2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Afiyet olsun yarasın umarım yanmaz ne güzel rüyaymış çıkar inşallah
Bizimde zeynep ece olacak insAllah
yazdım adaşımız
hayırlı olsun ekledim Egeciğimi doğumdan sonra açlık hissi çok oluyormuş. baban kral adammış bizim iştah hiç kapanmadı akşama kadar ağzım boş durmuyor yakında kapanır umarım

Kızlar başka çocugu olup anaokulu veya kreşe gidenler vardı sanırım. Dogum olunca onları okula göndermeyi düşünüyor musunuz? Göndermesem zor. ama gönderince de hastalık taşıma ihtimali çok. pediatrist yenidogan için iyi olmaz göndermeyin dedi. Kararsızım.

Hahaha maşallah ama doğurmuşsun tabi zor olmuştur biraz ama her şeyin normali doğalı iyi bence mümkün mertebe tabi sağlık sorunu olmadıkça

Kızlar sarılıklar ne durumda? Bizimki iki güne bir bakılıyor üç kere baktırdık git gide yükseliyor çok korkuyorum. Su mama meme her şeyi deniyorum azalmadı bi türlü
Yarım saat 45 dk da bir emzirin yada az da olsa mama verin. Uyanmıyorsa zorla uyandırın. Inş düşer değeriniz

Valla canim benimki 1 e gidiyor daha yeni öğretmeni karantinadan cıktı üstelik yani normal hastaliklari zaten bitmiyor ama birde corona tehlikesi var ama mecburum 1. Sinif olduğu için seninki küçükse seneye yine anaokuluna gidecekse göndermeyebilirsin

Biraz yandı ama yemeden önce çok kötü yanmaya başlamıştı o yanmayı geçirdi daha yanmıyo şaşırdım ben de

Gözün aydın allah analı babalı büyütsün inşallah ağrıların da biran önce geçer sağlıkla evinize çıkarsınız

merhaba hanımlar tayin taşınma yerleşme derken uzunca bi aradan sonra dönebildim şükür.. doğum yapan arkadaşlar gözünüz aydın Allah analı babalı sağlıkla büyütsün, bekleyen arkadaşlar bizler de minikleri sağ salim kucaklayalım inşallah
bizim minik bu pazartesi günü sezaryenle aramıza katılacak inşallah
DusunceBulutu konu size geçmiş hayırlı olsun, tabloya bebişlerin isimleri yazacaksanız bizim kızın ismi ''Bilge'' olacak bizi de eklerseniz seviniriz

Doğum yapan arkadaşlar tabloya doğum tarihlerinizi girdim yanlışlık varsa ya da eksik olan varsa söyleyin düzeltip ekleme yapayım

Aaaa aldın mı konuyu? Hani almayacaktın, artık istemiyorum dediydin İyi yapmışsın Hatta aktif olan yazmak isteyen herkes şehrini yazsa onu da eklesek güzel olur.

Güzel fikir yazdım barancığımı Bebişlerinin ismi belli olanlar isterseniz söyleyin tabloya yazalım.bizim Ece olcak doğmadı ama

Koral Ege olacak benim pattis
Ege’yi kullanacağız..

Sağlıkla kavuşmuşsunuz önemli olan o.. Hayırlı olsun gözünaydın

Benim kızda çok hareketli değil beni korkutuyor arada.Ama ben yeri dar diye düşünüyorum çünkü kaburgalarım çok fena ağrıyor.İlk gebeliğimde de oğlum çok hareketli değildi hatırlıyorum.Yinede bende de tedirginlik oluyor.Sakin olmaya çalışıyorum bişeyler yiyorum, eşim yanımdaysa beraber bakıyoruz dokunuyorum karnıma ve hareketleniyor sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…