2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
DusunceBulutu dişçiye gidip hangi işlemi yaptircaksan yaptır cnm. Ben gittim kanal tedavisi oldum Dr iki saat emzirme yeter ,sagip atmama Grek yok dedi..bende arastirmistim bu konuyu sıkıntı yok direk emzirebilirsin çok geçmiş olsun

Sodanın asidi kaçmış oluyo doğumdan çnce açıp karıştırıyolar zemzemle zaten 1 çay kaşığı bence bişey olmaz yapanlar memnun
Kizlar şimdi ek gıda yaklasiyo yarın bı alisveris yapicam ama bu bebe neyle su içecek benimki biberon kullanmiyo suluk nasıl almamz gerekiyo bu konuda bı bilgim yok pipetli filan mı oluyo
Ben mamajoo aldım 2 mama kaşığı ve 1 kaşık saklama kutusu ile beraber hepsi 90 tl ye şimdilik memnunum kesinlikle damlatmıyo ucu da yumuşak bikaç kere verdim bizimki de biberon kullanmıyo

Kızlar ben 11 kasımda doğum yaptım beni de alır mısınız aranıza?

Hoşgelldiiinnnn
Hangi şehirden katılıyorsun? Bebişin kız mı erkek mi adı ne? Sen kaç yaşındasın?
Tanıt bize kendini

Bir arkadaşımız daha alıyor eğitimi şu an ve maşallah işe yaradı onda. İnanılmaz uykusuz, çok zorlayan bir bebekti onunki. Umarım sende de işe yarar.

akrep anası olcam kızlar Allah nasıp ederse beni ne bekliyorr

Hayırlı olsun. Sağsalim kavuşun dilerim Burçlara inanan, takip eden bir anneyim ben. Ve kişiliklere etki ettiğine inanırım. Bazı noktalarda da bebekten bebeğe değişiyor tabi durumlar. Benim adıma bir akrep erkek bebeği ile durumlar çok iyi gidiyor şimdilik

Ankara canım bebeğim kız. İdmi Asel ben 25 yaşındayım.

Sodanın içinde mineraller var onlarda anne sütünden var zaten gaz olayı normal bi süreç ben iki oğlumda da bağırsak masajı yapıyordum gazı olmadı diyebilirim çok rahattım
Ben kimyonlu çay sayesinde baya rahattım kendi kendine çıkarıyordu gazını.
Size de geçmiş olsun şuan ağzımda karanfille yatıyorum.umarım çıkar da ağrısı geçer.ameliyattan korkmuyorum kızımı kimseye bırakmak istemiyorum bir hafta yemek yiyemezsem sütüm kesilir diye de korkuyorum.siz nasıldınız kesip çıkartıp dikiş mi atıyorlar geçmesi ne kadar zaman alıyor.sonradan ilaç kullanılıyor mu
Olsun geç olsun güç olmasın dokunuyorsa verme şimdilik. 8.ayda yapılsın istiyorsan bekle. 2 aydan bir şey olur mu ki?sağlık ocakları normalde 8 da kan mı alıyor

Sağolasın canım sanada geçmiş olsun gidersem ben de öyle yapayım.20lik dişi çektirecektim ama ameliyat deniliyor.bilmiyorum ne uygulanıyor gidip sormak lazım.dişim tamamen çıkarsa ağrı geçer diye ümit ediyorum belki gerek kalmaz gitmeye
Doğrudur.zemzemden de olabilir biz de öyle gaz sıkıntısı çekmedik
DusunceBulutu ya bir tane doktorun yazisinda en fazla bebek o gun fazla uyur demis. Merak ediyorum benimkine etki eder mi
Keşke bizim hoşumuza gider

5.aydan sonra atak yaşayanlar var mı sanki bebeğim atakta. Durmadan uyanıyor ve hep memede kalmak istiyor. Devamlı bi bağırma ağlama halinde çok yoruldum

5.aydan sonra atak yaşayanlar var mı sanki bebeğim atakta. Durmadan uyanıyor ve hep memede kalmak istiyor. Devamlı bi bağırma ağlama halinde çok yoruldum
Bikaç gündür biz de öyleyiz gündüz uykularına gece uykusuna kıyasla daha rahat geçiyo yine de ağlıyo direniyo biraz ama akşam gece uykusuna yatıracağım zaman 2 saatte ancak tamamen dalıyo hep memede duracak bi ayağımda sallıyorum olmuyo kucağımda sallıyorum bi meme veriyorum derken ağlama çığlık kıyamet yorulunca dalıyo tamamen heralde çok yorucu oluyo

Aynı ya bizde öyleyiz. Bizim ayakta felan sallamayı kabul etmiyo sadece memede uyur. Kucakta gezer ama uyumaz. Tek sağlıklı olsunlar da napalım uykusuz kalalım

Senin çıkmış biraz inşallah devamı da gelir de gerek kalmaz benimki gömülüydü diş oluşmuş filmde de görünüyordu ama derimin altında yarıp da çıkmamıştı ondan ameliyatla aldı antibiyotik kullanmıştım iki dikiş vardı tabi ilk zamanlar sıvı besleniyorsun emzirme için zor olur ama bi danış dişçiye senin farklı Bi durum bu arada dolgu falan fayda etmedi bizim oğlana gene aynı uyandı gece boyu gün ışıyıncada açtı gözünü

Diş hekimi cerrahı ayrı çocuk doktoru ayrı hatta kendi içlerinde apayrı görüşleri var. İnsan hangisi doğru şaşırıyor
Hakkaten öyle. İçin nasıl rahat ediyorsa öyle yap. Lokal anestezinin bana kalırsa zararı olmaz

Benim kardeşim oldu 20 ilk diş ameliyatı bayada gömülüydu ne ağrısı oldu ne sizisi...boşuna ağrı çekme git dra ilk iki saat emzirme der muhtemelen...genel anestezi almıyorsun sonuçta cnm...dusun sezeryandan çıkıp bebek emziriyoruz ne kadar güçlü anestezi alıyoruz diş onun yanında ne ki....ilk iki gün dikkat edersin çorba tarzı yersin.bol su icersin. Ben sutumu suya bağlıyorum nerdeyse damacanayla gezeceğim o derece suyu seviyorum.
Aynı ya bizde öyleyiz. Bizim ayakta felan sallamayı kabul etmiyo sadece memede uyur. Kucakta gezer ama uyumaz. Tek sağlıklı olsunlar da napalım uykusuz kalalım
Gece benimkife öyle hep meme istiyo ayakta sallanmak istemiyo...bütün gece emincede sabahın altisinda afedersin sicarak uyanıyor

kesinlikle bende inanıyorum ve takip ediyorum da inşallah sağsalimm kavuşuyim bebeğime <3

Ne olur ne olmaz canim yaptirmak daha iyi. Evet normalde 8 deymis ama demir ilacina basladigi dusunulerek 8 de yapiliyormus
Ya masallah sevdi mi. Bende kaynatsam mi bilmiyorum ph yuksek suyun bakalim bayramdan sonra test yaptircaz
İnsallah cikar dedigin gibi belkide gerek kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…