2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benimkide battaniyeyi bile ağzına sokma derdinde
Kv kp varsa sütte yoksa en mantıklısı çalışmak bence de cnm..
Ben rapor ayarladım sonrada 1 yıl ücretsiz iznini baslatacagim bakanım yok cunku

Arkadaşlar daha once yazdim ama cevap veren olmadı. Gece bebeklerinizin burnu tıkanıyor mu...petek yanmamasina rağmen burnu tıkanıyor gece gece serum sıkıp ağlatmak zorunda kalıyorum ya

Arkadaşlar daha once yazdim ama cevap veren olmadı. Gece bebeklerinizin burnu tıkanıyor mu...petek yanmamasina rağmen burnu tıkanıyor gece gece serum sıkıp ağlatmak zorunda kalıyorum ya
Bizim tikanmiyor bizde klima filan calistrmiyorz artık bayadir serum kullanmiyorum ben

Çalışmakla iyi yapmışsınız madem büyükler evde, enazindan kendinize vakit ayırmış olursunuz ..süt olayı da nasip, gönül ister ki emsinler, olmuyorsa yapcak bisey yok canim

Gündüz 1 kere filan açıyorum, gece bi kac saat buhar mak. Kullanıyorum tıkanma olmuyor cnm. Ama tıkanma varsa mecbur gecede olsa açacaksın kuzum çok küçükler çünkü rahat uyuyamaz ememez

Ne güzel benimki hiç benzemiyor bana belki büyüyünce değişir Ağrın olmasına üzüldüm çok geçmiş olsun çabucak iyileşirsin inşallah insan dayanamayınca içiyor napıcaksın keşke ailemizi seçebilseydik nasıl ihmalkar düşüncesiz olabiliyorlar anlamıyorum.çocuk Allah’ın emaneti.yarın bunun hesabını nasıl verecekler acaba? Umarım böyle ana olmayız yazık gerçekten
görümcem de almış o jeller baya kurtarıcıymış ilerde bende alırım sanırım
Burcunu yansıtıyorsun demek ben de evcimen ve uysalım benziyoruz
yiyipte alamayanlara özeniyorum çok şanslısın. ben biraz salsam hemen kilo alıyorum.tek tesellim hızlı vermem ama yine de doğum öncesi kiloma tam dönemedim yediklerime dikkat edemiyorum şu sıra
geçmiş olsun canım inşallah bağırsakları düzene girer de rahatlarsınız.bizim kaka yapıyor da noluyor kanlı yapıyor hepimizin ayrı derdi var

Burnunda sümük ve hırıltı oluyor petekler yanıyor.bazen hergün bazen birkaç günde bir gündüz serum sıkıp çekiyorum.gece yapsam uykusu kaçar hiç olmadı uyumadan önce sık

İnsallah yavrularimiz bu gunleri guzel hhatirlar. Ben cok cok kotuyum ya gece bi kalktim titriyorum battaniye falan orttum sonra asiri yanmaya basladim midem bulaniyo. Ne oldu anlamadim az once atesim 37.9 cikti

Gittin mi tekrar canim agri gecsede dis pek iyi olmayabiliyor. Ben simdi gittim kanal tedavisi baslandi
Gittim cnm bebeğim 3 aylıktı kanal tedavisi oldum
Bebekle ilgilenmek lazım diyorlarda saçma geliyor 7.24 yanyanayiz tüm ilgim onda gene yapiyo. Umarım alışkanlık edinmez. Ben aldım kullanınca yazarım cnm
Gündüz 1 kere filan açıyorum, gece bi kac saat buhar mak. Kullanıyorum tıkanma olmuyor cnm. Ama tıkanma varsa mecbur gecede olsa açacaksın kuzum çok küçükler çünkü rahat uyuyamaz ememez
Petek yanmıyor ama havalar güzel genede kullanayim Miki buhar makinesi

Burnunda sümük ve hırıltı oluyor petekler yanıyor.bazen hergün bazen birkaç günde bir gündüz serum sıkıp çekiyorum.gece yapsam uykusu kaçar hiç olmadı uyumadan önce sık
Dün banyo yapıp uyudu gece gene burnu tıkandı. Bu hafta çocuk druna goturecegim genel bir baksın diye soracagim

Dün banyo yapıp uyudu gece gene burnu tıkandı. Bu hafta çocuk druna goturecegim genel bir baksın diye soracagim
Banyoda burnu açılıyor genelde bizim oğlan ne zaman banyo yapsa burnundan koca koca çıkıyor sümükler petekler kısık bizde ama burnu iyi bu aralar tıkalı değil eger cok oluyorsa götür canim nerdeyse 6 aylık oldunuz zaten

Kizlar mama sandalyesi kraft mi pier cardin mi alsam? IKEA sevmedim ben daha oturaklı dursun istiyorum bu ikisinin fiyatı 500 e yakın ama bilemedim

Benimkide battaniyeyi bile ağzına sokma derdinde

Kv kp varsa sütte yoksa en mantıklısı çalışmak bence de cnm..
Ben rapor ayarladım sonrada 1 yıl ücretsiz iznini baslatacagim bakanım yok cunku
Ben seneye güvenilir bir bakıcı istiyorum alt komşuma göz diktim inşallah kabul eder bizi .
Çalışmakla iyi yapmışsınız madem büyükler evde, enazindan kendinize vakit ayırmış olursunuz ..süt olayı da nasip, gönül ister ki emsinler, olmuyorsa yapcak bisey yok canim
İkizlerimde emmesi bundan pek umutluydum prematüre değil diye ama analarında süt üretimi yok napalım bi ara psikolojim bozulmadı değil ama..

Burda havalar baya scak petekler yanıyor on gundur
Ah ah bakalim ben kimi bulcam guvenilir. Çok zor bu bakıcı işi gerçekten
Nasıl uflemeyle...bu burun sümük çekme aparatlarini demiyor musun iyide onlar zaten serum fizyolojik çekilmeden yapilmaz.kanadiysa yeteri kadar serum fizyolojik sikmiyorsundur. Ay ins yanlış anlamışimdir cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…