2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Reklâm için demiyorum da ben geçen yıl duymuştum sinoz un çatlak kreminin çok iyi olduğunu 2 tane almıştım şimdi kullanıyorum başladım kullanmaya hamileler de kullanıyormuş bitkiselmiş kimyasal içermiyomuş

Anladim canim ben tiksinmeyi engellemesini isterdim açıkçası bundan çok zor durumdayim

Bi arkadaşımda Hindistan cevizi yağı önerdi hiç çatlamamış sayesinde

Kızlar eltm kontrole gitti bugün şimdi bana foto attı kesesi muz şeklinde var mı öyle olan ?

Son düzenleme:
Evet nifyt ,nipt,fetal dna bircok ismi var.3 bin ve üzeri canım
Bende aynı durumda oldum ,kendimi iyi hissetmeyince uyutun beni dedim Bu sefer nasipse direk genel anestezi
Canım profil resmini degistirince bu kim dedim bi an bu arada hep sorucam sorucam asil tutku oğlunun ismi mi
Kızlar iyi akşamlar kontrol günümüzde bebeğim 10+1 olacak yani 11. Haftadan 1 gün almış olacak ense kalınlığı vs bakılır mı sizce? Hangi zamanlarda bakılıyor?
Canım 10. Haftalar erken 11. Hafta bitince belki ama en iyi tarih 12 ler oluyor bu testte

Hamileler kullanabiliyor ama paketli hiç bir krem kimyasalsız olmaz. Lütfen Paketin arkasında içindekiler kısmına bakarsanız görebilirsiniz. Kimyasal içeriyor . Sizin için buldum hatta Google da resim. Tabiki kullanın istiyorsanız hamilelere de öneriliyor ama ben hamileyken tamamen doğal içerikten yanayım.

Eklentiler

• EE6C9FA2-5066-40A2-821C-C4B9E61A8441.png
    439,8 KB · Görüntüleme: 75
Bende onlar var diye ayrıntılı araştırmadım hiç az önce baktım da doğrudur doğal yağ kullanmak daha mantıklı geldi bana da
Susam yağı badem yağı buğday yağı kayısı yağı jajoba yağı ve kakao yağı öneren çok kişi var okuduğum kadarıyla

10+larda bakılmıyor canım 11in sonunda bakıyor 11+4 11+5 gibi
Teşekkürler canım
Teşekkür ederimmm

Kızlar iyi akşamlar kontrol günümüzde bebeğim 10+1 olacak yani 11. Haftadan 1 gün almış olacak ense kalınlığı vs bakılır mı sizce? Hangi zamanlarda bakılıyor?
Bunu bende merak ediyorum doktorum 11. hafta gel dedi ama 10+lar da mi gitsem 11+larda mi gitsem bilemedim. 5 sene önce oğlumun geçmiş ultrason ve tahlillerine baktım 12+4 de gitmişim 2li tarama testine

Benim bu teorinin dışında kalıyor 6 ay göğüs yarası çektim eşim çok ilgiliydi herşeye yardım ederdi çocuğa ev işine..
Kızlar eltm kontrole gitti bugün şimdi bana foto attı kesesi muz şeklinde var mı öyle olan ?
Benimkine baktımda benimkide parça pizza gibiymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…