2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Evet canım bizde de bir miktar yanılma payı oldu kiloda. Hadi bakalım merakla bekliyoruz sabırlı küçük beyi

Ben de boşuna gitmek istemedim pazartesiyi beklicem hareketleri iyi sancım da yok keyifleri yerinde gelirler elbet birgün yürüyüşe sporlara devam

Benide saglik ocağından çağırdılar 15. Gün kontrolü diyor gitmesem noluyor acaba çok fazla hastaneye saglik ocağına gittik zaten pek dışarı çıkmak istemiyorum
Mutlaka git canım boy kilo bakılıyor aşılar konuşuluyor ve kalça çıkıklığı testine yönlendiriyorlar herkesi
Aksatma doktoruna söyle benimki her kontrolde ısrarla kaşıntıyı sorardı bende yoktu bir şey ama önemli bi şey sanırım

Kızlar sarılıklar ne durumda? Bizimki iki güne bir bakılıyor üç kere baktırdık git gide yükseliyor çok korkuyorum. Su mama meme her şeyi deniyorum azalmadı bi türlü

Deneyimli anneler doğumdan sonra sutumuz gelse de gelmese de mama takviyesi yapalım mı? Aldim ben bir kutu mama kasik ya da siringayla vereyim diyorum en azindan 30 ml falan her gün?Burada çok fazla sarılık okuyorum çünkü...ilk çocuğumda hic mama vermedim hafif sarılık oldu ama gecti hemen sütüm de gelmişti doğumdan sonra bakalım bunda nasıl olacak...

Ya maşallah yavaş yavaş herkes kucağına aldı darısı bizlere son günler hiç mi geçmez mide yanmam felaket derece böyle olunca çocuk saçlanıyor diyorlar ya büyük oğlumdada çok yanmış cidden saçları çoktu 2. De hiç olmadı oda kel doğdu umarım büyük abimize benzer o çok tatlıydı birde cahil dönemimde pek anneliği anlamadım 2.de yaşadım 7 sene geçti aradan doğurup böyle koklamak istiyorum

Kızlar sarılıklar ne durumda? Bizimki iki güne bir bakılıyor üç kere baktırdık git gide yükseliyor çok korkuyorum. Su mama meme her şeyi deniyorum azalmadı bi türlü
Canım bol bol emzir biz yarım saate bir alarm kurmuştuk emzirip mama verdim hep . Sarılık olan bebek çok uyuyor sen uyandır onu zorla .Biz uyanmıyor diye panikleyip tecrübeli bi arkadaşımızı çağırmıştık abla uyanmıyor bu çocuk diye

2 saatte bir emziriyorum toksa henüz acıkmadıysa hayatta emmiyo

Kizlar benim karnım sık kasılıyor ama ağrı yok vajina kasılırken sisiyormus gibi bi his oluyor ilk gebelikte sancı varken de aynısı oluyordu aşağıdan gelip kasıklarıma vuruyordu sancı bunda da öyle ama ağrısız benim gibi olan var mı

Canım cikarmadilar mi barani . Bizim 12.9 ile taburcu etmişlerdi 13den sonra fototerapi uygulaniyo diye
Yok canım ya bugün tekrar bakmışlar bilgi vermiyorlarda tahlillerde bakıyoruz kendi çapımızda. 9.29 dan 9.77 ye çıkmış arkasındam ekstra tahliller yapmışlar yarın da telefonla haber alma yok kapılarına dayanıcam sabahtan

Ben bu doğumumda hiç sancı çekmedim su gelmeye başladı yola çıktık arabada kıpır kıpırdı

Canım ben de geçen gün aynı öyle oldum hatta o enerji patlamasını da yaşadım. Buraya da yazmıştım klozetleri lavaboları ovdum gidersek diye Ama sonra durdu ve devamı gelmedi. Kasılma var ama öyle o günkü gibi olmadı doktor da yanlış alarm dedi :)

Benim 2 saatten fazla hareketsiz kaldıgı cok oluyor cunku ben hep ayaktayım, is güc ... dinlenmeye fırsat olunca da hareket etmedi iki gun dogru düzgün. o zaman endise edip aradım dru. dedigim gibi muzlu sut ise yaradı. 2 gun onceside de dr randevum vardı o zaman hareketli idi. bu yuzden rahatım dedi dr. ama tabi iki üc gün uzun bir zaman rahat olmak icin, neden oyle dedi bilmiyorum.

benimki de cok ufak degildi canım. 40+1de 3660 dogmustu. kordon 3 kez dolanmıs. ultrasonda belli olmamıs. ebe dogum bitince dedi ki ıkınıyorsun cocugun kafası biraz çıkıyor sonra geri kaçıyor ... bu birkac kez tekrar etmiş. ben de diyorum niye doguramıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…