2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Çok sevindim ben sürekli fırçalarım orayı üstünü falan masaj gibi oluyor iyi geliyor
orda et olduğu için fırçalamak aklıma gelmemişti aynen masaj gibi oluyor
İyi de bu saatten sonra çıkacakmiymiş diş. Yasin küçük sanırım cnm
Tekrar geçmiş olsun
Sağolasın 27 yaşındayım kimisinde daha geç çıkabiliyormuş.kalsiyum içmek mi tetikledi bilmem.kızın dişi çıkacak diye beklerken benim çıkıyor ilerde anlatırım artık
İyi canim cekimden kurtulmana sevindim. Benimde disim agrimaya basladi sabah dis doktoruna gidecektim zaten insallah dolgu yada en fazla kanal tedavisi ile kurtulurum amin.
inşallah sen de hafif bir şekilde atlatırsın diş ağrısı zormuş gerçekten.en son 7yaşımda dişçiye gitmiştim nazara geldim

Geçmiş olsun canım benimde geç çıktı yana doğru gibi keşke çıkmasaydı gömülü kalsaydı derdim. Bu arada aynı yaşıtız seninle. Burcun ne peki merak ettim:)

Masallah ya. Uyuyamiyorum agridan. Ve ve yazik ki ben hep dis problemi yasiyorum hemde fazlasiyla.

Arkadaşlar sanırım biz üst dişleri de çıkartıyoruz bu ay da kilo konusunda ümidim kalmadı zor uyuttum zaten iyice hareketlendi sabahtan akşama fazlaca bez değiştik
Yeni katıldığım için tam bilmiyorum kilosu mu düşük? Kaç kg? Galiba bizde üst dişleri de çıkartıyoruz uykuya dalmada güçlük, ara ara ateş ve çok huysuzluk var devamlı bağırıp ağlama halinde. Sizde ne gibi belirtiler var diş konusunda?

Arkadaşlar sanırım biz üst dişleri de çıkartıyoruz bu ay da kilo konusunda ümidim kalmadı zor uyuttum zaten iyice hareketlendi sabahtan akşama fazlaca bez değiştik
Biz doktora gitmedik bu ay kaç kg aldı bilmiyorum ama bu diş olayında kilo veriliyo galiba az alınıyo diye biliyorum bizim de alt dişler daha çıkmadı ama yakındır üstler daha mı zorlayıcı oluyo

Biz doktora gitmedik bu ay kaç kg aldı bilmiyorum ama bu diş olayında kilo veriliyo galiba az alınıyo diye biliyorum bizim de alt dişler daha çıkmadı ama yakındır üstler daha mı zorlayıcı oluyo
Sadece alnında ateş ve damakta şiş kızarıklık vardı ama tabii kendi çok huysuzdu.

Arkadaşlar bu sonuçlardan anlayan varmı internette çok kötü şeyler yazıyor çıldıracam yaa
Gencmissin daha ah keşke bende o yaşta olaydım...en son 7 yaşında mi gittin mssallah ben gebelik dahil her sene discideyim mubarek
Arkadaşlar bu sonuçlardan anlayan varmı internette çok kötü şeyler yazıyor çıldıracam yaa
Herşeye internetten bakcak olsak yandık cnm herşey kötü hastalığa çıkar....ben sorun göremedim ama druna danış tabi ki
Sanırım biz dördünü birden cikarcaz aşırı kabardı dordude ama bı turlu cikmiyor kızım tam bu haftalarda cikarmisti
Masallah ya. Uyuyamiyorum agridan. Ve ve yazik ki ben hep dis problemi yasiyorum hemde fazlasiyla.
Hiç beklemeyin cnm diş ağrısı berbat birşey ve dişçiye gitmeyi erteledikce ilerliyor .

Sibelim84 eksik göndermişim sonuçları keratin kinaz 207 çıkmış yüksek yani oda Allah korusun kas hastalığı fln diyordu gösterme fırsatım oldu doktora sonuçları çok şükür bişey yok ilgin için teşekkür ederim

Oyle canim 10-11 gibi orada olabilmek hedefim. Gecen hafta gitseydim keske. Bende senin gibi surekli discideyim ama surekli birsey cikiyor. Ama hamilelikten beri gitmedim

Aynen kilosu 6,280gr geçen ay ytine dişten dolayı 280gr aldı. Bizde dr huysuzluk var uyumak istemiyor ateşe baktım arada kontrol ediyorum yok bir de eli sürekli ağzında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…