2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Maşallah çok tatlı

Normal zamanlarda kullanmak için almıyorum ki havaalanında rahat ediyim diye .kızım yürüyene kadar şehir dışına ara ara çıkıcaz bir elimde valiz bir elimde çocukla olmaz diye aklıma bu geldi 12kg kadar kullanılıyormuş her gün takamam bel ağrısı yapar tabi
Yürüteç anlık olarak saatlerce kullanılmadığı için sıkıntı olmaz yazıyor bilemedim ben de
boncuk gözlü maşallah kıyamam daha ufacıkken nelerle uğraşıyor çok şükür daha dermanı olmayan bir şey değil

Benim kuzenlerim arkadaşlarım hepsi kullanıyordu yürüteç halada kullanıyorlar.Kimsede zarar verici bi etki görmemiştim.Saatlerce bi çocuk zaten durmaz canım almak istiyorsan bence al.Biz küçükken kuzenim yürüteçle beraber merdivenden düşmüştü neyseki birşey olmamıştı.Kapıyı açık bırakmışlar bu yüzdendi.Ben oğlumda kullandım bi kaza yaşamadık ona göre tedbirini alırsın.Kanguruyu ben de çok beğeniyorum hem araba hem kanguru olmalı çok işe yarıyor bence.☺

Bir şey olmamış çok şükür ece yeni deneyimlediği şeylerde çok mutlu oluyor birkaç ay sonra alabilirim kardeşim de kullanmıştı bir zararını görmedik.kısa süreli kullandırırım evet araba baya işe yarıyor sık sık gezdirmeye çıkarıyorum markete gidiyoruz ana kız kanguru küçükken daha çok işe yarardı evde kullanırdım aklıma gelmedi hiç

Cok tatlı masallah, iyi yapmışsınız şu an küçük hiç bisey hatırlamaz, inş bi an önce iyi olur kuzucuk.

Oooy yavru kuş maşallah sana
İnsan merak ediyor ya böyle aylarca konuşup dertleştiği annelerin bebelerini

Doktora gittiğimde yazarım demiştim. Bugün alerji için tekrar götürdüm. 2 ay daha diyete devam dedi. Normalde mukusa ve azıcık kana diyet yaptırmam ama sizin ciltte döküntü cok fazla olduğu için diyete devam 2 ay sonra yavaş-yavaş açıcam dedi Bu ay da kilo alımı çok az olduğu için 1 ay sonra tekrar göreyim olmazsa alerji mamasina başlariź dedi.

Paylaşan ilk benim galibA sizlerde paylaşın

Evet ilk minnoş Ama ben buradan paylaşmam. Daha öncede bikaç kez yazmıştım nedenini, hatırlayanlar olur belki. Hatta dur bakiyim, uzun yazıp açıklamıştım sanki. O mesajımı bulayım.

Evlibayann ehehhee burda yazmışım.. buldum..

Allah kolaylık versin diyet yapmak aşırı zor ama döküntüsü kaşıntısı fazla ise elden bir şey gelmez çok geçmiş olsun en kısa zamanda şu alerjiden kurtuluruz inşallah sık emdiği halde mi almadı yoksa emmek mi istemiyor

Amin inşallah sizede çok geçmiş olsun. Allah bütün hasta bebişlere şifa versin inşallah aslında sık emiyor her istediğinde de emziririm niye böyle oldu anlamadım. Ece nasıl diyeti açtıktan sonra tekrar tepki verdi mi

Slm kızlar,
Benim çocuk çok fena huysuz bu aralar hiç bir yerde durmuyor saat başı uyanıyor gece 3 te uyuyor çok fena ya,
Geçen gün bi cesaret aldım arabasınıda bankada işim vardı bankaya gittik eyvahhhhhh kıyamet koptu bankadakiler hepsi acele etti önce beni aldılar

Peki ilk sutu sagdin mi yoksa direk emzirdin mi canim ? Disciyi aradigimda acan kadin yanindakilere sordu sonuc olarak ilk sutunuzu sagip atmalisiniz dedi
Emzirdim cnm discimde sagmana gerek yok dedi
Sordum cnm iste 3 hafta diyet inerdi sonra tekrar gaita testi cok uzun ama insallah rahatlama olur
Sadece mukusda gerekli gormuyorlar diyebiliyorum. Bak en altta alintiladigim arkadasin druda öyle demis
Acı olmasında kuzuya. Masallah çok tatlı Rabbım nazardan korusun
Ne kadar zor bu alerji ya tez kurtulursunuz ins

Bizimde gece uykularımiz berbat arkadaşlar emip uyuyo hemen uyaniyo babası salliyordu ya sallatmiyo agliyo ille meme istiyo..bütün gece emip uyumak istiyo...pes edip yatağa alıyorum kalkmaktan yoruluyorum artık.. babamızı da salona postaliyorum mecbur..uyandıktan meme aliyo..Bu sefer bez doluyo üstüne sabaha karşı kaka yapiyo her yer pok üstü başı hatta çarşaf bile

bizde gece berbat durumdayız...önce biraz gezdirseydin bankaya girmeden uyurdu belki arabasinda

Cok sagol canim
Ya bizimde ayni ne guzel kaka olayi duzelmisti. Asidan beri az ve sik kaka yapiyor sonrada uykusu kaciyor. Ne uyku gerilmesiymis arkadas.. zaten zor uyuyan bir bebek olunca olayndaha berbat 2 hafta oldu bittim

Ben buranın cahiliyim anlamadım şimdi bizim resmimizi herkes görebiliyomu sizler görseniz yeter bişey olurmu ki
Bildigime gore internete yuklenen hic bir fotograf kalici olarak silinemez diye biliyorum. Yillar once paylastiklarimiz bile kayit altinda kaliyormus bu siteye koyduguna gelince canim googlede bebegim uyumuyor yazda biri bizm yazdiklarimizdan bu siteye yonlendirsr bile gorur yukledigin fotografi. Herkeseee acik suanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…