2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bir konuya yorum yaptm kızlar fake olduğunu düşünüyorum diye kadın o kadar hadsiz çıktı ki dogmamis bebeğime kadar beddua etti ya elim ayağım titriyor sinirden

İnanılmaz bir uslup. Mesajlarınızı bulup okudum da. Israrla devam etmiş bir de. Ben de şikayet ettim Konu kapandı zaten, el attı adminler.

Son düzenleme:
Kızlar merhaba,
TSH 3.63 çıkmış çok mu yüksek ya halbuki 2 hafta önce baktırdığımda 1.03 tü anlamadım sağlık ocağında farklı mı çıkıyor ?
Şu an yıkıldım ya

Dur hemen ne yıkılması aaaaa.. bi sor doktoruna, konuş, göster sonucu.. illa izleyeceğin bi yol yordam vardır..

Kızlar merhaba,
TSH 3.63 çıkmış çok mu yüksek ya halbuki 2 hafta önce baktırdığımda 1.03 tü anlamadım sağlık ocağında farklı mı çıkıyor ?
Şu an yıkıldım ya
ben ılk olcturdugumde 22 cıkmıstı 10 gunde 4.40 a dustu bende yarın tekrar baktıracagım ınsallah 2.5 altına dusmustur 3,63 buyuk bır deger degıl ben hergun ılac ıcıorum sen ılac kullandın mı bu surecte normlde dusukmus cunku

Hakket ne insanlar var yahu.dogmamiş gunahsiz cana beddua,ilginc.uzulme canim.kopeklerin duasi olsaydi gokden kemik yagardi der buyuklerimiz.verende alanda Allah.hic derd etme

Ben de 19 kilo almıştım şimdi de kiloluyken hamile kaldım o yüzden çatlak kremi önemli lierac varolan çatlaklara da etki ediyor sanırım araştırın isterseniz sallamış olmayayım
Ben 30 kilo almıştım
Eğer var olan çatlaklara etki ediyorsa hemen alırım ya araştırıyim merak ettim
Amin inşallah canım kesinlikle ben de şok oldum hiç beklemiyordum . Bir de bedduasinin kabul olacağından o kadar emin ki bekle gör diyor ya
İnanılmaz bir uslup. Mesajlarınızı bulup okudum da. Israrla devam etmiş bir de. Ben de şikayet ettim Konu kapandı zaten, el attı adminler.
Kapandı mı sonunda ya kadını da atmışlardır inşallah siteden. Ban yicektim az kalsın kadın yüzünden sinirlerim tavan yaptı bir ara bebek lafını görünce..
Hakket ne insanlar var yahu.dogmamiş gunahsiz cana beddua,ilginc.uzulme canim.kopeklerin duasi olsaydi gokden kemik yagardi der buyuklerimiz.verende alanda Allah.hic derd etme
Allah ıslah etsin öylelerini acıyorum onlara çok acizler çünkü. Tabi ki de öyle Allah herkesin evladını korrusun böyle kötü insanlardan

Arkadaşlar bir kaç gündür çok kötüyüm geçmedi covid testi verdik bu akşam hala sonuç çıkmadı bekliyoruz
Canım sonucun çıktı mı merak ettim seni ?
Msjını bulamadım ama üyeyi şikayet ettım canım. İnsan gercekten pişman oluyor yorumda yazdıgına bazen
Tövbe valla bir daha gebelik dışında kimseye yorum yapmam dertsiz başıma dert aldım
Ya yazcam aslında adam senden sonra gay olmuş dıyede iyice karıştırmıyım şikayet ettim bendee
Beddua falan yersin boşver cnm hiç bulaşma
Valla çatladım yaaa gelmedi daha bugun 12.gün
Firmayı arayıp soramiyor musun ne durumda diye ben de merak ettim ya

Selam kızlar bugün kontrole gittim 2 li tarama yaptırmadım ense kalınlığı inceymiş riskli çıkmadı burun kemiğini de ölçtü iyi dedi plasenta halen daha aynı rahim ağzını kapatmış durumda birkaç ay sonra düzelebilirmiş o da bi ihtimal inşallah yukarı doğru çıkar bir de bozulmalar varmış plasentada kanama olabilirmiş hiç iş yapmıcam progestan verdi onun için de ve son olarak yüzde 90 kız dedi zaten ben de öyle hissediyodum hayırlısıyla sağlıkla doğar inşallah bebeklerimiz dua edin bana da

İlk kız haberi geldi Yani hayırlı olsun canım ,yat dinlen bol bol Allah’ın izniyle hiçbirşey olmaz

İlk kız haberi geldi Yani hayırlı olsun canım ,yat dinlen bol bol Allah’ın izniyle hiçbirşey olmaz
Evet herkes erkek çoğunlukla ama ben demiştim zaten bütün teoriler kıza işaretti bende :) inşallah canım inşallah hepimizin de sağlıklı geçsin hamileliği doğumu

Maşallah canım hayırlı olsun prensesin ilk prenses haberi senden sanırım dimi .
Dinlen cnm bol bol ilerleyen haftakarda yukarı çıkar insalalh sıkma canını ,

Hadi inşallah bakalım güzel haberlere devam edersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…