2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bunları “belirti” olarak nitelendirirsek, belirtilerin kayboldu yani. Kasık ağrısı olanın şu an olmaması gibi yani mesela. Doktorlar “normal” diyor hep bunlara ama içine nasıl sinecekse öyle yap. Git baktır. Hem bahaneyle de görüş günü yapmış olursun 🥰

Oooooy hepsi birden bide? 😕 Umarım sonuç hayırlısı olur ve ne çıkarsa çıksın sorunsuz atlatırsın inşallah..
Doktordan yeni geldim,haftasi dolmadan gidersem zarar olur gibime geliyor.bende kan pihtilaşma sorunu oldugundan her an kalbi dura bilir,yani o dediyin kasik agrisi gibi deyil endisem,rahme yerlestikden sonra rahatliyor insan o ayri,keski oyle olsa

Kac gundur cimcirmesinden rahatsizdim.şekerim tansiyonum normal bu kes hic hiss etmedim sabahdan beri.korku basdi.napsam hiss ederim sizce?
Tatlı bişey yiyince ve maden suyu içince hemen tepki veriyordu oğlum bu haftalarda işe yarar mı bilmem ama deneyebilirsin. Korkma bence yer değiştirmiştir yukarı doğru falan geçmiştir hissedemicegin bir yerdedir artik belki daha çok küçük hareketlerini takip etmen için bende hafif hafif hissediyorum ama takip için erken bence

Merhabalar.evt ben hiç yazamadim uzun zmndır.çünkü yurtdışındaydım ve inanılmaz yoğun geçti.gitmeden dr a gittim 7 hafta 2 günlüktü ve kalp atışını duymuştuk çok şükür🙏
Dün geri döndük ama ben daha kendime gelemedim çok yoruldum bide mide bulantılari mahvetti beni.bu arada kızım sürekli kucak istiyor ve tabiki taşimak zorunda kalıyorum kıyamıyorum o da daha küçük ve anlamıyor eşimde bana kızıyor yapma bak bebişe bişey olacak diye bakalım 22 sine randevu aldim dr kontrolu var.
Sizlerde iyisinizdir umarim...

Kızlar günaydın 🧿♥️ Bişi sormak istiyorum göğüslerim taş gibi ve açıma vardı falan şuan da hafif bir yumuşama ve açıma var normal mi acaba sizlerde nasıl😇
Benim de 9. haftadan beri yumuşak ve daha az acıyor, korkmuştum ben de ama normalmiş😊
Günaydın güzel anneler :KK200:

Günaydın Güzeller ❤️🤗
Ya dün çatlaklar için konuşulmuş da yazamadım bir türlü. Hindistan Cevizi yağı tüylenme yapar mı acaba? Saçlarım için almıştım ama bir defa kullandım bir daha da kullanamadim duruyor öyle banyo sonrasi nemlemdirme için de kullanılır yazıyor da tuylenmeden korktum

Doktordan yeni geldim,haftasi dolmadan gidersem zarar olur gibime geliyor.bende kan pihtilaşma sorunu oldugundan her an kalbi dura bilir,yani o dediyin kasik agrisi gibi deyil endisem,rahme yerlestikden sonra rahatliyor insan o ayri,keski oyle olsa

Anladım.. Öyle bişeyler olmaz inşallah.. Allah korusun.. Peki ne dedi doktor?

Kızlar günaydın 🧿♥️ Bişi sormak istiyorum göğüslerim taş gibi ve açıma vardı falan şuan da hafif bir yumuşama ve açıma var normal mi acaba sizlerde nasıl😇

Reglime 15 gün kaladan beri (ortalama 2 aydır) öyle çok acıyor ki uçları.. hiç geçmeyecek gibi 😢

Bende sıkıntılar cok diye,bebek hizli el kol atiyordu,yani rahatsizdi içeride.bende onu sanki karinca girmiş isiriyor,kelebeyin kanadi deyiyor veya birisi çimçiriyor gibi algiliyordum.dun sabahdan beri yok o duygular
Canım bebiş orda çok rahat el kol hareketleri reflekslerinden bizimkilerde hareketli çok şükür bebek orda korunaklı öyle sıkışıpta can çekişme gibi durum yok minicik bebek sıkışsa mücadele edebilirmi Allah korusun 🙏😍😍

Canım bebiş orda çok rahat el kol hareketleri reflekslerinden bizimkilerde hareketli çok şükür bebek orda korunaklı öyle sıkışıpta can çekişme gibi durum yok minicik bebek sıkışsa mücadele edebilirmi Allah korusun 🙏😍😍
Kuzum bebeğin gelişimi ileride olunca doğum tarihinde güncelleme olur mu ?

AdaisyLove AdaisyLove hindistan cevizi yagı tüylenme yaparmı bilemiyorum canım ama kullanıp memnun kalanlar tavsiye ediyor tüylenselerdi söylerlerdi sanırım biraz denedikten sonra böyle bi sıkıntı yaratırsa bırakadabilirsin her bünyede farklı tabi 🤷‍♀️

Benım usg kagıdında beklenen doğum İçin 29 u yazıodu güncellendim oyuzden canım zaten içimden aşırı 29 ekim geçiyor oyuzden sevindim 😍😍😍
Öyle mi daha önce baskaydi dimi doğum tarihi 🥰
Hadi inşallah gönlündeki olur cnm 29 Ekim'de kucağına alırsın kuzuyu sağlıkla 🤗❤️❤️

X