2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Biz doktora gitmedik bu ay kaç kg aldı bilmiyorum ama bu diş olayında kilo veriliyo galiba az alınıyo diye biliyorum bizim de alt dişler daha çıkmadı ama yakındır üstler daha mı zorlayıcı oluyo
Bilmiyorum ki valla az kilo alır diyr geçen ay da sürekli emzirdim şuan da aynı ama ek gıda tadımına geçmiştik bu ay daha fazla yer artık

Gencmissin daha ah keşke bende o yaşta olaydım...en son 7 yaşında mi gittin mssallah ben gebelik dahil her sene discideyim mubarek

Herşeye internetten bakcak olsak yandık cnm herşey kötü hastalığa çıkar....ben sorun göremedim ama druna danış tabi ki

Sanırım biz dördünü birden cikarcaz aşırı kabardı dordude ama bı turlu cikmiyor kızım tam bu haftalarda cikarmisti

Hiç beklemeyin cnm diş ağrısı berbat birşey ve dişçiye gitmeyi erteledikce ilerliyor .
Aaa İnşaAllah aynı anda çıkarmaz valla çok zor olur bizimki altı aynı anda çıktı sanki üstte öyle geliyor

Günaydın kızlar ben de diş bekliyorum ama eller surekli ağızda parmakları kemirmekten bi hal ne bulsa agzina götürüyor ama yok daha ortada...
Benimkide öyle uzun zamandir
Sibelim84 Sibelim84 eksik göndermişim sonuçları keratin kinaz 207 çıkmış yüksek yani oda Allah korusun kas hastalığı fln diyordu gösterme fırsatım oldu doktora sonuçları çok şükür bişey yok ilgin için teşekkür ederim
Çok geçmiş olsun.nette en kötüsü yazıyor hep zaten
Oyle canim 10-11 gibi orada olabilmek hedefim. Gecen hafta gitseydim keske. Bende senin gibi surekli discideyim ama surekli birsey cikiyor. Ama hamilelikten beri gitmedim
Ben hamileliktede gittim düşün. Doğuma bir hafta kaldı ağrım kendiliginden geçti Rabbim yardım etti diyorum

Benimkide öyle uzun zamandir

Çok geçmiş olsun.nette en kötüsü yazıyor hep zaten

Ben hamileliktede gittim düşün. Doğuma bir hafta kaldı ağrım kendiliginden geçti Rabbim yardım etti diyorum
Gittin mi tekrar canim agri gecsede dis pek iyi olmayabiliyor. Ben simdi gittim kanal tedavisi baslandi

Geçmiş olsun canım benimde geç çıktı yana doğru gibi keşke çıkmasaydı gömülü kalsaydı derdim.😅 Bu arada aynı yaşıtız seninle.🙃💜 Burcun ne peki merak ettim:)
Sağol canım 💛 en arkada gözükmüyor zaten boşver.benim de arkada yandan bir dişim var tesellim bu😅 burcum terazi yükselenim yengeç senin burcun ne ☺️
Bu arada diyetiniz nasıl gidiyor benim dana eti ve tavuk tekrar dokunmaya başladı onları da kesicem sanırım
Masallah ya. Uyuyamiyorum agridan. Ve ve yazik ki ben hep dis problemi yasiyorum hemde fazlasiyla.
Geçmiş olsun tedaviye başlanmış :KK43: dişin sağlamlığı anne babadan geliyormuş.annem hep problem yaşıyor babamın dişleri sapasağlam
Gencmissin daha ah keşke bende o yaşta olaydım...en son 7 yaşında mi gittin mssallah ben gebelik dahil her sene discideyim mubarek

Herşeye internetten bakcak olsak yandık cnm herşey kötü hastalığa çıkar....ben sorun göremedim ama druna danış tabi ki

Sanırım biz dördünü birden cikarcaz aşırı kabardı dordude ama bı turlu cikmiyor kızım tam bu haftalarda cikarmisti

Hiç beklemeyin cnm diş ağrısı berbat birşey ve dişçiye gitmeyi erteledikce ilerliyor .
ilk sayfaya baktım da sen de gençsin daha.bu yaşına geri dönseydin neler yapardın şimdi de gerçekleştirebilirsin ❤️ Diş sıkıntı her sene gittiğimi düşünemiyorum sana da geçmiş olsun hamilelikte daha zor olmuştur.

Sağol canım 💛 en arkada gözükmüyor zaten boşver.benim de arkada yandan bir dişim var tesellim bu😅 burcum terazi yükselenim yengeç senin burcun ne ☺️
Bu arada diyetiniz nasıl gidiyor benim dana eti ve tavuk tekrar dokunmaya başladı onları da kesicem sanırım

Geçmiş olsun tedaviye başlanmış :KK43: dişin sağlamlığı anne babadan geliyormuş.annem hep problem yaşıyor babamın dişleri sapasağlam

ilk sayfaya baktım da sen de gençsin daha.bu yaşına geri dönseydin neler yapardın şimdi de gerçekleştirebilirsin ❤️ Diş sıkıntı her sene gittiğimi düşünemiyorum sana da geçmiş olsun hamilelikte daha zor olmuştur.
Deme ya 😐 zaten goruntu olarakta buyuk kizimin disleri ayni ben 😟

Benimde burcum boğa canım🙃 Ben et yiyorum canım şükür bi terslik yok o konuda.Ben aralarda yiyorum bizim kız 2 haftadır çok fena huzursuz.Acaba ondan mı yada diş mi bilemiyorum.Bana diş gibi geliyor salyası çoğaldı göğsümü ısırıyor emmek istemiyor herşeyi ağzına götürüyor elimle bakınca direkt ısırmak istiyor.Tam olarak anlayamıyorum üstte bi beyazlık bayağdır var.Alt dişler belirgin yerleri ama patlatma vs.hiç olmadı çok zorlanıyor şuan bakalım inş.çabucak patlatır.😐 Ette sorun çıkmasına gerçekten çok üzüldüm sizin adınıza ama merak etme canım bi tık ara ver tekrar denersin işe yarayacaktır bence.Dualarım tüm hasta bebişlerle hep dua ediyorum şu mübarek ayda kuzularımızda bizde rahatça et süt yiyebilelim inş.tez zamanda🙏💜 sende bi amin dersin artık:KK66:😁 Duanın kabulü için amin demek lazım biliyorsundur.

Benimde burcum boğa canım🙃 Ben et yiyorum canım şükür bi terslik yok o konuda.Ben aralarda yiyorum bizim kız 2 haftadır çok fena huzursuz.Acaba ondan mı yada diş mi bilemiyorum.Bana diş gibi geliyor salyası çoğaldı göğsümü ısırıyor emmek istemiyor herşeyi ağzına götürüyor elimle bakınca direkt ısırmak istiyor.Tam olarak anlayamıyorum üstte bi beyazlık bayağdır var.Alt dişler belirgin yerleri ama patlatma vs.hiç olmadı çok zorlanıyor şuan bakalım inş.çabucak patlatır.😐 Ette sorun çıkmasına gerçekten çok üzüldüm sizin adınıza ama merak etme canım bi tık ara ver tekrar denersin işe yarayacaktır bence.Dualarım tüm hasta bebişlerle hep dua ediyorum şu mübarek ayda kuzularımızda bizde rahatça et süt yiyebilelim inş.tez zamanda🙏💜 sende bi amin dersin artık:KK66:😁 Duanın kabulü için amin demek lazım biliyorsundur.
Amin amin inşallah sağlık çok önemli Ya herşey ona bağlı sağlık olmadı mı hiçbişey olmuyo yine bu halimize de şükürler olsun 😊

biz artık kesin fakülteye gidicez kızlar 3 gündür yine kaka yapamıyo niye böyle oluyo anlamıyorum tam düzeldi diyorum yapabiliyo hatta demir ilacını da bu yüzden vermiyorum ama böyle ara ara yapamadığı oluyo ne yiyebiliyo ne uyuyabiliyo doğru düzgün bi düzeni olmuyo ben de bunalıyorum ev dümdüz hiçbişey yapasım da olmuyo böyle olunca

Deme ya 😐 zaten goruntu olarakta buyuk kizimin disleri ayni ben 😟
çevremde öyle görüp duyduğum için dedim.belli olmaz iyi düşünelim iyi olsun 😶 kızların ikisi de sana mı benziyor ? benim kız tıpkı babası yeni yeni beni andırmaya başladı 🙈
amin aminnn ☺️🤲🏻❤️ Çevremdeki boğalar çok dediğim dedik sende öyle misin 😃 bir de gezmeyi yemeyi içmeyi çok seviyorlar hiç oturmuyorlar 😄
Sizin et dokunmamasına sevindim 💛 Dün et yiyince benimki bugün biraz huzursuz oldu ama senin dediğin gibi ara verince geçeceğini düşünüyorum 🤲🏻 ben de tüm hasta bebişlere dua ediyorum tez zamanda şifa buluruz inşallah 🤲🏻 Senin anlattığın kadarıyla belirtiler diş gibi geldi çabucak çıkar da rahatlar inşallah kuzucuk 🤲🏻😘

çevremde öyle görüp duyduğum için dedim.belli olmaz iyi düşünelim iyi olsun 😶 kızların ikisi de sana mı benziyor ? benim kız tıpkı babası yeni yeni beni andırmaya başladı 🙈

amin aminnn ☺️🤲🏻❤️ Çevremdeki boğalar çok dediğim dedik sende öyle misin 😃 bir de gezmeyi yemeyi içmeyi çok seviyorlar hiç oturmuyorlar 😄
Sizin et dokunmamasına sevindim 💛 Dün et yiyince benimki bugün biraz huzursuz oldu ama senin dediğin gibi ara verince geçeceğini düşünüyorum 🤲🏻 ben de tüm hasta bebişlere dua ediyorum tez zamanda şifa buluruz inşallah 🤲🏻 Senin anlattığın kadarıyla belirtiler diş gibi geldi çabucak çıkar da rahatlar inşallah kuzucuk 🤲🏻😘
Ya demek babasi ama illa sanada benziyodur. Bizim minik ayni ablasi 😍 ablasinida ikimizede benzetiyorlar. Buyuk kizimin net bana benzeyen yerleri sac, goz ve ten tipa tip 😁 kalanlar yine ortak. Disler bana benzemesin isterdim ama gorunru benzesede insallah saglik benzemez. Benim ailemin yanlis tedavi ettirmeside sebep oldu biraz tel takildim ve disciye goturmediler sonrasinda 4 yil agzimda kaldi o en sonunda kendim cikardim. O sirada sallanan ust dislerim mesela cikamadi karma karisik oldu ama genel olarkta saglikli degiller zaten 😟 cok agriyor hic icmek istemezdim bormalde bile zorlanmazsam icmem ama parol ictim doktor 2 gun agri olbilir 6 saatte bir icersin dedi. Sebin agri ne durumda ?

İnş.canım çok zorlanıyor belki diş jellerinden alırım bi araştırmam lazım. Belki biraz dik başlıyım ama uysal biriyimdir.Evcimenim ama güzel havada çıkasım gelir günü kaçırmamak için.Yemek yemeye bayılırım tam bi gurmeyimdir haa.😁 Yiyipte almayanlardanım 6 yıl önceki kilomdayım şuan acayip hafifledim o çok fark ediyor.

Amin amin inşallah sağlık çok önemli Ya herşey ona bağlı sağlık olmadı mı hiçbişey olmuyo yine bu halimize de şükürler olsun 😊

biz artık kesin fakülteye gidicez kızlar 3 gündür yine kaka yapamıyo niye böyle oluyo anlamıyorum tam düzeldi diyorum yapabiliyo hatta demir ilacını da bu yüzden vermiyorum ama böyle ara ara yapamadığı oluyo ne yiyebiliyo ne uyuyabiliyo doğru düzgün bi düzeni olmuyo ben de gidin bunalıyorum ev dümdüz hiçbişey yapasım da olmuyo böyle olunca
Ay kıyamam ya gidin cnm için rahat etsin ..ins geçici bir süreçtir tez şifa bulursunuz ins

Onu ben de kullanmak istiyorum ama diş çıkmadan mi kullanılıyor oğlumun eli hep ağızda diş mi emin değilim.
Hem refleks hem diş..diş sikintisi aylar önce başlayabiliyor.
Benimkide hep parmağını emiyor iyice alışkanlık yapacak...
Geceleri kurtarma derdindeyim belki diş yuzunden uyanıyor dur toz işe yarar belki

Hem refleks hem diş..diş sikintisi aylar önce başlayabiliyor.
Benimkide hep parmağını emiyor iyice alışkanlık yapacak...
Geceleri kurtarma derdindeyim belki diş yuzunden uyanıyor dur toz işe yarar belki
Benimki de bazen emiyor ama normal bu aylarda cok artmamasi lazım bebekle ilgilenmek lazım diyorlar alışkanlığa dönüşmemesi için,ama emmekten ziyade üç dort parmak ağızda surekli bi ısırma onları,sanirim disler gelecek.Bazen bi bakıyorum yeleği ısırıyor.Sen kullanırsan yorumlarını bekliyorum

Selam kızlar çok özledim sizi ..
Hamilelikte yine vakit bulabiliyordum ama baran da gelince 3 üz gibi oldular çok zorlanıyorum sütüm tamamen biteli 3 ay oldu 2 aydır tam zamanlı döndüm okula. Evde süt iznini kullanayım dedim süt yok hizmetçi moduna girdim kv kp sağolsun dedim madem öyle çalışayım bari. 2:30 da bitiyor okulum zaten.
6 aya yaklaşıyoruz artık tadımlar nasıl olacak bakalım
Gelişim olarak yarım dönme tam dönme olmadı henüz dilimiz yok kaşıntı çok mama sayesinde gece 1 kere uyanıyoruz arada güzellik yapıp uyanmafıpı da oluyor bizde durumlar bmyle

X