2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Allah analı babalı büyütsün canım gözünüz aydın Bir gün sonra sağlıcakla kucağında olacak inşallah hiç üzme kendini biraz toparlanıp anneciğine gelcek.bol bol sütün olsun inşallah

Gözün aydın allah analı babalı büyütsün korkma sadece 1 gün kalacakmış yeter ki başka sorun olmasın kaç gün bekleyenler oluyo üzme kendini güçlü ol bebeğin için

Eski mesajları okuyamadım doğuran herkesi tebrik ediyorum heyecanla bekleyenlerin de sağlıkla kavuşmalarını diliyorum
1 Kasım’da biz de kavuştuk Binlerce kez şükürler olsun bebeğim iyi
Dünyanın en güzel şeyi bu duygu, çok mutluyum duygularımı anlatamıyorum

Allah analı babalı büyütsün korkma canim gelecek yanına kontrol amaçlı tutuluyordur

Bende de aynı ağrı oldu, 10 tane squat yaptım ondan olmamıştır herhalde diye kendime şok oluyordum

@dayler dayler Aaay valla beşiğe bayıllldııımmmmm kız.. Bugün geldi, kurduk denedik.. Haaariiiikaaaaa ötesiiiiiii, çok beğendik İyi ki tavsiye vermişsin burdan.. Aşırı güzel, kaliteli
Yaa cok mutlu oldum beğenmenize cidden bence tam fiyat performans ürünü baska bsye cok daha yuksek meblag ödemeye gerek yok. Ben de ablam vesilesiyle tanıdım markayi, iyi de oldu önümde bir ornekle görmek. Sana da iyi bir vesile olduysam ne mutlu gule gule kullanin insallahhhh, bolca uyusun bebik orada

Üzme kendini canim, insallah kisacik zamanda toparlayıp sana geri gelecek kuzun, önlem amaçlı alabiliyorlar öyle, hem 1 güncukmus bak dermanı olmayan derdi olmasin da 1 gün geciverir hemen

2 kasımda bende yavruma kavuştum allaha şükürler olsun darısı herkesin başına

Oyyy ne guzel haberler bunlarrr, kuzularinizi bizim icin de koklayin kizlar, maasallah hepinize darisi basimiza

Seninle Günlerimiz ayni benimde 17 gözüküyor canimda bebisler beklemezse ne yapariz bilemedim 11 i beklemezse diye ben bugun doktorla goruscem 5 i dicez artik
5kasım benim doğum günüm Ben doktorla pazarlık yapıp tarihi öne çekmeye çalıştım ama durduğu kadar dursun, gelmeye kalkarsa da endişelenme acile git hemen ben gelirim bir şey olmaz dedi

Ben memeden ayıramıyorum minnağımı, memede uyuyakalıyor yatağa koyuyorum uyanıypr
Emzige alıştır yoksa seni emzik olarak kullanacak...birde memede uyuya kalsada gazını çıkarman lazım benimkide memede uyuya kalıyor...emzik veriyorum ama çok alisamadi
Sibelim84 sende cevap verirmisin canim kasikla versem neyle hazirliyorsun nasil olcuyorsun hic biberon yok cunku evde
Biberon ölçüsüyle yapıyorum kaşıkla veriyorum 30 cc cnm...simdi baktim 30 cc ucbucuk yemek kaşığına denk geliyor dolu dolu...
Hmm kabarma konusunda bisi diyemiycem ben çok sık değiştiriyorum galiba bezi. Ama kuru tutma oranı güzel sanki. Ben kızımda molfixi de denemiştim ama sevmemiştim
Bende cok sık değiştiriyorum ama bakalım bide molfixi deneyeyim
Dut kurusunu kaynatıp dutlarla birlikte yiyorum farkı göreceksin gerçekten
Teşekkürler cnm
Yok değiştirmedim. Ben ilk oğlumun kontrollerinden beri (9-10 senedir) aynı doktora aynı hastaneye gidiyorum canım.

Her şey çok güzel olacak
Ben doktorumu çok seviyordum ama sezeryam sonrası toparlanamadigim için değiştirdim.. umarım ayni drda olsa sizin ikinci ilki gbi olmaz
Ya sorma..benim bebeğin kilosu iyi maşallah dr mama verme dedi ama sarilik hafif yükselmiş 13.8 olmuş...mama vermicem cuma tekrar bakacaklar...Hem kilo almış hem niye sarılık olur ki
Üzme kendini geç olsun güç olmasın. Sağlıkla büyüsün inşallah
Yeni doğum yapmis annelerimiz canatalarinizd neler vardi soyler misiniz fazlalik oldu almasaymışım dediginiz ya da keske daha gazla alsaydim dediginiz seyler var mi cantada son kontrolleri yapmak istiyorum da
Bebise çok kıyafet götürdüm sadece doğum anında çıktığı ve ertesi gün foto çekimi için giydiği kıyafeti kullandik. Kendime bir gecelik götürdüm foto çekiminde kullandik altlığı üstlük pijamayı doğum sonrası giydim hemen sonda yoktu...yanıma birde uzun kollu pijama takimi almistim onu giymedim...birkac tane emici kilot depend yani onlardan lazım oldu toplam 10 tane bez degismisizdir bebise....biberon süt sagma makinesi felan boş...zaten biberon kullanmicaktim...süt sagmaya gerek kalmadı sagolsun hemşireler çok destek oldu etsin diye...gogus pedi kullanmadım boşa almışım hatta gigus ucu yaralarını daha kötü yapiyomus hava almiyormus cunku

Gözün aydın canım tebrik ederim.Sağlıkla büyütün inş.

Teşekkür ederim canim biberon vs zaten hic koymuyorum isterlerse bulunur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…