2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Baktım ama göremedim
Canim birsey soracagim simdi ben sadece sut urunleri diyetindeyim ya pers 2 hafta olacak bir degisiklik yok yumurtayi da eklesemmi kendim yoksa dr 3 hafta sut urunleri yap dedi oylemi yapsam.hem sut urunleri hem yumurta ya da diger alerjenler hepsi mi kesilir yoksa sut acilir digerlerimi kesilir

Rahatsızlık olmadan ben vermiyorum canım bana da böyle uygun geliyor. Diğer türlü de aşının etkisini kesebiliyor. 2. Ayda da rotada da hiç vermedim gerek olmadı. İlk kez bunda verdim birer kez dün ve bugün o kadar şükür geçti gitti

Acaba sen yanlış anlamış olabilir misin canım o nasıl doktormuş öyle 1 yaşında 9 kg olmasını bekliyoruz dedi bu ayki kontrolünde doktorumuz. Kilonuz bence iyi ama doğum kilosuna göre de değerlendiriyorlar belki ondan düşük demiştir
Benimki geçen haftalarda çok çıkarıyordu canım sürekli bugünlerde yapmıyor artık. Sen karşısında çıkar sürekli seni taklit etmek için yapmaya çalışır kafana takma bi sorun yoktur bence

Kızlar Demir damlasına başladı mı doktorunuz? Bize sidefer yazdı kilosuna göre 1 damla verin sabah aç karna süt içmeden dedi.

Bazı doktorlar 6. Ayda tahlil yapıp filan veriyormuş tereddüt ettim vermesem mi ki ya..

Ben doktora sordum kucağımda oturtuyorum sorun olur mu diye. Sorun yok dedi. Sadece rahatsız olursa kendini geriye atar o zaman bırakın dedi. Ya da üst bedeni çok fazla ayaklarına doğru giderse yoruldu demek o zaman zorlamayın.zaten rahatsız olunca belli eder dedi.

4.ayda başlanıyor genelde bizede verdi kusarsa verme 6 ayda başlarız dedi eğer hala kusmaya devam ederse test yaparız demiri iyiyse kullanmazsın dedi. Şimdiden depoların dolması gerekiyormus.

Bizim doktor ilk günden anladı ama emebiliyorsa sorun olmaz dedi belki olilerde konuşmasında sorun olabilir dedi
Öyle sorunlar olmadı ama 1yastan sonra dudağı kanamaya başladı elma falan isirinca mesela pandemid3n dolayı operasyonada alamdilar öyle kaldı ilerde belki bademcik ameliyatı gerekir ikisini bir hallederiz dedi doktor

Arkadaslar merhaba , kızımın yanaklarindaki alerji egzama geçmiyor bi türlü cok kaşınıyor kuzucuk elleri yanaklarda devamli, doktor alerji deyip kortizonlu krem yazmıştı kullanmadim onu mustelanin atopik kremini aldim kullaniyoruz sürünce rahatlatiyor ama kesin sonuc geçirmiyor gece sürsem sabaha yine kurumus kizarmis kabarcik kabarcik oluyor diyete gerek yok dedi doktor baska doktoramı gitsem alerji bölümüne mi gitsem

Aynen lokal anesteziyle oluyir rahatsizlik veriyirsa ikisi bir olur.onemli olab kinusma zaten cok sukur

Ne kadar çok var bu egzema ya benim oğlumda müzdarip bi ara geçer gibi oldu fazlasıyla arttı bize mustela pek işe yaramadı bepanthol kullanıyoruz oda aynı doktorun verdiği kortizonlu kremi mi kullansak diyorum eşime şaşırdım kaldım vallahi

Başka doktora gitmenizi öneririm tabi ama bi süre sonra her doktor kendi kremini damlasını veriyo işler karışıyor elimde tonla krem oldu Bi tedaviyle devam etmek de önemli galiba bu senenin trend hastalığı oldu Egzemayla alerji

Bepantol sensiderm kullanıyorum neresine sürsem faydası oluyor çok şükür pisigini bile geciriyor

Bende Bepanthol kullanıyorum kortizonlu değil Bepanthol sensiderm

Alıştım artık uykusuz kalmaya en fazla bayılırım yorgunluktan

Bizimki erken doğdu diye kırkımız çıktıgından beri kullanıyoruz ferrum ismi. İçer içmez kusuyor yaradığı kadarıyla artık...

Yok canim önce gelişimi yavaş dedi sonra nasil yani hocam ne yapayım dedim hani o da bi sey yapma emzir bazı bebek geliyor 9 kilo etraf seninkine zayif demeden ben diyeyim dedi.Ya hic önemli değil zayif da olabilir saçmaladı iste canim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…