2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Son 1 haftadır bizim kız da az oynuyor hatta oynama tekme gibi değilde kımıldama şeklinde hissediyorum doktora sordum 3-4 saate kadar hissetmen normal ama takipte ol dedi

Son 1 haftadır bizim kız da az oynuyor hatta oynama tekme gibi değilde kımıldama şeklinde hissediyorum doktora sordum 3-4 saate kadar hissetmen normal ama takipte ol dedi
Evet bizim de öyle kımıldama şeklinde. Allah ım hepsini korusun inş.son dönemleri sağ salim atlatıp kavuşalım.

Benim kızım da tam tersi aşırı hareketli.Ne kaburgam kaldı ne midem.Heryerim çürüdübazen azıcık sakin ol kızım diorum.Gece uyutmuo gündüz oturtmuo hiperaktif mıdır nedir anlamadımGece azıcık daldiysam da uyandım anında baslio vurmaya.Wala beni mahfetti.Sezeryan olacak olsam durmicam gidip alın bebeği dicemhamilelik beni fena bozdu kızlar.Ac yaşamak,ağrılar,kusmalar,halsizlik wala perisanim.Allah sağ salim tamamlamayı nasip etsin.Verdigine, bugünüme şükürler olsun.Rabbim olmayanlara,isteyenlere nasip etsin hayırlısıyla tez zamanda.

Maşallah Allah analı babalı büyütsün canım sanada çok geçmiş olsun inşallah hemen toparlanırsın
Biraz yandı ama yemeden önce çok kötü yanmaya başlamıştı o yanmayı geçirdi daha yanmıyo şaşırdım ben de
Acı acıyı bastırmış sevindim
almıcam dediğim halde verilmiş canım bende şaşırdım soran olmadı :) ekledim Koral Ege’yi şehir söyleyenleri eklerim tabiki
Bizim kimliğimiz bile çıktı Çınar Kaan
maşallah hızlısınız iki isimde hoşmuş kaanlar yaramaz oluyor derler çınarlar da ağır.birbirini dengeler
teşekkür ederim sizinde tayininiz eviniz hayırlı olsun Ekledim Bilge hanımı

Amin Benim kızda öyle kıprak.korkuyorum doğunca hiç durmucak diye neyseki son zamanlar az kaldı dayanalım

Çevremde gönderenlerin hepsi hasta çocukları da kendileride bende göndermeyi düşünüyordum kreşe vazgectm

Kasık sancısı adet öncesi sancı gibi miydi?

Günaydın kızlar, çok aktif yazamıyorum ama takip ediyorum sizleri. Doğum yapanlara hayırlı olsun, yapacaklara sağlıklı doğumlar diliyorum. Hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza Bizim de pazartesi sabah sezaryenle geliyor oğluşumuz. Çok heyecanlıyız. Bakalım hayırlısı. Sanırım tabloya isimler de ekleniyor. Bizimkinin adı da Ateş olucak.
Bu arada sezaryen olanlara sormak isterim; kaç günde toparlandınız. Çok ağrı, sızı oluyor mu?

Dikiş ağrısı değil de baş ağrısından çok çektim. Beş güne toparladım.

Benim taburculuk sonrası ağrım oldu, 2. Ve 3. gün sıkıntı çektim yani, onlar da ilaçlarla geçen ağrılar çok şükür. 4. gün ağrı kesici ihtiyacım bile olmadı En zoru ilk gün ve ayağa kalkma kısmı diyorlar genelde ama benim ilk gün hiç sıkıntım olmadı diyebilirim, ayağa kalkarken de hiç zorlanmadım. Sağlıkla gelsin oğluşunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…