2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ne kdr surer gecmesi insallah bizimde gecer 1 hafta olcak diyet yapali
Ben hiç diyet yapmadim cnm sadece mukus gördüm hep bi ara kokuluydu baya .sağlık ocagi druna sordum mukusu onemsemedi açıkçası bende onemsemedim..Kan olsaydı korkardım tabi...koku olayı kendiliğinden geçti diyet felan yapmadim
Cok geçmiş olsun tez atlatirsiniz ins

Peki surekli mukuslumuydu bir kereye mahsus mu

Sorma, her aynada kendini gordugunde yandan guluyor kaşlari kaldırıp, sey gibi; 'bu yakisikli da kim, aaaa benmişim' of hem de nasil, dislerimi sıkıyorum isirmamak için

Kızlar yarın aşı günümüz var yaptıranlar tavsiye verebilir mi acaba ? Çok ateşleniyorlar mı?
Her cocuk farkli geciriyor, bazıları ateslenebiliyor, bazilari sadece huysuzlaniyor, bazılarında hicbir belirti olmayabiliyor. Aşidan asiya da değişiyor tabii. Siz bir ates düşürücü şurup alın hazir bulunsun, duruma gore verirsiniz ya da vermezsiniz.

Kızlar aranızda doğum sonrası saç dökülmesi var mı? Saçlarım hep dökülürdü ama şimdi kel kalacakmışım gibi geliyor
Var benim saçım bildiğiniz avuç avuç dökülüyor hamileyken çok güzel gürleşmişti ben doktora da gidecektim sonradan bişey oldu gidemedim

Seninle günlerimiz aynı canım ne kadar süredir böyle yeni mi başladı? Bizde şuanlık bişey yok gibi ama tetikteyim hep
Atak haftalarını da anlamadım ben 14-19 mu ne gösteriyor sözde 2 haftadır atakta olması lazım

Düzelir canım merak etme tecrübe ile sabit☺ Bende düşünememiştim ilk çocukta.Kendini suçlama bazen insan düşünemiyor en ince ayrıntıları. 2.ci de az sıkıyorsa giydirmiyorum küçülenleri ayırıyorum.Bi tulumu var şuan giydiriyorum küçülüp gidicek yoksa. En fazla bu ay giyebilir.

Var benim saçım bildiğiniz avuç avuç dökülüyor hamileyken çok güzel gürleşmişti ben doktora da gidecektim sonradan bişey oldu gidemedim
Benim de saçlarım güzelleşmişti ama şuan yoğun bi dökülme var.Yaklaşık 1 haftadan fazladır bu durumda. Annemler bebek annesini tanımaya başlayınca saç dökülmeye başlar der. Belki doğru belki batıl güzel bi nedeni varmış ama.☺

Yaklaşık 5 gundur böyleyiz normalde 21.30 22 gibi uyurdu şu an kucağımda yeni daldı,sabaha kadar kaç defa kalkacak acaba.Benim takvim atak haftası gösteriyor canim umar8m cabuk geçer,kisa süre önce uyumuyor yazdıklarında nasıl uyumaz ya diyordum

Bizim kızda çok huzursuz uyumuyor doğru düzgün. Sadece ayakta gezdirince duruyor.Atak haftası 13.haftadan sonra bi süre yok sanıyordum.Boşuna sevinmişim.

Kızlar aranızda doğum sonrası saç dökülmesi var mı? Saçlarım hep dökülürdü ama şimdi kel kalacakmışım gibi geliyor
1 aydır dökülüyo benim de her yerden saç çıkıyo sinirim bozuluyo b12 biotin folik asit 3 ü bir arada dil altı kullandım ama geçmedi zamanla geçiyomuş galiba sabredicez napalim

İnşallah çabuk geçer canım

Sorma, her aynada kendini gordugunde yandan guluyor kaşlari kaldırıp, sey gibi; 'bu yakisikli da kim, aaaa benmişim' of hem de nasil, dislerimi sıkıyorum isirmamak için
Ayy tam yemelik maşallah şimdiden özgüven sahibi benim yerime öp
İçim rahatladı çok sağol İnsanın tecrübeli olması ne güzel keşke bebek olmadan bazı şeyler beynimize yüklense sizin tulumlar iyi dayanmış bizimkiler hep küçüldü 3.ayda kaldırdm.ayakları kesip kullansam olurdu da başka çocuk olursa saklıyım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…