2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
3.ayında başladı benim efsane dökülüyor bağlıyorum toplu ama yine yerlerde saçımı görüyorum. Nedeni güzelmiş az daha sabredebilirim

Geçenlerde teyzem dedi saçın dökülüyor mu die aynı normal dökülüyo ezelden beri aynı seviyede dedim oda aynı dedi tanımaya başlayınca dökülür fln tanımasın o zaman dedim zaten kedi kuyruğu kadar hepten yok oluyomuş

Geçenlerde teyzem dedi saçın dökülüyor mu die aynı normal dökülüyo ezelden beri aynı seviyede dedim oda aynı dedi tanımaya başlayınca dökülür fln tanımasın o zaman dedim zaten kedi kuyruğu kadar hepten yok oluyomuş

Bnm bebeğimin alnında doğum lekesi var bunun için ankaraya lazere gidiyoruz yavrum evladım daha şimdiden acıları tattı dr acımıyo diyo ama acıyo bence çok ağlıyo cuma akşamı çıkcaz cumartesi ordayız aşıyı pazartesiye almak istiyom trenle gitcez huysuzluk yapıyo diyonuz madem trende rezillik yaşanmasın zaten canı acıcak 2kat daha acı yaşamasın

Hamama çayı nasıl peki süte etkisi varmı benimde inanılmaz azaldı zaten mama destekli gidiyordum

Bizim kız pek boy atmamıştı giyebildi o yüzden.Tabi bu tulumu büyük almıştım 3, 6 aylık.Oğlumda kullanmamıştım yazdı belki ondan ama tulumu çok sevdim ben daha derli toplu duruyor.Kaldır canım lazım olur belki hem hatırada kalıyor o minik kıyafetler ileride kızına gösterir verirsin.☺

3.ayında başladı benim efsane dökülüyor bağlıyorum toplu ama yine yerlerde saçımı görüyorum. Nedeni güzelmiş az daha sabredebilirim
Mesela ağlayınca sesleniyorum durup bakıyor gı yapıyor konuşur gibi.Sanırım sesimi tanıyor artık.☺ Dönmeye çalışıyor ama dönemiyor daha☺ boynunu incitmesinden korkuyorum ana kucağında dönmeye çalışıyor. Sizin nasıl dönebiliyor mu?☺

Bizimkinin kolları güçsüz biraz hergün çalışıyor bazen tam dönüyo bazen yarım kafasını sürte sürte aslıında öne gitmek istiyor

Tanımadan olur mu canım, gelişimin bi parçasıdır belki Umarım inş.saçların dökülmez.
Lazer etki eder inş.kaybolur leke.Peki tamamen geçecek diyor mu dr.lar?

Bizimkinin kolları güçsüz biraz hergün çalışıyor bazen tam dönüyo bazen yarım kafasını sürte sürte aslıında öne gitmek istiyor
Maşallah ne tatlı. Bizim kızda dönmüyor ama sizden küçüğüz.Bakalım erken emekleyen yürüyen kimler olacak . Ben emeklemesin direkt yürüsün istiyorum. Dizleri ağrır diye kıyamıyorum galiba.Yürümeye teşvik edeceğim daha çok Oğlanda çok çektik 15 aylık yürüdü kıyafetlerin dizleri paramparça olurdu.

Bende ayağındaki sorundan dolayı aslında fazla üstüne gitmiyorum bu ay röntgen çekilecek az az yaptırıyorum yoksa dönmek istiyor ama işte.. Bende yürüsün isterim kollarının altından tutup ilerletiyorum bazen

Allah şifa versin canım.Hatırladım şimdi kusura bakma sonuçlar tertemiz çıkar inş. Yazarsın muayeneye gidince iyi haberler dönersiniz umarım inş.

Tanımadan olur mu canım, gelişimin bi parçasıdır belki Umarım inş.saçların dökülmez.

Lazer etki eder inş.kaybolur leke.Peki tamamen geçecek diyor mu dr.lar?
İnşaAllah canım bizim leke açık tonda pembemsi geçer %100dedi açık renk çok koyu renklere %95e kadar oran veriyolar ama yol maddi manevi süreç yıpratıcı ocakta başladık her ay gitcez inşallah uzun sürmez en az 8 seans dedi en uzunu Allah bilir

Ne güzel çözümü varmış işte☺.Sizin için kış ayı olması zorluyordur.İlkbahara giriş yaptık havalar ısınıyor yavaştan kolaylaşır sizin içinde.

Minnoş asya evet ilerde kendi çocuğuna giydirsin diye birkaç şey saklarım tulum gerçekten daha derli toplu.bir sürü altüst takım hediye geldiği için hiçbir şey almadım şimdilik gelen para ve takıları yaza saklıyorum o zaman bol bol alışveriş yaparım yazın tiril tiril elbiseler çok güzel olur
ben geçti zannetmiştim alçılar çıkınca.geçmiş olsun inşallah sonuçlar temiz çıkar Maşallah dönmeye başladığına göre toparlanmıştır
size de geçmiş olsun canım inşallah kısa sürede geçer de 8e kadar kalmaz

Bu arada kızlar yürüteç önerilmiyor biliyorum ama çok mu zararlı sizce kullanacak olan var mı ne düşünüyorsunuz bu konuda? Bir de bayrama şehir dışına gidicez dönüşte tek döneceğim kanguru almayı düşünüyorum memnun olduğunuz marka var mı?

Doktorumuz iyi dedi normal dedi ama bu ayda kemiği toparlıyormuş o yüzden bu ay röntgen çekilecek bakacak içimiz tamamen rahat olsum diye

Ne güzel çözümü varmış işte☺.Sizin için kış ayı olması zorluyordur.İlkbahara giriş yaptık havalar ısınıyor yavaştan kolaylaşır sizin içinde.
Buseferde güneşten saklanmamız gerekçek oda zor hayırlısı ya daha büyük dert vermesin rabbim bunlar hiç bişey çok şükür 1 kere bile hasta olmadı ama bu leke yüzünden doktordan beri gelmedik çok araştırıldı MR bile girdi sakin bi bebek olmasa oda olamazdı rabbim bi yerden yardım ediyo gaz sorunumuz olmadı doğduğundan beri uykusuda emmeside hep iyi herşey çok güzel ama bu atak haftası dedikleri tüm gün uyku halinde uyutmamaya çalışıyom kendi kendine uyuyo gece olunca şeytan gibi tabi uyursa öyle olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…