2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kuzum havuctandir o renk, geçen mücver yedim ertesi gün yeşil kaka yaptı benimkide sütten bile böyle geçtiyse, direkt bebise verilince böyle olabilir.. dediğin gibi sindirimi için zor bi besin belki, 2 3 hafta sonra yine verirsin bugün verme havuç canim

Normal bizimde öyle oldu..huzursuzluk yapmaz bence çok çok az çünkü..dün birkaç kaşık çorba yoğurt verdim..bugün sabah yumurta ve peynirle tanıştı..minik miktarda olsa başladık drun dediği gbi ayrı ayrı verdim

İyi yapmisiz severler insallah sevsinler benim tepsisi baza altindaydi sararmisti acayip ugrastirdi beyazlatmak
İnsallah olmaz eger besiginde uyuyorda yanina almanla cok farketmiyorsa almamak daha iyi sanirim. Bu arada okudum ama yazmayi unuttum aldiklarini guzel gunlerde giy
Bosver canim herkesi. Ben doktorlar tarafindan onerilmiyor diye almamistim
Kiz yurutece girsin oyle kendi dolansin diye benimde buyuk cok severdi oyun halisini ama o zaman saglamdi simdi hem maymunu bozuktu hem cubuklari kirikti duzgun egim olmadi ondan mi bilmem sevmedi. Buyukte aktivite masasini basta sevmemisti cok sonra oynamisti. Bu minnakta onu sevecek gibi onunda bacaklari kirik abla sagolsun herseyi pert ediyor
Normal canim benim buyugunde gelirdi. Simdi bugun baslayacagim icin bilmiyirum ama ondada olur ama erken baslama konusunda biraz daha beklesen daha iyi

Canım bende üye oldum 75 tl yok nerden goruoz

Dün bende havuç verdim bugün hepsi aynı şekilde kakasindan çıkmış normal sanırım bu durum herkeste aynı

Ben de senin paylaştığın kağıttaki gibi başlarım diye düşündüm sularından başladım doktor da dedi başla diye ama kendi doktorumuza daha gitmedik cerraha götürmüştük ya kakası için o söyledi kabak verdim bugün bakalım ne olur kan ilacı verdiğim gün kakası bi tık daha katılaşıyo ocean almıştım sidefer ı denicem bir de
Dün bende havuç verdim bugün hepsi aynı şekilde kakasindan çıkmış normal sanırım bu durum herkeste aynı
Bence de normaldir bçyle böyle bağırsaklar çalışmaya başlayacak işte

Ya ek gıdaya başlayıp bebesi huzursuz olan var mı ? 2-3 gündür veriyorm ve hep mizildanma halinde hele bgn sürekli ağladı acaba ek gidayla mi alakali

Bugun ek gidaya baslayamadim sadece su verdim ve suyu sanirim sevmedi agzini yuzunu burusturdu hep
Benimkide suyu çok sevdi bıraksam bardak içecek ..bugün alistirma bardağı aldım yrn vereceğim kendi icsin
Ya ek gıdaya başlayıp bebesi huzursuz olan var mı ? 2-3 gündür veriyorm ve hep mizildanma halinde hele bgn sürekli ağladı acaba ek gidayla mi alakali
Alerji yapmadiysa bence huzursuzluk olmaz cnm...dis olabilir belki ..benim oglanda akşam 5 ten sonra hep huysuz huzursuz...uykusunun gelmesine bağlıyorum beb

1 2 çay kaşığı hakiki zeytinyağı ekle verdiğin ek gıdaya doktor öyle dedibana
Ben de onu alcam dün verdim ocean hafif kabızlık yaptı aslında çok ta değil ama bizim zaten sıkıntılı süreç olduğu için sanırım zorluyo onu sidefer denicem çocuk 5 buçuk aylık oldu kan ilacı veremiyorum inşallah bişey olmaz

Yok ya olmaz, hic vermeyen de var. Verirsen tabii daha iyi olur mutlaka ama kotu bsy de olmaz yani vermeyince. Ben memnun kaldım gerçekten. Herkes oyle mi bilmiyorum tabii, yanlis yonlendirmeyeyim yine de.

Bizim tam gaz devam ediyor ek gıdaya geçen doktora gittik mama+meme gidiyoruz tadımlara başladık dedim ne maması 5 bucuk aylık artık ek gıdaya başla dedi ama bi anda bırakamam mamayı gece uykusunu geçerken kurtarıcım resmen neyi ilk tatsa yüzünü ekşitiyo ikinci vermemde alışıyor

masallah bende dun kucuk biberonla denemistim bugun alistirma bardagiyla denicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…