2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Yastıkla yattimi dönebiliyor mu rahat...birde silikon mu pamukmu bunlar
Wellmatt yastıklar var, pamuk yün seçenek var. Bende düşünüyorum, Gerci annemgile desem yünden yaparlar ama bakalım bi
Teşekkürler cnm
Super benim on kilo fazlam var

Kizlar bebisi sünnet yaptıran varmı genel anesteziyle mi yapiyolar yoksa sadece pipiyimi uyusturacaklar büyük oğlum genel anesteziyle oldu ama 6 yaşındaydı çok tedirginim yaptırıp yaptirmama konusunda
Ben 20 günlükken lokal anesteziyle yaptırdım ama 1 yaşına kadar lokalle yapılıyor . Lokalle yapan çok yer var. Genel anesteziyle yaptırmayın.

Gece sallamaya pek gerek olmuyor ama bakayım teşekkür ederim

Hemeen bakayım teşekkür ederim

Gece sallanmaz benim ki ama gündüz ister teşekkür ederim
Ablam yeni aldı canım bayramda gidince bizim kızı yatırdık çok sevdi.Sallanmasını da kontrol ettik çok iyiydi ben çok beğendim görüntüsünü rengini kalitesini istersen sorup öğrenebilirim.☺

Ablam yeni aldı canım bayramda gidince bizim kızı yatırdık çok sevdi.Sallanmasını da kontrol ettik çok iyiydi ben çok beğendim görüntüsünü rengini kalitesini istersen sorup öğrenebilirim.☺
Aa olur valla bizim elektrikli vardı büyüdü artık onu vereceğiz iyi bişey alalım almışken

Arkadaşlar bizde bayram harçlıklarımızla park yatak almak istiyoruz artık diğerinde yatmıyor hnagisinden memnun kaldınız?

ben dayler dayler ‘in önerisiyle Elele park yatak aldım, ayrıca anne yanı da oluyor. Aşıııırııııı memnunum. Benim aldığım şu

Kizlar bebisi sünnet yaptıran varmı genel anesteziyle mi yapiyolar yoksa sadece pipiyimi uyusturacaklar büyük oğlum genel anesteziyle oldu ama 6 yaşındaydı çok tedirginim yaptırıp yaptirmama konusunda

İlk oğlumu 4 aylık, ikinciyi 3.5 aylıkken yaptırdık. Gerçekten ne kadar erken , her açıdan o kadar iyi ama elbette tercih meselesi. Lokal yapıldı ikisi de.

Yaa güzelmiş aslında e bebek gibi yerde var mıdır bir de yakından görsem ona göre karar versem

Bir yandan yapılsın aradan çıksın küçükken daha az canı acır diyorum bir yandan da kıyamıyorum ki

Arkadaşlar bizde bayram harçlıklarımızla park yatak almak istiyoruz artık diğerinde yatmıyor hnagisinden memnun kaldınız?
Elele madre anne yanindan çok memnunum, ablam da anne yanı olmayani kullaniyor o da cok memnun, iyi ki almışız diyorum her seferinde
20 günlükken oldu oglum, lokal yaptilar, iyi ki yaptirmisiz bence erkenden, cok cabuk iyilesti. Ne kadar erken o kadar iyi bence de
Bence hepsi oyle degil, eleleden cok memnunum, ablam ve pufpuf da cok memnun.
Yaa çok memnunum ben de, iyi ki onu almışız. Burdan vesile olan ablama teşekkür ederiz

Ben Kraft almıştım 3.5 sene önce e bebekten oğlum onda yattı hep şimdi kardeşi yatıyor 5.5 aydır ve sapasağlam iki kademeli biraz büyüyünce alt kata indireceğim yatağı düşmesin diye

Ben Kraft almıştım 3.5 sene önce e bebekten oğlum onda yattı hep şimdi kardeşi yatıyor 5.5 aydır ve sapasağlam iki kademeli biraz büyüyünce alt kata indireceğim yatağı düşmesin diye
Aynen bende o yüzden öyle bişey almak istiyorum artık pek sallanmıyor elektrikli de durmak istemiyor

Nasıl sallaniyor ayak aparatlariylami. Hepsi aynı sistem sallanıyor saniyorum

Bana yetersiz geldi benimkide sallanıyor ama beğenmedim cnm
Ucacak gibi ve cok rahat sallanabiliyor, yetersiz degil, aksine yavaslatiyorum daha fazlası cocugun beynini sarsar zaten. Muhtemelen sizin beşikle ilgili bir durum vardir. Ben sallanma ayaklarini cikarmayi düşünüyorum hatta cok sallanmasin diye

Merhaba kızlar benim kız çok huzursuz gece de hafif ateşi vardı.Üzerini inceltip calpol içirdim ateşi düştü.Diş olabilir mi? Diş kaşıyıcısını verince daha çok ağlıyor.Uykuları kötü bu ara çığlık atıyor sürekli☺ Hemşire bi tanıdığımız calpol jel tavsiye etti bilemedim bende alsam mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…