2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
İlk gebelikte bayaa çatladim zaten ama vücudum çok kuru vücut kremleri etki etmiyor deniyim bir süre sonucu yazarım teşekür ederim

Teşekkur ederim Kızlar sanırım artık alışıyoruz belki belirtilere bazı testlerim var yaptırmam gereken o sebepten Dr gidiyorum birazdan bakalım inş iyidir minikBu arada zeytinyağı ve hindistancevizi yağı tüylenme yapıyor diye biliyorum

Desteyiniz için hepinize tesekkur.kasim 1 beklenem ama o kadar bekletmez doktor,tehlikeli diye erkenden alir,inşâAllah bi insan kiligina girsinde ciyeri filan açilsin,artik 32-38 hafta arasi ne zamana denk gelirse.ctr buyuk gozuken arkadaşlar eyerki erken yumurtlamadiginizdan emin iseniz (yani biz musluman toplumuz adetliyken sevişmediyimize gore en fazla 3-4 gun erken ola bilir) dogum tarihini deyismeyin,şeker tansiyon kontrol edin,en az 16 ci haftaya kadar bekleyin.benim 250 sekerle bebek 4 gun ondeydi,diyet yapinca eski gunune dondu.onemli olan ctr deyil organlari.biliyorsunuz acil dogum gerekse iyne vuruyorlarki ciyerleri acilsin,sonra kuveze koyuyorlar.yani kasi yaği onemli deyil

Gümüş kapakları neden düşünmüyorsun canim?
Arkadaşlar bir kaç gündür çok kötüyüm geçmedi covid testi verdik bu akşam hala sonuç çıkmadı bekliyoruz
Geçmiş olsun canim, cikti mi sonuçlar?

Merhabar arkadaşlar bende gruba katılabilir miyim acaba
Hoşgeldin yaş, kacinci bebek ,kese ve kalp atısını duydugun haftaları ygmygm arkadaşımızı etiketleyerek paylaşabilirsin listede olmak icin
Arkadaşlar bir kaç gündür çok kötüyüm geçmedi covid testi verdik bu akşam hala sonuç çıkmadı bekliyoruz
Çok gecmis olsun acil şifalar dilerim canım

Bende cilt kuruluğum olduğu İçin 2 yıldır her banyo sonrası tüm vücuduma kullanıyorum. Tüylenme yapmıyor rahat olabilirsiniz.

Aman canım dikkat et bana da kızdı doktor ki ben iki çocuk doğurmuşum ikisindede sağlıklı beslemiş birinde 4 birinde 6-7 kilo alam bunda aman midem bulanmasın diye meyveyle karbonhidrat yedim kilo almadım henüz ama şekerim yükşelmiş yaşta ilerliyor maalesef

Bir konuya yorum yaptm kızlar fake olduğunu düşünüyorum diye kadın o kadar hadsiz çıktı ki dogmamis bebeğime kadar beddua etti ya elim ayağım titriyor sinirden

Haksız bedduanın , hatta bence direk bedduanın yeri yoktur yaaa.. döner dolaşır edeni bulur.. takma sen

Aaaay ne diyosuuuun? 4 kilo 6-7 kilo aaah aaaah keşke ben de öyle alsaydım Oğlumda 22 kilo almıştım. Şimdi almak istemiyorum ama bakalım

Bir konuya yorum yaptm kızlar fake olduğunu düşünüyorum diye kadın o kadar hadsiz çıktı ki dogmamis bebeğime kadar beddua etti ya elim ayağım titriyor sinirden
Canım sıkma canını insanlar nasıl böyle olabiliyor anlamıyorum. Degil bir insana beddua etmek daha dogmamıs bir cana beddua edebılecek kadar kötüler

Kesinlikle katılıyorum
Canım sıkma canını insanlar nasıl böyle olabiliyor anlamıyorum. Degil bir insana beddua etmek daha dogmamıs bir cana beddua edebılecek kadar kötüler
Ben de ona üzülüyorum canım şok oldum. Ben yazdım çıktım bir döndüm yorum yapan herkese beddua yagdirmis başka hamile bir kadına da ağza alinmicak şeyler söylemiş. Çok üzücü böyle insanlarla aynı havayı solumak..

Konuyu merak ettım bdv de sanırım :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…