2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ne kdr surer gecmesi insallah bizimde gecer 1 hafta olcak diyet yapali
Ben hiç diyet yapmadim cnm sadece mukus gördüm hep bi ara kokuluydu baya .sağlık ocagi druna sordum mukusu onemsemedi açıkçası bende onemsemedim..Kan olsaydı korkardım tabi...koku olayı kendiliğinden geçti diyet felan yapmadim
Kizlar merhaba benim büyük kızım infulanza olmuş 4 gündür cayır cayır yanıyordu yawrum test yapmadıkları için normal antibiyotik vermişlerdi küçük bebişle ablasida bir arada doktor banada hapına başlattı inşallah bebise bulaşmaz bu şekilde atlatan oldumu
Cok geçmiş olsun tez atlatirsiniz ins

Ben hiç diyet yapmadim cnm sadece mukus gördüm hep bi ara kokuluydu baya .sağlık ocagi druna sordum mukusu onemsemedi açıkçası bende onemsemedim..Kan olsaydı korkardım tabi...koku olayı kendiliğinden geçti diyet felan yapmadim

Cok geçmiş olsun tez atlatirsiniz ins
Peki surekli mukuslumuydu bir kereye mahsus mu

Oyyy şebek ya 😍😍😍 kendini yakışıklı buldu ondan gülüyor tabi 😄😎 insanın ısırası geliyor dimi hiçbir şeyden haberleri yok 😄

bebişin iyi olmasına sevindim ama sen kötü olmuşsun çok geçmiş olsun 💐 sadece parolla olcak iş değil ki nane ıhlamur meyveyle toparlanırsın inş. Kv de iyi insanmış ne güzel bakıyor daha çabuk iyileşirsin 🤲🏻
Sorma, her aynada kendini gordugunde yandan guluyor kaşlari kaldırıp, sey gibi; 'bu yakisikli da kim, aaaa benmişim' 🤣🤣🤣 of hem de nasil, dislerimi sıkıyorum isirmamak için 🤭

Kızlar yarın aşı günümüz var yaptıranlar tavsiye verebilir mi acaba ? Çok ateşleniyorlar mı?
Her cocuk farkli geciriyor, bazıları ateslenebiliyor, bazilari sadece huysuzlaniyor, bazılarında hicbir belirti olmayabiliyor. Aşidan asiya da değişiyor tabii. Siz bir ates düşürücü şurup alın hazir bulunsun, duruma gore verirsiniz ya da vermezsiniz.

Kızlar aranızda doğum sonrası saç dökülmesi var mı? Saçlarım hep dökülürdü ama şimdi kel kalacakmışım gibi geliyor 😞
Var benim saçım bildiğiniz avuç avuç dökülüyor hamileyken çok güzel gürleşmişti ben doktora da gidecektim sonradan bişey oldu gidemedim 🥺

Kizlar atak deyin geçiyor deyin,kaç gecedir uyuyor muyum bilmiyorum çok sık kalkiyor ağlayarak kucağımda geri dalıyor hemen,sabahi nasıl ediyorum bilmiyorum normalde iki üç uyanırdı.Atak haftası görünüyor ondandir insallah,iyi ki ise başlamadım diyorum yoksa mahvolurdum😪
Seninle günlerimiz aynı canım ne kadar süredir böyle yeni mi başladı? Bizde şuanlık bişey yok gibi ama tetikteyim hep🙁
Atak haftalarını da anlamadım ben 14-19 mu ne gösteriyor sözde 2 haftadır atakta olması lazım

Hırıltı bizde aylardır var.üç doktora sordum üçü de normal yaşına kadar geçer dedi.ben oldukça serumla açıyorum sonra çekiyorum baya da sümük geliyor.geniz akıntısı deniyor galiba.balgam gibi

kıyamam miniğe yapınca nasıl rahatlıyordur..fizikselden ziyade duygusal anlamda yoruyor annelik kaka yapmasına sevinir oluyoruz..farklı doktora götürdünüz mü? Ben başka doktora geç gittiğim için kendime kızıyorum.yanlış da yönlendirme yapabiliyorlar ya da erkenden geçirebilecek şeyi söylemiyorlar

Senle aynı gün doğum yaptık her atağımız aynı geçiyor 🙈 aynen bir haftadır öyleydi bugün daha iyidi.ama derin uykuya kendini geçiremiyor mızırdanıyor uyanıp durdukça uyutuyorum.geçen paylaşmıştım uyku gerilemesiymiş.oturma diş çıkarma gibi önemli dönemlerde oluyormuş.çok zor hergün böyle olsa çıldırırdım sanırım uykusuzluk ne zor

Hadi ya düzelmesine çok sevindim.benim de aklıma o geldi. bu zamana kadar hep küçük giydirdim böyle olacağını düşünememiştim salaklık ettim.geçen ay e bebekten 6ay çorap aldım tam oldu onları giydiriyorum şimdi umarım düzelir
Düzelir canım merak etme tecrübe ile sabit☺ Bende düşünememiştim ilk çocukta.Kendini suçlama bazen insan düşünemiyor en ince ayrıntıları. 2.ci de az sıkıyorsa giydirmiyorum küçülenleri ayırıyorum.Bi tulumu var şuan giydiriyorum😅 küçülüp gidicek yoksa.😁 En fazla bu ay giyebilir.

Var benim saçım bildiğiniz avuç avuç dökülüyor hamileyken çok güzel gürleşmişti ben doktora da gidecektim sonradan bişey oldu gidemedim 🥺
Benim de saçlarım güzelleşmişti ama şuan yoğun bi dökülme var.Yaklaşık 1 haftadan fazladır bu durumda. Annemler bebek annesini tanımaya başlayınca saç dökülmeye başlar der.😂😂 Belki doğru belki batıl güzel bi nedeni varmış ama.☺

Seninle günlerimiz aynı canım ne kadar süredir böyle yeni mi başladı? Bizde şuanlık bişey yok gibi ama tetikteyim hep🙁
Atak haftalarını da anlamadım ben 14-19 mu ne gösteriyor sözde 2 haftadır atakta olması lazım
Yaklaşık 5 gundur böyleyiz normalde 21.30 22 gibi uyurdu şu an kucağımda yeni daldı,sabaha kadar kaç defa kalkacak acaba.Benim takvim atak haftası gösteriyor canim umar8m cabuk geçer,kisa süre önce uyumuyor yazdıklarında nasıl uyumaz ya diyordum😂

Kizlar atak deyin geçiyor deyin,kaç gecedir uyuyor muyum bilmiyorum çok sık kalkiyor ağlayarak kucağımda geri dalıyor hemen,sabahi nasıl ediyorum bilmiyorum normalde iki üç uyanırdı.Atak haftası görünüyor ondandir insallah,iyi ki ise başlamadım diyorum yoksa mahvolurdum😪
Bizim kızda çok huzursuz uyumuyor doğru düzgün. Sadece ayakta gezdirince duruyor.Atak haftası 13.haftadan sonra bi süre yok sanıyordum.Boşuna sevinmişim.😐

Kızlar aranızda doğum sonrası saç dökülmesi var mı? Saçlarım hep dökülürdü ama şimdi kel kalacakmışım gibi geliyor 😞
1 aydır dökülüyo benim de her yerden saç çıkıyo sinirim bozuluyo b12 biotin folik asit 3 ü bir arada dil altı kullandım ama geçmedi zamanla geçiyomuş galiba sabredicez napalim

Yaklaşık 5 gundur böyleyiz normalde 21.30 22 gibi uyurdu şu an kucağımda yeni daldı,sabaha kadar kaç defa kalkacak acaba.Benim takvim atak haftası gösteriyor canim umar8m cabuk geçer,kisa süre önce uyumuyor yazdıklarında nasıl uyumaz ya diyordum😂
İnşallah çabuk geçer canım🙏🏼

Sorma, her aynada kendini gordugunde yandan guluyor kaşlari kaldırıp, sey gibi; 'bu yakisikli da kim, aaaa benmişim' 🤣🤣🤣 of hem de nasil, dislerimi sıkıyorum isirmamak için 🤭
Ayy tam yemelik 😄 maşallah şimdiden özgüven sahibi 😍 benim yerime öp 🥰
Düzelir canım merak etme tecrübe ile sabit☺ Bende düşünememiştim ilk çocukta.Kendini suçlama bazen insan düşünemiyor en ince ayrıntıları. 2.ci de az sıkıyorsa giydirmiyorum küçülenleri ayırıyorum.Bi tulumu var şuan giydiriyorum😅 küçülüp gidicek yoksa.😁 En fazla bu ay giyebilir.
İçim rahatladı çok sağol 😘 İnsanın tecrübeli olması ne güzel keşke bebek olmadan bazı şeyler beynimize yüklense 😅 sizin tulumlar iyi dayanmış bizimkiler hep küçüldü 3.ayda kaldırdm.ayakları kesip kullansam olurdu da başka çocuk olursa saklıyım dedim 🙈

X