2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Püre gibi vermek çok işe yarıyor. Sebze lifleri bağırsağındaki hareketlendiriyor. Ben baştan püre olarak verdim. dene bence büyük ihtimalle düzelecek

Kızlar benim bebeğim prematüre olduğu için her be akdar kasımda doğsa da ocaktaki tarihine göre atak haftalarını hesaplamam gerekiyor. Bebeğim şuanda meşhur 4.ay atağını geçiriyor. Siz bunu benden 1 ay önce tecrübe ettiniz biraz desteğe ihtiyacım var. bu atak haftası benim için çok zor geçiyor. Oğlum asla sarılmadan uyuyamıuor. Bir yere misafir olarak gittiğimizde de benim de yanında uzanmamı istiyor. Evde de aynı şekilde. Bazen sabahları daha uzun uyuyalım diye ben de alıştırmış olabilirim. Emzik düştüğünde uyanıuor uykuya dalarken. Uyurken mutlaka el ele tutuşmak vs istiyor. Yatağına koydupum gibi uyurdu eskiden ama şuanda gece gündüz destek istiyor. Gece ilk uykusunu 5-6 saat uyurdu şimdi yarım saat veya saatte bir kalkıyor. Gerçekten çok zorlanıyorum. Bunu tecrübe eden var mı? Veya bu atak haftası geçici mi? Birkaç yerde bu uyku gerilemesiyse kalıcı gibi de okudum.

Geçici canım 1 ay da sürebiliyo daha uzun da benim şuan 1 ay 3 hafta oldu ancak eski düzene döndü bi anda da dönmüyo yavaş yavaş..sürekli uyanıyo uykuya zor geçiyodu biraz uğraştırıcı oluyo ama sabır

Benim bebeğimin gece uykuları çok yoktu ama en azından ilk uykuyu 4 saat uyurdu. Ne yazıkki bizde kalıcı oldu sanırım uyku gerilemesi. 6 aylık gece 22:30 da uykuya geçiyor ve gece 2 saatte bir uyanıyor . Sabah 6 dan sonra dalmıyor bi daha .. aman sabahlar olmasın

Benim oğlan ilk uyudugunda birkaç saat uyurdu sonra iki saatte bir kalkardi 4 ayla birlikte sürekli saatte bir bazen yarım saate bir kalkmaya başladı emzikde almadı..dayanamadım yatağa aldım kocayı salona postaladim şu an 6 ayı doldurduk birkaç gündür maşallah eski düzene dönüyor yatağina geçirmeyi düşünüyorum ama nasıl olcak bilmiyorum

Arkadaşlar yastıkla yatiraniniz var mı...malum benim oğlanın burnu tıkanıyor gece yatağı yükselt reflü yatağı olabilir dedi ama reflü yatakları küçük..park yatak boyutunda yok sanırım ..yastık alsam hep yüksek cikiyo iade ediyorum...en son boşalttım az silikonla yaptım ...ama pamuk almak istiyorum önerisi olan varsa alirim

Ben yastik kullanmiyordum ama mecbur kaldim. Normal yastik degil ama duz kafa yastigi aldim cunku kafasinda ciddi duzlesme olusmustu kizimin

Arkadaşlar bizde bayram harçlıklarımızla park yatak almak istiyoruz artık diğerinde yatmıyor hnagisinden memnun kaldınız?

Kizlar bebisi sünnet yaptıran varmı genel anesteziyle mi yapiyolar yoksa sadece pipiyimi uyusturacaklar büyük oğlum genel anesteziyle oldu ama 6 yaşındaydı çok tedirginim yaptırıp yaptirmama konusunda

Arkadaşlar bizde bayram harçlıklarımızla park yatak almak istiyoruz artık diğerinde yatmıyor hnagisinden memnun kaldınız?
Yoyko aldım en kalitelisi diye anne yani olandan. Ama boşuna okadar para vermişim sallanma kalitesi kötü ama bu park yatakların hepsi öyle . Sallamayla uykuya dönüyorsa düşünme ..alacaksan da çok para vermeye gerek yok
Kizlar bebisi sünnet yaptıran varmı genel anesteziyle mi yapiyolar yoksa sadece pipiyimi uyusturacaklar büyük oğlum genel anesteziyle oldu ama 6 yaşındaydı çok tedirginim yaptırıp yaptirmama konusunda
39 günlükken yaptırdım araştırdım genel anestezi yapan yerlerde vardı istemedim lokal anestezi yapan drda yaptırdım .hiçbir sıkıntı yaşamadım. Geç bile kalmışsın bekleme daha fazla

36 haftalık doğdu o yüzden bekle dediler yoksa yenidoğan sünneti dusunuyodum doktorla görüşeyim o zaman anestezi konusunu teşekkür ederim

Ben unibaby anne yanı olanını aldım. 2 versiyonu var biri anne yanı olmuyor. Ben çok memnun kaldım 5.5 aydır kullanıyoruz iyi ki almışım.

35 haftalık doğdu benim bebeğim. Sünneti 3 aylıkken(düzeltilmiş ayı 2) iken olduk. Lokal anestezi oldu. İşlem sırasında sorun yoktu hareketsiz dönemleriydi zaten, ama işlemden sonra o gün ağladı biraz. Bence biran önce yaptırın.

Benim koca da bir süredir salonda yatıuor ama horldığı için ben en başından beri yastık kullandım yoksa reflü çok çektiedi. Park yatağına baş kısmındaki sallanma aparatını kaldırıyorum sadece. Yatak eğimli oluyor. Bir de bim’den 60 tlye aldığım babynestin yastığını, littledreams bebek yastığını ve lucky day kafa düzeltme yastığını bebeğimin ihtiyacına göre dönüşümlü kullandım. Hiçbiri yüksek değil ve tavsiye ederim

Canim biz kraft kullanıyoruz ilk cocugumdan kalma zaten sapasaglam hala memnunum.Benim oglan sallanma bilmiyor o yuzden sallama durumunu bilmiyorum
Kizlar bebisi sünnet yaptıran varmı genel anesteziyle mi yapiyolar yoksa sadece pipiyimi yusturacaklar büyük oğlum genel anesteziyle oldu ama 6 yaşındaydı çok tedirginim yaptırıp yaptirmama konusunda
Lokal yaptırdık hic sorun yaşamadık 2 aylık oldu sünnetini

Gece sallamaya pek gerek olmuyor ama bakayım teşekkür ederim
Hemeen bakayım teşekkür ederim
Canim biz kraft kullanıyoruz ilk cocugumdan kalma zaten sapasaglam hala memnunum.Benim oglan sallanma bilmiyor o yuzden sallama durumunu bilmiyorum

Lokal yaptırdık hic sorun yaşamadık 2 aylık oldu sünnetini
Gece sallanmaz benim ki ama gündüz ister teşekkür ederim

Wellmatt yastıklar var, pamuk yün seçenek var. Bende düşünüyorum, Gerci annemgile desem yünden yaparlar ama bakalım bi

Merhaba tatlı anneler geçmiş bayramınızı kutlarım sevdiklerinizle eşinizle çocuklarınızla nice bayramlara çok şükür hem emzirdim hem orucumu tuttum nasıl olur sütüm olur mu olmaz mı derken gayet sakin geçirdik ekstra mama bile verdim ama almadı kızım kilo aldı ben şükür 4 kilo verdim 3 kilom kaldı artık havalar ısınıyor yürüyüşte veririm bu kadar olduya çok şükür artık 40 bedenlerime geri döndüm

Taşma yapmıyor hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…