2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Şimciiiiiiik, cağnıımmm kadınlar
Benim kontrolüm 10 gün önceydi ve doktorum mayıs başı gel demişti. Baktım 3 hafta. Vuuuuuy dedim, nasıl bekleyeyim Bir yandan da stres, kaygı vuruyor sağdan sağdan “her şey yolunda mı” düşüncesi. Dürttü şeytan,

Önce Acalys ’ın doktorunu aradım, aneeeey kız senin doktora 10-12 günden önce yer yok. 28’ine vardı en erken, senin kontrol gününe. Dedim bekleyemem o kadar

Benim çoooook sevdiğim, içimin kanımın kalbimin çooooook ısındığı bi doktorum var ama Acıbadem’de. En pahalı hastanelerden biri. Keşke o kadar pahalı olmasa, gözüm kapalı giderim ona. O kadar seviyorum. Aklıma o geldi. Hem uzun zaman oldu görüşmüyoruz, hem de bahanem olur dedim bir kereden bişey olmaz diyip bugün ona gittim

Hiç yoktan kendime kontrol günü çıkardım yani hihihihihihih..
Bebişimin yeni bilgileriyle geldim..
Birincisi karından çok net ve rahat göremedik önce, o an bi telaş sardı beni ya sormayın Sonra vajinal baktı da, oooh miiiis her şey güllük gülistanlık göründü maşallah..

Şu an 7+4 ‘teyiz..
Kese, bebek, kalp atışı her şey normal çok şükür.. Kalp atış hızı dakikada 160 (bu arada bu da “kız” teorilerini destekledi) Tatlı yeme dedi yalnız, beni can evimden vurdu

Mutlu geldim bugün yaaa
Maşallah
Haberler böyleeeee

Çok güzel umarım hep böyle mutlu ayrılırsınız muayeneden sonra neden tatlıyı uyardı özellikle değeriniz yüksek mi çıkmıştı kalp atımı falan çok güzel ya maşallah bende sizinle konusunca randevu aldım cuma gününe bakalım ben neler yaşayacağım

Maşallah

Açlık şekeri yükselmesin kontrol altında tutulsun diye. Karbonhidrat ve tatlı kırmızı noktam çünkü, kilo almaya da çok müsait olunca baştan sıkı tutmak istiyor Haydi senden de güzel haberler inşallah

Yuppiii kendini pozitif hissetmene çok sevındımmm canımm gözünaydın kalp atışı İçin sanırım ilk duyulduğundaki hız teori olarak değerlendiriliyor çünkü sonradan hepsi yükseliyor senınde tam zamanı olmuş gönlüne göre güzeller güzeli bir kızçe nasip olur inş

Kac gundur cimcirmesinden rahatsizdim.şekerim tansiyonum normal bu kes hic hiss etmedim sabahdan beri.korku basdi.napsam hiss ederim sizce?

Yaaaaa canım benim çok sağol ilk kalp atışını karından duymuştum ve doktor aslında “normal” olduğunu daha küçük olduğundan ritmin düşük olduğunu söylemişti ama işteeeeee

Kac gundur cimcirmesinden rahatsizdim.şekerim tansiyonum normal bu kes hic hiss etmedim sabahdan beri.korku basdi.napsam hiss ederim sizce?

Cimcirme derken?
Tam olarak korkun nedir canım anlayamadım

Merhabar arkadaşlar bende gruba katılabilir miyim acaba

Hoooşgelllldiiiiiin aramıza
sayfanın en başındaki tabloda yer alan bilgileri de yazarak listeye de eklenebilirsin

MâşâAllah.Allah mutlulugunu daim etsin

Bende sıkıntılar cok diye,bebek hizli el kol atiyordu,yani rahatsizdi içeride.bende onu sanki karinca girmiş isiriyor,kelebeyin kanadi deyiyor veya birisi çimçiriyor gibi algiliyordum.dun sabahdan beri yok o duygular

Bende sıkıntılar cok diye,bebek hizli el kol atiyordu,yani rahatsizdi içeride.bende onu sanki karinca girmiş isiriyor,kelebeyin kanadi deyiyor veya birisi çimçiriyor gibi algiliyordum.dun sabahdan beri yok o duygular

Bunları “belirti” olarak nitelendirirsek, belirtilerin kayboldu yani. Kasık ağrısı olanın şu an olmaması gibi yani mesela. Doktorlar “normal” diyor hep bunlara ama içine nasıl sinecekse öyle yap. Git baktır. Hem bahaneyle de görüş günü yapmış olursun

Teşekkürler. Ateş , eklem ağrısı, baş ağrısı , boğaz ağrısı ve ishal

Oooooy hepsi birden bide? Umarım sonuç hayırlısı olur ve ne çıkarsa çıksın sorunsuz atlatırsın inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…