlar 😇 çok degisken olur.Bizim grup ekimde başlar doguma ,aralıkta bitirir 😇 inşallah o günlere sağlıkla gelelim de 🙏🙏

Son düzenleme:
Sen benden öndesin birde ben o haftalard gecer diye bosa ümitleniyorum 😔kızımda tam haftasını hatırlamasamda 3 aylıkken gecmıstı ınsallah bundada gecer. Umarım bir an önce saglıklı enerjık olacagımız doneme gelırız 😔 kızımla ilgilenemiyorum onada cok uzuluyorum. Zaten korona var sürekli evdeyız şöyle cıkıp bir hava almak istiyor benım halim yok 😔 haftadonu babasıyla cıksa yasak var 😔
Inşallah geçer hamile değilde bulantılardan hasta gibiyim 😢 sabir diyip dua edicez artık bol bol

Ben hic degiştirmedim ,otomotik hesaplayıcı ne gösteriyorsa o.Zaten bu tarihler izafi olucak.Kesin sezeryan olucaklar mesela ben gibi , normal dogumu bekleyip 42 haftayı bulacak olanlar 😇 çok degisken olur.Bizim grup ekimde başlar doguma ,aralıkta bitirir 😇 inşallah o günlere sağlıkla gelelim de 🙏🙏

X