2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bir konuya yorum yaptm kızlar fake olduğunu düşünüyorum diye kadın o kadar hadsiz çıktı ki dogmamis bebeğime kadar beddua etti ya elim ayağım titriyor sinirden
Ayy canım ya baktım şimdi konuya yazılanlara o kimki onun dediği olsun takma lütfen onun kocası zavallım bu kadından sonra gay olmuş 🤣🤣🤣 böle kadın kadından soğutur 🤣🤣🤣🤣 makaraya vur konuyu takibi bırak lütfen

Kızlar merhaba,
TSH 3.63 çıkmış çok mu yüksek ya halbuki 2 hafta önce baktırdığımda 1.03 tü anlamadım sağlık ocağında farklı mı çıkıyor ?
Şu an yıkıldım ya

Ayy canım ya baktım şimdi konuya yazılanlara o kimki onun dediği olsun takma lütfen onun kocası zavallım bu kadından sonra gay olmuş 🤣🤣🤣 böle kadın kadından soğutur 🤣🤣🤣🤣 makaraya vur konuyu takibi bırak lütfen
Güldürdün beni de canım ya gerçekten öyle adama sabır diliyorum 😂😂😂 otomatik takibe alınmış ya ben de niye her dk bildirim geliyor diyorum çıkayım takipten😂😂😂

İlk gebelikte bayaa çatladim zaten ama vücudum çok kuru vücut kremleri etki etmiyor deniyim bir süre sonucu yazarım 😘 teşekür ederim 🙏
Ben lierac kullandım ilk gebeliğimde her gece uyumadan önce sürüyordum işe yaradı hiç çatlamadım. Bu konularda düzenli kullanımın yaradığını düşünüyorum. Bazıları sadece banyo sonrası ya da haftada 1-2 sürüp hiç işe yaramadı demişlerdi. Ama her gün kullanmak önemli

Ben lierac kullandım ilk gebeliğimde her gece uyumadan önce sürüyordum işe yaradı hiç çatlamadım. Bu konularda düzenli kullanımın yaradığını düşünüyorum. Bazıları sadece banyo sonrası ya da haftada 1-2 sürüp hiç işe yaramadı demişlerdi. Ama her gün kullanmak önemli
Ben ilk gebeliğimde bebek yağı kullandım hep ama çok fazla kilo aldım çatladim ne yazık ki. Tecrubesizlik işte. 🙈

Ben ilk gebeliğimde bebek yağı kullandım hep ama çok fazla kilo aldım çatladim ne yazık ki. Tecrubesizlik işte. 🙈
Ben de 19 kilo almıştım şimdi de kiloluyken hamile kaldım o yüzden çatlak kremi önemli😁 lierac varolan çatlaklara da etki ediyor sanırım araştırın isterseniz sallamış olmayayım 😅

Güldürdün beni de canım ya gerçekten öyle adama sabır diliyorum 😂😂😂 otomatik takibe alınmış ya ben de niye her dk bildirim geliyor diyorum çıkayım takipten😂😂😂
Ya yazılanları okudum hayretle 😑 Bi insan bi insanın bebeğine nasıl beddua eder ya bide fikir yürütüyor gördüğüm kadarıyla hamilesin deyip saydırıyor .Allah böylelerini ıslah etsin karşımıza çıkarmasın inşallah 🙏🏻

X