2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Arkadaşlar hepinize bir sorum var bebeginiz dilini dsariya cikariyor mu...cok kafama takıldı oğlum hiç çıkarmadı tam. Dil bagi bebeklerde çok yaygin nedense korktum bi an...belirtilerine baktım kilo alamama beslenememe yok ama neden dilini çıkarmıyor oğlum erken miki

Bizim 2 gundur çıkarmaya başladı sürekli diliyle dudakalrini yalıyo daha önce yapmiyodu

Baktığında anlaşılan bir şey o internetten de bakıp karşılaştırabilirsiniz
Benim büyük oğlumda var doğduğu gün muayene de doktor farkedip hemen söylemişti

Daha küçükken daha fazla çıkarıyordu dilini benimki büyüdükçe azaldı çıkarması ama dil bağı meme reddi beslenememe yapar belli de olur,mesela ağlarken dili damagina değiyor mu? Senin oglanda yoktur canim kilosu güzel

Bu arada kizlar bizim atak azaldı gibi eğer ataksa iki gündür düzeldi yine çok uyanmıyor gece,bugun 21.30 da uyudu.Bir de kucağıma alınca ben oğlanı oturtuyorum kucağımda bazen,sorun olur mu erken değil bence ama bilemedim.Yemek yerken surekli kucağımda olmak istiyor mecburen oturur durumda alıyorum kucağıma

Baktığında anlaşılan bir şey o internetten de bakıp karşılaştırabilirsiniz
Benim büyük oğlumda var doğduğu gün muayene de doktor farkedip hemen söylemişti
Dilbagi ilk kizimda vardi barizmis ama hicbir dr anlamadi anne sutu alamadi biberon tutamadi arastirmalarm sonucunda gec farkettim ben 7.ayda ameliyat oldu lokal anestezi. Simdiki kizimda da var ama cok hafifmis dr dilini cikarablyr dedi emiyorsa sikinti yok takip edelim dedi

Bizim kız bi ara çıkardı ama şuan çıkarmıyor.Ilk aylar benimde dikkatimi çekti.Biraz yapışık gibiydi araştırdım hafif düzeyde genelde müdahale edilmiyormuş.Benim yeğenlerimde vardı konuşmaya başlarken fark edilmişti.Kelimeleri dönderemiyordu yeğenım.

Dilin altinda zar gibi birsey oluyor boyle varmi

Bizde bu şekilde tutuyoruz seviyor galiba.Sorun olmaz bence uzun süreli olmadıkça.

Çocuk dr.una randevuyu aldım anlattım dr.a orada dosya açıldı tekrardan çocuk gastroentrolojiden almak istedik nasip olmadı bende çocuk alerjiye götürdüm.Çocuk dr.larıyla olmuyo işin uzmanları onlar.Huzursuzluğu belki gaz sancısıdır canım kolik bebek olabilir.Süt diyeti yaptığında rahatlaması gerekirdi.Sen başka dr.a daha görün bence çocuk alerji yada çocuk gastroentrolojiye emin olursun hiç olmazsa gereksiz diyetler yapmamış olursun.

En iyisi böyleyse kolay gelsin evet çocuklardan ziyade eşte bitiyor iş.boşver yaşamayı sevmeye devam edelim.uykusuzken de pek zor oluyor Ece’ye nazar değdirdim uyku gerilemesi geçti diye yazmıştım buraya iki gündür uyumuyor çocuk uykuya dalamıyor ağlıyor da ağlıyor.iki saat uyutmaya uğraşıyorum uyuyunca da 10dakika içinde kalkıyor.gece de zırt pırt uyanıyor bakalım ne zaman geçecek sinirden gülmeye başladım
Merhaba arkadaşlar ben kızın alt dişlerini gördüm sanırım birkaç gün önce baktığımda bişey yoktu ama bugün ikisini de gördüm
oy maşallah
Sallamayı gece emzirip gazını çıkartıp direk yatağına koyuyorum
yazmasaydın keşke artık uyumayabilir
Mutsuz bulut yaptılar seni dicektim eşinin düzelmesine sevindim umarım kısa süreli değildir Bahar gelse de havamız değişse.normalde kış benim mevsimimdi ama çocukla olmuyormuş

Yarın 4 ay kontrolü ve aşımız var umarım iyi geçer huzursuzluk yapmaz.bu ay mızırdanmaktan etrafı izlemekten emmedi pek.yarım saat 1 saat emen kız gitti 5dakikada bırakan biri geldi.kilo aldı mı bilmem

Ben de arastirma hastanesine gidecegim insallah bir arkdsm iki cocugu sut alerjisiyms o da once cocuk doktoruna sonra gastroentoloji ye actirmis o sekilde devam etmis ben de guvenemiyorum ozele gitmistim tek doktor olmuyor evet bransi alerji olmali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…