2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Oy maşallah sana bal kiz

Gece burun tıkanıklığı için yünlü battaniyeleri kaldır nevresimleri yüksek sıcaklıkta yika ütüle dedi bugün öyle yaptım ins ise yarar
İnsallah
Zayıf oldumu sorun çıkmaz bende biraz manken gibiyim ayıptır söylemesi aynı şehirdendi geldiler aldılar yer kalabalığı
Oyle ya ben neyseki gelinligi hic almadim hos arada minicik bir fark vardi alip satmak daha karli ama
Bugün sebze çorbası ve yoğurda başlıyoruz teyzeleri. Dün mayaladim
Oh afiyet olsun bizde yarin havucla baslicaz insallah

Aynen öyle.az kan olunca önemli değilmiş çoğalmasın da..ben 3 haftadır diyetteyim aralarda oldu
sanki kuruyemişte dokundu
tam altın mı ne güzel adetmiş o ince düşünenler için bizimkiler hayatta koymaz çok varlıklı bir ailem yok 50lira bulsam mutlu olurum ama o bile yoktur
Kızların ne çok oyuncağı varmış öyle.çocuk odası yok muydu? Şoka arada 5li 6lı oyuncak çekmeceleri geliyor.baya geniş içleri işe yaramaz mı? Bizim 3 sene olcak evleneli benim de nişanlık ve kına abiyem duruyor eşimin dolabında yer var diye oraya koydum.gelinliğim de yatağım bazasında satmaya kalktım satamadım satsak ne iyi olurdu

Satmak cok zor gercekten insanlar iyi satiyor. Oda var canim yani odada bir buyuk besik bir dolap ve oyuncaklar var yatan yok kizimin deyimiyle oyun odasi ama oyuncaklarla bile orada oynamiyor cekmeceliyi dusunuyordum iyiki almamisim ikeadan kutular aldim kapakli cogu onlarda duruyor kstediklerini indiriyorum. Bunu dogumdan once yapmistim bundan once besigin cekmecesindeydiler surekli hepsi birden dagiliyordu ciddej oyle supriz yapanlar varmidir acaba. Yapsalar bile ust uste soylerler sanirim

Umarım ihtiyaç sahiplerine ulaşıyordur. Ben de kullandım oğlanın zıbınlarını hep beyaz mint yeşili açık renkler almışım seve seve giydirdim.☺ Yaz alışverişi yapmak lazım yazlığımız yok cıvıl cıvıl renkler heleki kız kıyafetleri insanın alası geliyor.Hep bi kızım olsun istemiştim.

Arkadaşlar baston bebek arabası kullanan var mı? Bende normal araba var iettye kucaklayıp binmek zorunda kaldım. İstiyorum ki arabanın önünü kaldırınca bineyim. Bastonla bunu yapabilir miyim?

Yaa ne guzel Rabbim gonlune gore vermis bizim abladan kalmalar var. İki ay once falanda lcw den indirimle 2 tisort 1 tayt siparis etmistim birde iksiine ayni seyi giydirmek istiyorum ama bebek reyonunda buyuge gore cok az model var guzel denk gelirse iyi oluyor gercekten bu hayat pahaliliginda evde var olmasi. Bu aralar lcw nin online uygulamasinda cok guzel indirimler oluyor. Yeni uyeye 250/75 indirim var eski uyeligini silip tekrar uye oldugunda aninda oluyor. Ustune neredeyse hergun cark var ceviriyorsun mesela 500/150 cikiyor ikisi birlesiyor 500 tl ye 225 tl indirim oluyor super

İkisine aynı giydirmek çok tatlı olur. Ben dikiş makinesi almıştım kendim dikmek istiyorum çiçekli kareli elbiseler, kısa kollu badiler,şortlar falan.İns. yapabilirim.Ramazan sonrası başlayacağım kursa.Kurs dediğime bakma ablam ve yengemden dersler alacağım. Ama onlar daha iyi öğretiyor herşeyi rahatça sorabiliyorum.Halk eğitime giden kuzenlerim hiç memnun kalmamıştı youtube dan yada deneyerek öğrendiler. Şuan süper dikiyorlar elbiseleri görünce aklım durdu bi etiketi eksik.

Yaa ne guzel yaparsin insallah yaparsan paylas bizimle ne guzel o zaman elini cabuk tut ogrenene kadar yaz gelir. Kalip isini halledersen kolay gerci.

Aynen öyle yapsalar söylerlerdi kimsenin ağzında laf durmuyor sürpriz hiç durmaz kutulara koymakda mantıklı.aslında oyuncaklardan çok toplama alışkanlığı kazanması önemli.sibelimin dediği gibi geç kaldıkça daha zor eğitilir yumuşak olma ben yaşında kızımın odasını ayrırım diyordum olmadı en geç 2 yaşında ayırıcam.Odasını benimsemesi lazım
evet o çarktan bende faydalandım 750tl ye 250tl indirim geldi.kendime uzun zamandır bir şey almıyordum iyi oldu
ah çok güzel inşallah öğrenirsin hep özenmişimdir istediklerini dikenlere ama makine alıpta netten öğrenemem diye cesaret edemedim.aslında annemin eski makinesi var onu yaptırıp kullansam ne iyi olur.kızlarımıza ciciler dikerz

Ben baya satıyom şükür ama oyun halısını sevmedi ne zaman yatırsam ağlıyo çocuk yeri sevmiyo yumuşakta yapıyom yok milletin çocuğu uyuyup kalıyomuş onuda satışa koydum pazarlık teklifi çok geliyo çok düşük teklifler

Hani bu dişi görünce hediye mujabbeti var ya ne alınıyo onda benim bi fikrim yok kaynanam dün diyo bakam ilk dişini kim görcek dedi belki sen görürsün dedim e görürsen ne alcan dedim bizim buralarda atlet alınır dedi sizin buralarda çok pinti zaten dedim bizim oralarda çeyrek takılıyo dedim o kadar alamam dedi alsa ölür

Evet değilmiş bizim dr. bebekte gelişim geriliği ve çok fazla huzursuzluk yoksa diyet vermiyorum, bebeğin o besinlerden mahrum kalmasını istemiyorum demişti hatta. Kuruyemişte yapmış olabilir az çok dokunan şeyleri anlıyoruz artık

Bizim doktor öyle deseydi hiç diyet yapmazdım.fazla huzursuzluk olmuyor.belki yemek yemeye başladıklarında geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…