2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Inşallah geçer hamile değilde bulantılardan hasta gibiyim 😢 sabir diyip dua edicez artık bol bol
Ben de öyle başım yerden kalkmıyor, sürekli halsiz hissediyorum bulantılar geçmiyor. 2 çocukla mecbur kalkıp bişeyler yapmam gerekiyor çok zorlanıyorum Allah yardımcımız olsun elbet geçecek bugünler

kızlar sanırım ilk kesin cinsiyet haberini ben veriyorum :) az önce fetal dna sonucum çıktı kızım olacakmış, sağlıkla gelsin minnoş :KK200:
Hayırlı olsun kızlar sağlıkla gelsinler inşallah 🙏

Cinsiyeti netlesenler lutfen 6-7 haftadaki resimlerinizi paylasa bilirmisiniz?ben tum testleri iptal ettim,zaten sorun ciksa cozulmuyor diye,simdi cinsiyet heyecani sardi.ramzi,aserme,maya,rus,yuz rengi,karin cizgisi,hepsi erkek bitek çin kiz.resimde ayni babasina benziyor.babasi askere 50 kq gitmiş,sonradan şeker olunca şişmiş.adama kiz dedim,kiz olmazsa uzulur diye heyecan basdi

Eklentiler

• _20210418_014733.JPG
    _20210418_014733.JPG
    33,1 KB · Görüntüleme: 62
Evet benimkinin tam tersi,bakalim hayirlisi.cinsiyet fark etmiyor bizede deyişirse adam afallar

Ben ilk gebelikte kısa süre lieractan sonra hindistan cevizi yağı, kakao yağı (eczaneden), zeytinyağı karışımı sürdüm. Yapının da etkisi vardır elbet ama bu yağlar sayesinde de olabilir, sıfır çatlak oldu. :KK200::anneadayı:
Dediğiniz gibi çatlama genetik ama cildi nemli tutarak ya engelleniyor ya da daha az çatlama oluyor kesinlikle. Cildi nemli tutmak en önemlisi .. ben zaten kuru cildim olduğundan Hindistan cevizi yağı kullanıyorum ama karnım çıkmaya başlayınca bende karışım yapmayı düşünüyordum ✌️.. alternatif karışım oldu benim içinde 😊

Bugün kontrolüm vardı kızlar. Ense burun ölçümleri normal çıktı çok şükür🙏🙏🙏 minnoşum da zıplayıp duruyordu🤩🤩🤩🥰🥰🥰, herşey normalmiş 🥰 nifty testi sordum önce ikili testi yapalım, gerek görülürse onu da konuşuruz şuanda yaptırmanıza gerek yok dedi. Cinsiyeti sordum şuan için çok erken, kesin olmamakla birlikte kıza benziyor dedi💖💖💖 önceki gebeliğimde bu haftada kalbi durmuştu, endişeliydim biraz ama çok şükür ki herşey yolunda 🙏🙏🥰💖

Bugün kontrolüm vardı kızlar. Ense burun ölçümleri normal çıktı çok şükür🙏🙏🙏 minnoşum da zıplayıp duruyordu🤩🤩🤩🥰🥰🥰, herşey normalmiş 🥰 nifty testi sordum önce ikili testi yapalım, gerek görülürse onu da konuşuruz şuanda yaptırmanıza gerek yok dedi. Cinsiyeti sordum şuan için çok erken, kesin olmamakla birlikte kıza benziyor dedi💖💖💖 önceki gebeliğimde bu haftada kalbi durmuştu, endişeliydim biraz ama çok şükür ki herşey yolunda 🙏🙏🥰💖
Çok güzel canımmm tebrik ediyorum sağlıkla gelsin bebişin 🤗🤗😍😍😍🧿🧿🧿

X